Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Witajcie:multi::multi::multi: filmiku nie obejrzałam i nie obejrzę, wystarczyły mi wasze komentarze :cool3::cool3::roll::shake: a na tej pierwszej fotce, to co to za bokser z ciętymi uszami?
  2. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]rozłożyć parasolkę... jak się leje po schodach? :roll: :evil_lol: a to parasolka służy do trzymania nad głową, jak się z góry leje:cool3: trza sobie było ponton albo kajak przygarnąć:evil_lol: :diabloti: P.S. najważniejsze, że już opanowana ta sytuacja... mnie kiedyś sąsiad zalał.. 2 razy... ale to daaaawno było;) P.S.2. i jak Bimbrowa? widzimy się na spacerek w weekend?:) jak Tobie się nie chce jeździć, to my możemy bryknąć do Cię :loveu: [/COLOR][/B][/quote] lało się z góry, przez całe pięć pięter tam gdzie są poręcze i ta woda się nieźle rozpryskiwała o poręcze, fajny wodospad był, :roll: mnie kiedyś też sąsiadka tak zalała, że jak wróciłam do domu to wszystko pływało:cool3: nie ma sprawy, możemy się umówić, tylko sobota czy niedziela?
  3. [quote name='teqquila']a i w sloiku i suszone :evil_lol::evil_lol: nie mam jakos czasu na dogo siedziec i jakos tak mi sie samej nie chce chyba to przez to ze zima idzie !! ze snieg bedzie ze zimno ze ciemno eh okropnosc byle by do wiosny wytrzymac wieczorem wstawie zdjecia Tyska znad morza[/quote] taka piękna dzisiaj pogoda, a ta o deszczu, zimnie i mrozie:cool3::cool3::cool3::cool3: boszsz, kobieto nie dołuj mnie:cool3:
  4. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]o maatkoooo... no to łaaadnieee...:roll: mam nadzieję, że na schodach i windzie się skończy... że nie będzie Ci kapać na wyrko, stół, do garnka z zupą...:roll: a w razie czego... u nas też się znajdzie wyrko;) cieszyć to się może tylko Bimber;) ma na schodach zjeżdżalnię wodną :) [/COLOR][/B][/quote] na szczęście po mojej stronie klatki nie jest tak źle, mam plame na suficie w łazience i chyba na tym się skończy... a na klatce po schodach się tak lało, ze się zastanawiałam, czy parasolki nie rozłożyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol::razz: już jest wszystko w miare opanowane, ale sąsiadom współczuję:cool3:
  5. [quote name='teqquila']bimbrowa jak Ci sie dom zawali tom przyjme Cie po dach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::lol: [quote name='tygra']Oj to współczuję zgłosiliście delikwenta?[/quote] po tamtej stronie klatki ludzie mają zakręconą wodę i wyłączony prąd:roll:, nam całkiem niedawno, po sprawdzeniu włączyli:cool3:
  6. [quote name='Danusia12']"Serdel", jak mówisz, ciągle biegała, ale jak prawdziwa kobitka, musiała się poperfumować znaną wodą "wrzosowy Angel". A potem dalej biegała za Argonem :evil_lol:[/quote] ale jakoś mało dało jej to bieganie:cool3::diabloti::diabloti::diabloti: :hmmmm::hmmmm::hmmmm:Wrzosowy Angel powiadasz? tej wersji jeszcze nie znam:cool3::niewiem:
  7. [quote name='AgaiTheta']Oj chodzi chodzi, ale pracuje nad tym, praca to mozolna, bo uparty... :x[/quote] Aga, czemu chcesz wyleczyć Marka? Ja jestem też kibic, raczej bardziej przymusowy bo mieszkam prawie na stadionie:cool3::evil_lol: ale zawsze staram się w jakiś sposób dopingować:p
  8. Mam w bloku powódź, komuś rura pękła, woda się leje po schodach, a w windach można się utopić:placz::placz::placz::placz::angryy::angryy::angryy: boszsz, co za koszmarny dzień, tylko patrzę na sufit czy nie zacznie przemiękać:roll:
  9. [url]http://img128.imageshack.us/img128/8492/p9110038yl7.jpg[/url] ooooo, mój śliczny biegnie do mnie:loveu::loveu::loveu::loveu::p [url]http://img293.imageshack.us/img293/3415/p9110040cj2.jpg[/url] a "serdel" zamiast pobiegać to tylko o czochranku we wrzosie myśli:cool3::loveu::diabloti::diabloti::diabloti: Dzieńdoberek:multi::multi::multi:
  10. Witajcie :multi::multi::multi::multi: tylko na chwilkę wpadam, roboty mam full i jeszcze resztki przeziębienia się we mnie kołatają:roll::cool3: Basia, byliśmy na wyspie Wolin w Wisełce, tam zawsze tak jest:cool3:
  11. [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0172-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0173-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0174-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0175-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0176-1.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0167.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0168-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0169-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0170-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0171-1.jpg[/IMG]
  13. witajcie:multi::multi::multi::multi: u mnie w pracy batalia o podwyżki, jako płacowiec robię duuuużo różnych zestawień i przymiarek dla zarządu:cool3::cool3::cool3::cool3: wstawię Wam foteczki i idę dalej pracować (muszę się teraz wykazać;):evil_lol:) [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0160-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0161.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0163-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0165-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0166-1.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Danusia12']Widać mamy coś wspólnego :eviltong: Dwie szczuplutkie rozprawiają na temat Sylwowej figury - ciekawe :evil_lol:[/quote] Asiorki się nie czepiaj:cool3: a ja aż taka serdelowata jak Sylwa nie jestem:angryy::mad::evil_lol: poza tym młoda z niej laska i taka już zapasiona....:cool3: albo ma za mało ruchu, albo za dużo jedzonka:evil_lol::cool3: daj ją do mnie na tymczas to zobaczysz jaka laska wróci:diabloti: [url]http://img20.imageshack.us/img20/4656/p9100014bv0.jpg[/url] , a mój niuniuś jak zwykle najpiękniejszy:diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='drzalka']WItamy, ale łądne foteczki, ajaka piękna zieloniutka trawa, super tereny na spacerki :multi::loveu:[/quote] a i owszem, jeżdżę tam już od 7 lat, cudny dziki zakątek :loveu:
  16. nooooo, uwielbiam tamtejsze klimaty:loveu: taaaaak? a myślałam, że z doświadczenia:cool3::roll::diabloti: jutro was wszystkich poodwiedzam:roll:, boszsz prawie widzę podwójnie:cool1::cool3: co za cholerne przeziębienie:placz:
  17. [quote name='caroolcia']Cudne te foteczki Ibirka w trawce :loveu: chcialoby się go schrupać.... ... a i pańci dekoldzik niczego sobie :cool3::evil_lol:[/quote] Takie lasy są na Wolinie... droga na plażę przez takie lasy to istna przyjemność:loveu: niestety na plażę chadzałyśmy dłuższą drogą ze względu na Tysia, któremu piach i słona woda nie służyły:cool3: miałyśmy wtedy przystanek;) hmmmm, no ma się czym oddychać;)
  18. c.d.:loveu::loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0153.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0154.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0155.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0158-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0159.jpg[/IMG]
  19. c.d.:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0148-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0149-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0150-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0151-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0152-1.jpg[/IMG]
  20. Witajcie:multi::multi::multi: przeziębiłam się i kuruję się w weekend :cool3::cool3::cool3: jutro muszę iść do pracy a najlepiej się nie czuję:roll: obydwoje z Bimbrem dogrzewaliśmy się w łóżku:cool3: troche fotek Imbirowych jeszcze z Wisełki:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0141.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0142-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0143-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0144-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0145-1.jpg[/IMG]
  21. echhh, aż za dobrze to wiem:cool3::diabloti: zwłaszcza rano:roll:
  22. Szlaja się po lesie i zbiera grzyby:cool3::cool3::cool3::evil_lol:
  23. :p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0438.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0439.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0440.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0441.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0442.jpg[/IMG]
  24. Witajcie:multi::multi::multi::multi::multi: no tak myślałam, że kikutek Imbirka będzie miał najwięcej fanek:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: Wpadłam tylko na chwilkę z fotkmi:roll: Tak Bimberos rano dosypia i wogóle nie reaguje jak go proszę na spacer:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0391.jpg[/IMG] i c.d. spacerku [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0434.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0435.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0436.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0437.jpg[/IMG] c.d.n.
  25. [quote name='halbina']bo wkleję swoją fotkę i zobaczą wszyscy, czego wstydzi się Inka! :eviltong:[/quote] [quote name='Danusia12']Ja też nie ryzykuję z moją fotką :evil_lol:[/quote] o patrzta jakie dwa wstydziochy się znalazły:cool3: :evil_lol: [quote name='Asior']a co to za blizne ma nad okiem Sylwa???? [URL]http://img78.imageshack.us/img78/1167/p9090044tf1.jpg[/URL] strasznie ją zapasłeś :P odchudź ją bo Argon jej nie będzie [B]"KCIAŁ"[/B][/quote] no nareszcie ktoś też dostrzegł, ze Sylwę trzeba odchudzić:evil_lol: :p:eviltong:
×
×
  • Create New...