-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
[quote name='zuzolandia']TABLET???? ale nie psychotropowych ??/ ehhheh bo wiesz une wszystkie takie podobne ze mozna siem machnac przy spozywaniu;-) hehhhe[/quote] :roflt::roflt::roflt: Effcia, jesteś na haju?????:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[url]http://img220.imageshack.us/img220/926/img9415wb0.jpg[/url] o jaki z dziewczyn zgodny duecik:loveu::loveu::loveu::loveu::lol:
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0420.jpg[/URL] hehehehehehhehheh:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:heheehehehehheehhheehhe a moze siem wytarzam w padlinie ??? heheheheheheh:diabloti:[/quote] na całe szczęście to było tylko tarzanko w trawce, zresztą przezemnie kontrolowane:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:;)
-
[quote name='zuzolandia']Naturalnie Toska ;-) Zuzol odpuszcza i leci po inna pilke heeeee ;-)[/quote] czyli standardowo:cool3: zresztą po co ja się pytam:roll:, przeciez to bokser może mieć tyle zawziętości w sobie:diabloti::diabloti::diabloti::cool3:
-
hihihi, i która z nich wygrała zawody w przeciąganiu piłki?:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA19.jpg[/url] ale śliczny portrecik Tośkowej:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA16.jpg[/url]
-
:mdleje::mdleje::mdleje::loveu::loveu::loveu: wymiękłam, ale cuuuuudo tylko do schrupania:loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/85/7a10d015e279d33b.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::eating::diabloti:
- 78403 replies
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Imbirka replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
Kiłi, a kaj ty się podziewasz?:roll::cool3: [url]http://images28.fotosik.pl/82/135c096a233958c6.jpg[/url] jaki z niego ciapciuś:loveu::diabloti::diabloti::diabloti: -
Żółta tapa, muczka i agresor zapraszają!!!Dla znajomych Zeus,Aza,Misia!!!
Imbirka replied to gosikf & dogs's topic in Galeria
u nas dzisiaj też fantastyczna pogoda:multi: i spacerek nam się udał:multi: tylko rano jak szłam do pracy było 4 stopnie :roll::cool3: -
Pobawi się ktoś ze mną? Plizzzz:cool3::diabloti: [url]http://images25.fotosik.pl/84/22bead1337c22cf3.jpg[/url] :diabloti::diabloti::diabloti: Witajcie, fajnie Was widzieć po tak długim czasie:multi: Życzymy zdrówka, kurujcie się
-
[quote name='AgusiaTerierka']Fajnie, Imbirek będzie miał randkę z Zuzią.:loveu:[/quote] może uda się nam spotkać, kawałek od siebie mieszkamy:roll: i Bimberos:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0427.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0428.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0429.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0430.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0433.jpg[/IMG] i na dzisiaj koniec:p
-
c.d.:diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0422.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0423.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0424.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0425.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0426.jpg[/IMG]
-
a teraz trochę dzisiejszego Imbirka:diabloti: niuchacz:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0417.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0418.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0419.jpg[/IMG] :roll: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0420.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0421.jpg[/IMG]
-
[quote name='caroolcia']zakasam kiece i lece :evil_lol:[/quote] no to dawaj:p [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]idź i za mnie ....[/B][/FONT][/COLOR][/quote] byłam..... za siebie, za Ciebie.... i chyba jeszcze za kilka osób:cool3::roll: :diabloti: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]oo... no i gites majonez!! hehe :evil_lol: daleko mieszkacie? ja na Bałutach... trza by się spotkać gdzieś po środku, żeby piesy miały gdzie biegać... tudzież... ewentualnie... raz u Ciebie raz u mnie :loveu: bardziej Wam w weekendy pasuje? czy popołudniami również? ;) fajnie masz, że idziesz do chaty :roll: ja jessio chwilę muszę tu posiedzieć:roll:[/COLOR][/B][/quote] mieszkamy pod stadionem Widzewa:roll:... po środku się spotkać to chyba będzie trudne, ale może coś sie wykombinuje:cool3: no i faktycznie przy tej odległości weekendy są lepsze [quote name='tygra']witajcie Bimberki :)[/quote] [quote name='gosikf & dogs']Hej szalone Bimbry![/quote] Witajcie dziewczyny:multi::multi::multi::multi::multi:
-
już dzisiaj?:roll: ja się biorę w weekend:cool3: tylko mam pytanie bo nigdy nie używałam tego "lemon pepper seasoning" i trudno mi sobie wyobrazić, jaki to ma smak? pieprz cytrynowy?:roll::cool3:
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]noo... mnie to tu jeszcze chwilę dłużej dziś zejdzie... :roll: a potem wracam do naszej małpy :evil_lol: i też ziuuuu.. na łąki :evil_lol: mhm.. mhm... chciałam zapytać ponownie...kiedyś pytałam, ale może nie zauważyłaś;) co Ty na to Bimbrowa, co by nasze piesy na jakimś wspólnym spacerze spotkać?:lol: Bimber towarzyski jest? lubi biegać z innymi piesami? takimi natrętnymi trochę również? :cool3: :diabloti: bo jakby tak... no to my chętnie się spotkamy na takiego spacera;)[/COLOR][/B][/quote] za 15 min. idę do domu:multi::p bardzo chętnie wybierzemy się na spotkanko, no i b.dobrze że Zuza jest kobitka bo Bimberos chłopaków nie bardzo toleruje:roll: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:pwypiłam 2 kawy , 2 kubki soku pomarańczowego i dalej jestem głodna ...:hmmmm:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] kurde, przez Ciebie sobie uświadomiłam ile ja wypiłam....:cool3: ide siku:cool1:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
taaaa, chuść to ona chyba zaczyna ale w uszach:eviltong::diabloti: lepiej?:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Sylwa ma malutki biuścik i to homąto się jej ślizga :evil_lol: Właśnie - dzieńdoberek:razz:[/quote] Imbir ma jeszcze mniejszy biuścik i jakoś mu się nic nie ślizga:p:eviltong::diabloti: poprostu jest z niej fleja:p:eviltong::loveu::diabloti: [url]http://img216.imageshack.us/img216/1716/p9090042ni3.jpg[/url] [URL="http://img216.imageshack.us/img216/1716/p9090042ni3.jpg:loveu::loveu::loveu:"]:loveu:[/URL][URL="http://img216.imageshack.us/img216/1716/p9090042ni3.jpg:loveu::loveu::loveu:"]:loveu:[/URL][URL="http://img216.imageshack.us/img216/1716/p9090042ni3.jpg:loveu::loveu::loveu:"]:loveu:[/URL] synuś tatusia:loveu: -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]noo.. i my chętnie wskoczymy.. do Was :p :evil_lol: na małe co nieco... :beerchug: heheheeee :evil_lol: P.S. nie chce mi się już nic robić... :roll: tyle roboty.... a ja się czuję dziś taka wyjątkowo jakaś nieprzystosowana... :roll: :diabloti:[/COLOR][/B][/quote] a proszę bardzo:lol: mnie się też już nic nie chce:cool3: a co chwila coś wyskakuje... jeszcze 2 godzinki i do domu i z Bimbrem na pola biegniemy:multi: [quote name='caroolcia']ale ja nie mam żadnej łodzi, do której mogę wskoczyć :shake:[/quote] a masz może kajak?:cool3::diabloti: a najlepiej to wskakuj w tą swoją super ciężarówkę i nowa, super lux autostrada poprowadzi Cię prawie do samej Łodzi:cool3::diabloti:
-
to wskakuj do Łodzi:lol::cool3::multi::multi::multi::multi:
-
prawie plażowa Tigierka:loveu::loveu::loveu::p [url]http://images25.fotosik.pl/84/a6c29dad4438febc.jpg:loveu:[/url] [COLOR=White]a prawie robi ogromną różnicę[/COLOR]:cool1:
-
[quote name='Kiłi']:modla::modla::evil_lol: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0394.jpg[/URL] Bimber też po piwku?:evil_lol:[/quote] chyba gdzieś sobie łyknął po kryjomu:cool3::diabloti: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]czeeeść laski :loveu:Bimbrowo-Tyśkowe :cool3: noo... ja widzę, że niezła bibka tam była u CIę :loveu: :evil_lol: biedny Bimber tylko poszkodowany... piffka się nie napił chłopak :evil_lol: :diabloti: buzi buzi dla Was wielkie!! :loveu:[/COLOR][/B][/quote] helloł:multi::multi: e tam, bibka byla czysto konsumpcyjna:p trza chyba zorganizować coś wyskokoego:diabloti::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Melduję się ponownie .... zakupy zrobione Ozzy pospacerkowy kolejna kawa sie dopija zimna :angryy:...czemu one tak prędko stygną ...:hmmmm: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] no proszę jak to dni na urlopie mijają:cool3::diabloti: a nie piłaś tej kawy na dworze przypadkiem?:cool3::roll::diabloti: [quote name='evaxon']witajcie Bimberos Amigos:multi::multi:[/quote] Witajcie Tigieros companeros:multi::multi::diabloti:
-
:roflt::roflt::roflt: nie, no kawał umięśnionej (:hmmmm:kobity?:niewiem:) z Ciebie Alu :loveu::loveu::loveu::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='caroolcia']:roflt:o rany pańcia czemu nie pomogłaś :confused: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0398.jpg[/URL] bo oni nie maja enzymow rozkładających alk, więc pewnie to sikaczki straszne :eviltong: blehhhh [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0411.jpg[/URL] a to tu ktoś jest na tym zdjęciu :question:, jak tam nic nie widze :niewiem: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0412.jpg[/URL][/quote] dorosły chłopak z niego to niech sobie sam radzi:diabloti::cool3: hehe, dobre, pewnie tak jest:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no jak to kto? Tyśkowa udaje, ze jej nie widać:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='AgusiaTerierka']Kiri tak wygląda po jogurcie... [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0394.jpg[/URL] A do tego jeszcze widac na pysiu Imbirka niedosyt... Pewnie ta błyszcząca sierść od tej smietany;).[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: Wogóle to Imbir preferuje serki homogenizowane, codziennie na śniadanie zjada :cool3: a śmietanka mu się trafia raz od wielkiego dzwonu, no i jogurcik też raz na jakiś czas:roll:
-
Banda z Osanny, czyli moje ca de bou [ i nie tylko ]
Imbirka replied to R.J.Osanna's topic in Galeria
dzieńdoberek:multi: przydreptałam tutaj za Bonitą:cool3:.... no i wymiękłam:loveu::mdleje: ale cuuda:loveu: a to [url]http://images25.fotosik.pl/84/b0c455d0fc1480db.jpg:loveu:[/url] poprostu jakbym widziała mojego poprzedniego boksia, kochał błotne kałuże:roll::diabloti: