Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. no to się częstuj kobieto:multi:, u mnie kawusia zawsze jest:loveu:
  2. ooooo, Blondyna wróciła:multi::multi::multi::multi: dopiero dzisiaj zauważyłam:oops::oops::oops:
  3. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple] aaa.. no to tak mi się cosik wydawało właśnie :lol: ja tyż... księgowa + kadry i płace:cool1: [/COLOR][/B][/quote] dokładnie to samo mam:p
  4. [quote name='evaxon'] heloł:multi: ja mam duzo samozaparcia jesli chodzi o chodzenie:cool3: byle by nie w deszczu i sniegu po kolana:p z tym ze ja jestem zalezna od pksow:p qtore w weekendy sa co 2h :mdleje: witankooooo:loveu: a u mnie juz cieplusie grzejniczki[/quote] no to sobie możesz robić spacerki (na skróty nie jest tak tragicznie):cool3:;) w każdym bądź razie ja tą trasę bardzo często pieszo pokonywałam:roll: a mówiłam wczoraj, ze do ciebie też dojdzie ciepełko, fajnie jest nie? tak cieplusio:loveu:
  5. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]cofam, com rzekła :p podzieliłaś, było pycha :p aa.. luzyyy... no to luuuz:) a tak konkretnie, czym się zajmujesz?:) jakoś.. podobno.. tym, co i ja? :hmmmm::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Purple]zapomniało mi się [/COLOR][/B][B][/B][/quote] księgowa jestem :roll:
  6. hehe, a mnie się Imbir do stawu wpakował o 6 rano za kaczkami:cool3::evil_lol: jak ryknęłam na niego to wylazł, na całe szczęście tylko łapy zamoczył:cool3:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:pkaff wypiłam , zjadłam plasterek bułki z Nutellą ..... dzień doberek ...pomimo deszcu i zimna jest mi wesoło :Cool!::Cool!: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Berek Alu:multi: to zdradź co cię w taki dobry nastrój wprawia:cool3:... a zresztą co ja się głupio pytam, jakbym siedziała w domku też by mi było lepiej:cool3::cool3::cool3::evil_lol: [quote name='caroolcia']dzien dobry ;) kafka pyszna - my sie dogrzewamy klimą hi hi hi -brrr dzionek prawdziwie jesienna jesień, ale może od jutra będzie ładniej :cool3:[/quote] doberek:multi: a u nas grzejnik chodzi ale i tak jest brrrr:cool3:
  8. helloł:multi::multi::multi::multi::multi::multi: no i gdzie te kaloszki, co????????????:mad: poszła se spać zamiast zrobić fotki:cool3: Madzialena pokazuj dzisiaj kaloszki bo ja swoich jeszcze sobie nie kupiłam:shake:
  9. ja kawkę muszę rano wypić bo inaczej nikt by się ze mną nie dogadał:cool3: a u mnie w pracy jest zimnooooo:placz: przydałoby się coś mocniejszego do tej kawki:roll:
  10. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple] witaaanko Bimberki!! :multi: noo... ja właśnie do Cię przyszłam na tę kawkę, a Ty co? :cool3: się nie dzielisz? :cool3: :evil_lol: P.S. a co Ty tam w tej pracy robisz, że masz dziś takie luzy? :p [/COLOR][/B][/quote] jak się nie dzielę? właśnie się podzieliłam:cool3: narazie mam luzy ale już zaczynają wystawać nademną więc spadam troszku popracować:cool3:
  11. witajcie Zuzanki z samego rana:multi::multi::multi: ja już w pracy z kawką przeglądam dogo:oops:
  12. Witajcie Zuzolki:multi::multi::multi: Inuś, co to za niespodzianka?:cool3: bo ja już jestem ciekawa:cool3::p:eviltong:
  13. Witajcie z samego ranka:multi: jak tam dzisiaj samopoczucie?
  14. no to się częstuj kobieto:lol: ja kawkę zawsze z czekoladką pijam... mniammm... bry jest dzisiaj straszne i mam nadzieję że nie będzie padać:roll:
  15. [quote name='evaxon'] szkola jest na kopcińskiego wiec niby nie tak daleko fabrycznej ale nie mam az takiej oretacji jesli chodzi o czas dojscia:razz: [/quote] ooooo, widzę Efcia, ze na moje stare śmieci się wybierasz:cool3: kiedyś mieszkałam na Kopcińskiego... jak masz dużo samozaparcia to możesz biegać pieszo, ale jeśli nie, to nie radzę... to są 3 długie przystanki tramwajowe, autobusowe też, ale od autobusu trzeba dojść... a tak wogóle to dzieńdoberek:multi:
  16. wstawaj śpiochu bo znowu Cię obudzę i będziesz marudzić:evil_lol:
  17. no gdzie jesteś, gdzie? przyszłam się do Cię rano poużalać a Cię nie ma:cool3: no to tylko sobie kawkę wypiję:roll: [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:6GA3PDRxcsGa7M:http://static.goldenline.pl/group_logo/007/group_295_ac3e16_huge.jpg[/IMG]
  18. helloł z rana,:multi: wstawaj głodomorze:p:evil_lol:
  19. hejka pourodzinowe Gastolinki:multi:
  20. tyle tych fafelków co chwila przybywa, ze może się za chwilę (oby nie) znaleźć kolejny biedak:shake: z przyzwyczajenia padłam na poranną kawkę:p ma ktoś ochotę? [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:O4Eqv4ObVMnFbM:http://markowy.net/wp-content/uploads/2007/02/26022007.jpg[/IMG]
  21. Bry dzionek:multi::multi::multi::multi::multi: no nawet aż tak mocno nie jestem klapnięta:roll::cool3: ma ktoś ochotę? [IMG]http://www.slowo.com.pl/zdjecia/16935/kawa_.jpg[/IMG] Inuś, ano koniec dobrego:placz: a ja już kombinuję kiedy by tu wziąć kolejne wolne
  22. [quote name='caroolcia']tralalalalalalalaallalalalla ....a ja wpadłam se pośpiewać u was troszku .... przy sprzataniu bo z wielkim hukiem ropoczełam jesienny sezon wiecznego sprzatania po moich kundelkach zabłoconych.......:eviltong: tralalalalalalalalal.......[/quote] cześć tralalińska:diabloti::diabloti::diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu: kurde, wygońta mnie spać, bo znowu nie będę mogła wstać o upiornej 5:30 rano:shake:
×
×
  • Create New...