Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. no to teraz wakacyjny Bimberos:p trochę słoneczka na te fatalne dni:cool3:..... a u mnie zaczeli grzać i mam ciepełko w domku:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0113-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0114-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0121.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0122.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0124-1.jpg[/IMG] c.d.n.
  2. [quote name='teqquila']ja mam obiadek mamusia wlasnie robi :evil_lol::evil_lol:[/quote] czego szczujesz głodnych ludzi w pracy?:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: [quote name='caroolcia']o rany ale zazdroszcze :cool3:- ja nie pamietam kiedy ostatnio mi ktoś obiadek zrobił, a ze sama z gotowaniem jestem na bakier - nie pamietam kiedy obiadek jadłam:evil_lol:[/quote] taaaaa, jak sobie kupię to mam, dla samej siebie nie bardzo chce mi się gotować:roll: [quote name='Kiłi']buuuuuuuu:placz: Zamiast burito dostałam naleśnika z papryką:placz:[/quote] czyli jakąś podróbę:cool3:, a pizze zjadłaś? [quote name='evaxon']:loveu:heloł:diabloti:[/quote] helloł:loveu::loveu: [quote name='madzia i medor']A chcesz do złotegoryjca:diabloti::diabloti::cool3: :roll::roll::mad: Dawaj Bimbra:p:p:loveu:[/quote] dobrze, że [B]do[/B], a nie [B]w[/B]...:evil_lol::evil_lol: za co ta pała?:roll: za kwilkę będzie:p
  3. może jakiś inny bidulek, żaden się nie podoba?:cool3:
  4. :mdleje::mdleje::mdleje: cuuuuuda:loveu::loveu::loveu::loveu: sister, pochwal sie, co jeszcze stworzyłaś:cool3:
  5. Asiorku to jest Tiger oddany przez właścicieli: [quote]Tiger ma 2 lata i 10 miesiecy , jest ułozonym psem , nie robi szkod szybko nawiazuje kontakt emocjonalny z nowymi osobami , da sie odrazu pokochac. Moze teraz co lubi , lubi wszelkie zabawy z pileczkami, z pluszowymi zabawkami , lubi jak sie mu je zabiera , lubi zabawy na sile jak mu sie wyrywa smycz lub cos innego a on zazwyczaj tego nie chce oddac. Nie ma tez problemow z jazda w samochodzie jest nauczony jedzic z przodu na wycieraczce lub na siedzeniu pasażera, ma podstawowe szczepienia zrobione , na nic nie chorowal jest zdrowym psem , ma bardzo mięciutką sierść w porowniaiu z innymi bokserami .Jesli chodzi o jedzenie lubi wszytsko , lubi rowniez sucha karme ( najbardziej chapi ) , nie ma z nim problemu jesli chodzi o jedzenie. Naprawde jest nam bardzo ciezko go oddac ale naprawde nie mamy innego wyjscia a nie mamy serca oddac go do schroniska . Wiec mamy nadzieje ze znajda sie ludzie ktorzy go zabiora do siebie i szybko pokochaja.[/quote] Edit: teraz dopiero zauważyłam, że sie już zalogowalaś na forum
  6. Witajcie Ozzulki:multi::multi::multi::multi: kicia jest bowska:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Kiłi']No co, śniadania nie jadłam:eviltong::eviltong::evil_lol: :siara::diabloti:[/quote] aaaaa, to jako obiad też ma być?:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :obrazic:phiii, nie to nie, będę szukać dalej:eviltong::eviltong::evil_lol:
  8. [quote name='caroolcia']no chyba to jeden z tych mało-mobilnych wersji :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] powiedziałabym, ze raczej mocno stabilny, mobilności "0":eviltong::eviltong::eviltong::diabloti::diabloti::diabloti:
  9. [quote name='caroolcia']nad morzem nie ale do wielkopolski chetnie hi hi hi a mi sie przedurlopowo nic nie chce :eviltong: i pourlopowo tez mi sie nie bedzie nic chciało - jednym słowem lenistwo na stałym poziomie :grins:[/quote] z barku laku może i być wielkopolska:loveu::p ciekawe, ze ja też mam, cały czas też taki stały poziom lenistwa:diabloti::diabloti::diabloti:
  10. [quote name='Kate I Luka']Witaj Julcia :multi: Ty to chyba nad morze musisz się przeprowadzić, po co tyle razy w roku tam jeżdzić przez pół Polski ;)[/quote] Już się właśnie nad tym poważnie zastanawiam.... :evil_lol: jest ktoś chętny zeby mnie z Bimbrem przygarnąć?:p:cool1:
  11. [quote name='Kiłi']Zamawiam sobie burito i pizze peperoni:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje:obrzartuch:cool3::evil_lol::eviltong:
  12. [quote name='caroolcia']albo poszukać kawału chłopa na plaży :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/quote] oj nie wiem czy to moje ciasteczko wyprowadziłoby pieski:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
  13. [quote name='caroolcia']hi hi hi i ręka :eviltong:..... ...a może jakis miły (i przystojny)Pan chetny do wyprowadzania samotnej mamie piesków..... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ... o ja głupia ... tu same baby buhahahaha:eviltong:[/quote] taaaaaa, z takimi anonsami to niestety na inne forum trzeba się udać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Kiłi']dobra przełamałam się!! Ide coś wszamać:cool1::evil_lol:[/quote] no widzisz jak Cię zmobilizowałam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  15. ....i piesami się będzie można zająć:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='AgusiaTerierka']Witamy, i jak paluszek...?:razz:[/quote] ..... i główka? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3::diabloti:
  17. jakoś musimy dać sobię radę bez gospodarza:evil_lol::razz:
  18. :roflt::roflt::roflt: masz w 100% rację, Żabulka to w porównaniu z Sylwą modelka:evil_lol::evil_lol::diabloti:
  19. [quote name='Kiłi']Ty się śmiej, a mi już w brzuchu kiszki marsza grają:shake: :evil_lol:[/quote] ja tam właśnie jem śniadanko :p:eating:
  20. [quote name='Kiłi']A no czytałam, żeś pruła obwodnicą:evil_lol: [COLOR=magenta]A nie! Bo ja! Mi się nic nie chce, nawet pójść i zrobić sobie śniadanie[/COLOR]:evil_lol:[/quote] taaaa, dobrze, ze lewym pasem jeździ się tam naprawdę szybko:roll:, obwodnica troche mi przyspieszyła bo Wejherowo czy Reda, zapchane były na maxa:cool3: w sumie w godzinę jechałam 70km:oops: [COLOR=Magenta]to to siedź głodna leniuchu[/COLOR]:p:eviltong::evil_lol:
  21. hehe, wygląda jak Sylwa:evil_lol::loveu:, ma ten sam styl biegania:diabloti:
  22. nie ma za co, boszsz, jak można wyrzucić taką starowinkę:shake:
  23. aaaaa, faktycznie, jeszcze remont, zapomniałam:oops::oops::oops: no pewnie, ze ją od nas pozdrów:loveu:
  24. [CENTER][IMG]http://www.birthdayjoys.com/glitters/birthday_glitter_graphics_17.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid]STO LATEK, STO LATEK, STO LATEK, [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid]:multi::multi::multi::multi:GASTONKU:multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Fixedsys][SIZE=5][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.thedoghouseoflg.com/images/birthday_treatv.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Kiłi']I do mnie nie zajrzałaś:placz: [IMG]http://papuzki.webd.pl/foto/kg/img/smilies/wale_po_lbie.gif[/IMG] :diabloti: A jak tam Imbirek? Szczęśliwy, że pańcia wróciła?:diabloti:[/quote] do nikogo nie zajrzałam, bo się mocno spieszyłam:cool3::cool3: może następną razą:roll: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]komu tam się chce pracować? :cool3: :diabloti: :evil_lol: bo mi nieeeeee:shake:[/COLOR][/B][/quote] je jestem pierwsza na NIE:p
×
×
  • Create New...