Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Helloł:multi: jak Wam minęła nocka?:cool3: [url]http://images29.fotosik.pl/84/068227fc6b650321.jpg:loveu:[/url] ale się słodko graśla:loveu::loveu::loveu:
  2. jakie ciasteczka do piwa?:cool3: czemu ja nic nie wiem:roll:
  3. Helloł:multi: przyszliśmy się przywitać z samego rana:multi: kurcze 8 szczeniaczków:cool3: no łatwo nie będzie:roll: moi znajomi wszyscy zapsieni i zakoceni:cool3:
  4. sis, powalasz na kolana swoimi pracami:loveu::loveu::loveu:
  5. hehe, jakbym Bimbra widziała, wszystko co miękie to jest mniamniuśne:cool3::cool3::evil_lol:
  6. Baks wskakuj na pierwszą...
  7. Justyna, leniuchu wstawiaj foteczki:cool3:
  8. Fionulki, a gdzie Wy się podziewacie?
  9. do góry, pokazujemy się na pierwszej
  10. [quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][B]wpadłam na podegustacyjne fotaski :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] fajnie, wieczorem dzisiaj wstawię więcej do degustacji:evil_lol::cool3: [quote name='evaxon']haha widze ze nawet talerzyki na czipsy miałyscie :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] talerzyki były do czego innego:p [quote name='madzia i medor']Moja bodygardka, strongmenka:loveu::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0410.jpg[/URL] Czekamy na resztę:razz:[/quote] a czekajcie, czekajcie, wieczorkiem wstawię:lol: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]heeej Bimbeeerkiii!! wooow, ale imprezka:cool3: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0399-1.jpg[/URL] P.S. czy ja tam Tyśkową widzę? :evil_lol: buziaki ślemy!! :B-fly: [/COLOR][/B][/quote] a i owszem, Tyśkowa tyż była:evil_lol::cool3: [quote name='gosikf & dogs']Heloł:multi:[/quote] Helloł Gosia:multi::multi::multi::multi:
  11. helloł śpiochy:multi::multi::multi::multi: wstawać i fotki dawać:cool3::diabloti:
  12. [quote name='Iza i Fidel']Czesc Kasienko i Gastku !! Nasze psiaki - Imbir,Gastek i Fidel maja podobna budowe.Sa smukli i przystojni. A ponoc pies upodabnia sie do swojego pana:evil_lol: A moze pan do psa i mam jeszcze szanse bycia laska?:evil_lol: Julka,widzialas zdjecie Fidzia "Za mamusie,za tatusia"? Chyba tak,bo glosowalas bodajze na nie. Poszukam i Ci pokaze jeszcze raz,bo chyba zapomnialas jak nalezy psa karmic:evil_lol::cool3:[/quote] A żebyś wiedziała, ze prawie było za mamusię, za tatusia:cool3::evil_lol:... jeśli pies się upodabnia do właściciela to niezły oszołom musi być ze mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
  13. no i gdzie te zapowiedziane foteczki?:cool3::evil_lol:
  14. i c.d. [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0405.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0406.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0409.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0410.jpg[/IMG] no i baterie w aparacie padły, reszta fotek później:cool3:
  15. no i zdjątka z kameralnej degustacji:p jakąś połowę już miałyśmy za sobą:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0399-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0400.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0402-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0403-1.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Lime] Morał z tej historii: NIE WAŻNE, JAK BARDZO WYPEŁNIONE JEST WASZE ŻYCIE, ZAWSZE JEST JESZCZE MIEJSCE NA JEDNO PIWKO.:p:diabloti: [COLOR=Red][FONT=Arial][B]Morał jest :cool2: Witanko Imbirkowe .....nie wiem czy przeżyłabym mieszaninę piff :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/quote] Witaj, witaj:multi::multi::multi: w sumie to była raczej degustacja, nie było tak źle:evil_lol::cool3: [quote name='evaxon']heloł :multi::multi:[/quote] helloł Effcia:loveu::loveu: [quote name='caroolcia']Tylko na jedno??? :icon_roc: :grins:[/quote] troche mało nie? ale zawsze to lepiej niż nic:cool3::diabloti: [quote name='Iza i Fidel']ja tez bym chetnie poogladala wesole fotki :cool3: Czesc Julka i Imbir !! Moral z tej historii nie dla mnie-[SIZE=1]ja nie lubie piwa.....[/SIZE][/quote] nawet nie wiesz co tracisz:lol::cool3: zaraz będą foteczki:p [quote name='zuzolandia']NIE WAŻNE, JAK BARDZO WYPEŁNIONE JEST WASZE ŻYCIE, ZAWSZE JEST JESZCZE MIEJSCE NA JEDNO PIWKO.:p:diabloti:chy chyba se to powiesze w knajpie jako haslo przewodnie dla moich pacjentow ;-) ehehehhehehehheh witanko Imbirkowa KOCHANA PANCIU ;-)[/quote] powieś, powieś, w sumie ciekawa jestem jak na to zareagują:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol:
  17. helloł mamcia:p na nic nie mam czasu:placz::cool3:
  18. Witajcie Ozzulki:multi: znowu mam zaległości:oops: ale widzę, ze nieźle trafiłam:evil_lol: [B][SIZE=5][COLOR=Purple]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA QBY[/COLOR][/SIZE][COLOR=Purple]:multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  19. wow, ale wieści:cool3: trzymam kciukasy za małego oseska:loveu::loveu::loveu:
  20. witajcie Zuzanki:multi: wreszcie mam chwilkę na dogo:roll:
  21. [quote name='evaxon']:diabloti:nooo wreszcie chociaz [B]jedna[/B] mi zyczy konkretow:diabloti::evil_lol::loveu:[/quote] po pierwsze to chyba [B]jeden[/B]:hmmmm::roll: a po drugie ja też Ci życzę samych konkretów:p;) sobie zresztą też:p:roll:
  22. [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/CC14.jpg:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/url] no wymiękłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale królik z lekka przestraszony:evil_lol::evil_lol::cool3:
  23. witaj sis:loveu: ale się Haker rozszalał w wodzie, prawie dorównuje Imbirowi:cool3::evil_lol:;)
  24. witajcie:multi::multi::multi::multi: kurcze, Gastkowi tak samo widać żeberka jak mojemu:roll:, tylko ta moja cholera odstawia teraz fochy jeśli chodzi o jedzenie:cool3: Co ja się nad morzem namordowałam zeby zjadł:angryy: Justyna się już nabijała:cool3::evil_lol:
×
×
  • Create New...