-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
A tak wygląda łakomczuch po wylizywaniu kubeczka po śmietance:diabloti::loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0394.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0395.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0396.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0397-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0398.jpg[/IMG]
-
[quote name='drzalka']Widamy bimbrowo :loveu::loveu: Wpadnij i wybierz najlepsze zdiecie ;)[/quote] oki, zaraz się przejdę do Cię:p [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]czeeeść Bimbrolkii!! :lol: :loveu: znowu jakaś impra się szykuje? :cool3: [/COLOR][/B][/quote] helloł:multi: hehe, jak widać na załączonym obrazku:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='zuzolandia']ja tez moge byc ciasteczkowym testerem !!!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol: [B][I][SIZE=6][COLOR=blue]ja chcem na imprezke!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=6][COLOR=#0000ff]robota mi juz uszami wylazi !!!! i chcem wolny weekend!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [/quote] Inka, to dawaj, zrobimy znowu zlot "czarownic":evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3: [quote name='AgusiaTerierka']Przejrzałam, przeczytałam - a dokładne menu imprezki?.. Chyba, ze przegapiłam...[/quote] Przegapiłaś:p:eviltong: Witanko:multi: [quote name='evaxon']:evil_lol: heloł:multi:[/quote] z czego się chichrasz?:diabloti::cool3: hellołłłłłłłłł:p
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś, tylko 5 szt? :cool3: muszę trochę pokrakać:p -
[quote name='mm.templum'][SIZE=3]Ja kibol jestem więc torcik piłkarski pasuje mi bardzo;)[/SIZE][/quote] wiem, też dlatego dostałeś zielony torcik:p:loveu:
-
[quote name='mm.templum'][SIZE=3]Dziekuje Imbirki (wcale nie Bimberki;)) za życzenia z niesamowitym piłkarskim torcikiem.......:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/SIZE][/quote] już coraz częściej jesteśmy Bimberki:cool3: chyba nik powinnam zmienić:roll::evil_lol: nie mogłam się zdecydować pomiędzy samochodowym i piłkarskim torcikiem:cool3::evil_lol: smacznego:p
-
[quote name='Iza i Fidel']Ja tam nie wiem....ale czy nikt ci jeszcze nie powiedzial ?:evil_lol:;)[/quote] może wszyscy chcą być delikatni:cool3::evil_lol:
-
[quote name='caroolcia']nieeeeeee, imprezka w weekend, a ja w weekendy jeżdże tylko kabrioletami :razz: ale spoko mam kierowce - bede mogła pić :p [url]http://images29.fotosik.pl/84/3489700d1aa4955f.jpg[/url] [/quote] oki:p, no to czekam:loveu:
-
chyba w weekendzik się wezmę za pichcenie:p wiesz, bo później trzeba odespać:diabloti::roll: a taką ciężarówką przyjedziesz?:crazyeye::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
no patrzta, a mnie nie przywitała:roll::placz: -
no to przyjeżdżaj, muszę wypróbować przepis na ciasteczka serowe do piffka:p
-
[quote name='caroolcia']a ty czasem nie z Poznania :p??? płaskie talerzyki do zupki - to faktycznie sprytna oszczędność:diabloti: zapiekanka - mniam mniam:lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: zupka już była zjedzona i zdaje się, ze zapiekanka też:roll: talerzyki były do ciasta, ale nie zdążyłam jeszcze donieść na stół ciasta:oops::roll:
-
no fakt, zapomniałam....:oops::roll:
-
[quote name='caroolcia']do kafki....... .... i nie tylko...... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/83/63bd2fdc0e541a9a.jpg[/IMG][/URL][/quote] a ten ślimak to do piffka czy jak?:cool3::diabloti::diabloti::diabloti: na surowo czy moczony w pifku jest lepszy? Iza już sobie spisuję przepisik
-
Była jeszcze zupka z grzankami i zapiekanka no i były chipsy i ciasto i oczywiście piffko:p
-
Chyba zrobię taką fotkę Bimbrowi:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Ale z Ciebie leniuch:cool3::eviltong: w necie znalazłam taką foteczkę:diabloti: [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzM3ODQzNzAsNDU3NzIy&f=7.jpg[/IMG] i takie cuś, chyba zmienię piffko:roll::cool3: [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzM3ODQzNzAsNDU3NzIy&f=politycy9un0gg3.jpg[/IMG]
-
[CENTER][IMG]http://republika.pl/blog_ty_379279/616254/tr/bukiet.gif[/IMG] [SIZE=5][I][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Purple]Z okazji -nastu latek:p dużo szczęścia i radości, Uśmiechu i wytrwałości I samych przyjemnych dni w przyszłości[/COLOR][/B][/FONT][/I][/SIZE] [IMG]http://klaudiaaaa94.wrzuta.pl/img/file/g55iq2VJZN/urodziny[/IMG][IMG]http://www.tutej.pl/pliki/cms/4645/_mg_9905.jpg[/IMG] i torcik dla kibica, niestety nie udało mi się znaleźć Lecha;-) [IMG]http://klaudiaaaa94.wrzuta.pl/img/file/g55iq2VJZN/urodziny[/IMG] [/CENTER]
-
helloł:multi: pogoda dzisiaj jest to i może spacerek Wam się uda:lol:
-
Ewcia, bo maleństwo trzeba nakarmić: za mamusię, za tatusia... i tak dalej.... kurde ten mój też ma takie dni, ze nie chce wogóle jeść:roll:
-
To ja się postaram zebyś miała co oglądać:evil_lol::cool3:
-
Helloł Alu:multi::multi::multi::multi::multi::multi: u nas dzisiaj też słonko, tylko jakoś tak zimno :roll:
- 78403 replies
-
Witanko ALu:multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='madzia i medor'] Cześć kobiałko pracująca:loveu::loveu: Nie becz:diabloti::diabloti::diabloti: Oć utulkam:loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::p [quote name='Iza i Fidel'][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=2] Jutro zabieram sie za to: To sa ciastka serowe do piwa np.Oczywiscie jak moj maz kupi parmezan,bo u nas na wsi pewnie o takowym nie slyszeli:lol: W czwartek mamy gosci-ja bede jesc ciastka,a oni beda pic piwo:cool3: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/quote] no wreszcie wiem jakie ciasteczka serowe:cool3: ja też kcem przepis:p witajcie sernikowe obrzartuchy i piwne pijusy:multi::multi::loveu::loveu::loveu: no to za 600stronkę [CENTER]:beerchug::beerchug::beerchug::beerchug: :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: [/CENTER]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
Witamy się z samego rana:multi: -
Bokser w klinice w Lublinie. Chore serduszko !!! MA DOM.
Imbirka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Maksiu, wskakuj na pierwszą