Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. [quote name='madzia i medor'] A ja sobie kupiłam, specjalnie z myślą o długich jesiennych spacerach, gumowce... różowe w kwiatki:cool1::cool1::cool1::loveu:[/quote] poka, poka.... jutro sobie obejrzę:diabloti::evil_lol::evil_lol: różowe w kwiatki.... mmmmm:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. już nie jesteś, bo skończyłyśmy gadać:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: jeszcze raz[B][COLOR=Magenta] [SIZE=5]D[/SIZE][/COLOR][SIZE=5]o[/SIZE][SIZE=5][COLOR=Lime]B[/COLOR][/SIZE][SIZE=5]r[/SIZE][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue]A[/COLOR][/SIZE][SIZE=5]n[/SIZE][SIZE=5][COLOR=DarkOrange]O[/COLOR][/SIZE][SIZE=5]c[/SIZE]:loveu:[/B]:loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Kiłi']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak go wykąpie to może będzie biały:diabloti:[/quote] to zrób tak, a ja na wszelki wypadek i tak jednak pójdę spać:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Kiłi']Bo on jest żółty:evil_lol:[/quote] :hmmmm::hmmmm::hmmmm: chyba muszę iść spać, bo chyba coś kiepsko widzę już:cool3::scared:
  5. [quote name='madzia i medor']Hi hi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Preferuję bezstresowe wychowanie:diabloti: Za tą prędkość:mad::diabloti: Widziaąłm:multi::multi::multi::loveu: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0128.jpg[/URL][/quote] dobrze że jesteś bo mi Justyna wmawia że CIę nie widzę:cool3::diabloti::diabloti: Justyna, czy już przejrzałaś na oczy i widzisz Madzię?:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
  6. [quote name='evaxon']:splat: o ja głupia musze tacie powiedziec zeby z piwnicy przyniósł:evil_lol:[/quote] :roflt::mdleje:no teraz to mnie rozłożyłaś na łopatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: idę się kąpać i do łóżka, bo muszę odespać wyjazd:roll::evil_lol: dobranoc :hand:
  7. [quote name='evaxon']daj ci boze:shake: zima napewno nie ale na wiosne to juz ostatni termin i musze ja ciachnac:cool1: echh teraz musze szybko jakas prace znalesc :roll:[/quote] Ewcia, ale masz postanowienia... prawie jak noworoczne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:... no to daj ci boze:shake:... :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  8. [quote name='evaxon']:placz:ja nie chce niedlugo .. ja chce teraz:placz:[/quote] Ewka, nie bądź marudna:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to włącz sobie jakiś elektryczny grzejnik:cool3:
  9. oj bidulka:glaszcze: może niedługo włączą:cool3:
  10. no dawaj, dawaj jeszcze, co tak cienko?:cool3::cool3::diabloti:
  11. nie płakaj, Wy do tej pory mieliście ciepło, byłam tam to wiem:cool3: a u nas było cały czas zimno:cool3: Ewcia, a może już grzeją tylko masz zakręcony kaloryfer?:cool3: w tym roku jestem mile zaskoczona, jeszcze nie zdążyłam za mocno zmarznąć w domu
  12. znam to:cool3: może Ci się w końcu uda wysterylizować Tigrosławę
  13. takie żółte??????:cool3::cool3::cool3::diabloti: nie wierze:cool3::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. oj, to biedne jesteście, ja też z Tych ciepłolubnych i dlatego jestem cała szczęśliwa, że już grzeją:loveu: [SIZE=1][COLOR=White]arbuza nie trawię, wymiotuję po nim[/COLOR][/SIZE]:roll:
  15. echhh, ta kasa, zawsze z nią jest ten sam problem.... za mało:cool3::cool3::cool3:
  16. [quote name='Kiłi']No na pewno nie moja:eviltong::eviltong::evil_lol:[/quote] to przyznaj się, kogo udało Ci się sfotografować?:cool3::cool3::cool3::diabloti::evil_lol:
  17. [quote name='evaxon'] jak w sobote przyszlam do TZta i powiedzial mi ze grzeja to sie przytulilam go grzejniczka:evil_lol::evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt:no tak, trochę zimna i TZ idzie w odstawkę:evil_lol::evil_lol::diabloti:
  18. ekstra:loveu::multi: ja tak lubię słoneczniki :loveu: a kiedy planujesz sterylkę Tigry?:cool3:
  19. [quote name='evaxon']aaaa ja tez chce ciepelko:placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] to se odkręć kaloryfer:p:eviltong: też będziesz mieć ciepło:cool3:
  20. hehe, widzę, ze znowu zaszalałaś i są nowe obróżki:evil_lol::loveu:... a ja byłam dzisiaj twarda:p i się podziwiam:cool1:.... byłam w zoonatura i udało mi się wyjść z tamtąd bez kolejnej obróżki:diabloti:
  21. ale słodziak z niego [url]http://images13.fotosik.pl/79/075c6341e27b42aa.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: pewna jesteś, że to sierść Topsa?:cool3::cool3::cool3:
  22. [quote name='Kiłi']A jakże by inaczej:diabloti: A na kolacje mam arbuza i wino:evil_lol: BIMBER to nie PIES to RYBA!!!!:loveu:[/quote] winko oki:loveu:, ale arbuz jest bleeee:cool3: (dla mnie):roll: nooooo, chyba tak, niedługo pewnie mu skrzela się pojawią:cool3::diabloti:
  23. :p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0133.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0134.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0135.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0139.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0140.jpg[/IMG] ufffff, narazie wszystkie:cool3:
  24. c.d.:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0127.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0128.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0129-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0130-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0131.jpg[/IMG] c.d.n.
×
×
  • Create New...