Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Asiu czekamy z niecierpliwością na nowe wieści i oczywiście mocno trzymamy kciuki żeby wszysko było ok.
  2. [quote name='Danusia12']A ja słyszałem, że facet jak pies - lubi gnaty :evil_lol: Toż przecież mówię, że Sylwunia straciła troszkę na wadze.... przecież nie zrobię jej liposukcji Taka firmowa próbka - ciągle trzyma zapach.... mmmmm :lol: Pałowanie dobre jest na pryszczyki i cellulitis na pośladkach :diabloti:.... tak zapobiegawczo oczywiście:eviltong: Dzieńdoberek :razz:[/quote] No wiesz, a co za przyjemność w gnacie? Nie ma się do czego przytulić, tylko jakiś odcisków się można nabawić:cool3::evil_lol: pewnie, że nie, ale zawsze możesz zacząć z nią biegać:eviltong::diabloti: ja też chcem taką próbkę:roll::cool3: myślisz, że pomoże? w takim razie muszę poprosić Halbinkę żeby tą pałą po tyłku, a nie np. po pleckach dawała:diabloti:;) [quote name='Danusia12']Dopiero wtorek, a Sylwa już zaczęła "chuść" [/quote] gdzie?:roll: :hmmmm:bo nie widzę:niewiem::cool3:
  3. c.d.:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0209-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0211-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0212-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0213-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0214-1.jpg?t=1190827099[/IMG]
  4. a to już Świnoujście - ja z moją kuzynką i z Loco:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0203.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0204-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0205.jpg[/IMG] a to już Fort Zachodni w Świnoujściu [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0206-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0207-1.jpg[/IMG]
  5. Witajcie:multi::multi::multi::multi::multi: to na ten pochmurny i deszczowy dzionek foteczki - wspomnienie wakacji:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0180-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0182-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0184-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0181-1.jpg[/IMG] i padnięte piesy:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0202-1.jpg[/IMG]
  6. ale się rozszalałaś dziewczyno:multi::multi::multi::cool3::diabloti:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witam się porannie w ten deszczowy dzień...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ala a nie mogłaś tak z rana przyjść ze słoneczkiem:cool3::cool3::cool3:, kurcze znowu woda się leje:cool3::placz:
  8. hej Zuzolki:multi::multi::multi::multi: nadrobiłam zaległości:p [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BB15.jpg[/url] jaka zmokła kura z niej:loveu::loveu::loveu::diabloti::diabloti:
  9. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no to gites malina:) jesteśmy umówioneee!! :multi: i czekamy na Cię u nas w blogasku[/COLOR][/B][/quote] byłam, widziałam, :p:loveu: [quote name='evaxon']czemu fot nie ma??:roll::diabloti:[/quote] a bo mi sufit świat przesłonił:evil_lol::cool3: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]bo Bimbrowa zaległości nadrabia :diabloti: choć do nas nie dotarła jessioooo :roll: :mad: :cool3: aa.. no i pewnie zalany sufit suszy... [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:cool3: :glaszcze:[/COLOR][/B] [/quote] :evil_lol:;) [quote name='teqquila']ja w innym swiecie zyje :roll: w sumie racja !!!ale wiezcie mi sie to bardzo podoba :) to chyba moje powolanie :evil_lol: no nic w sobote o 17 chyba bede wolna :) :evil_lol: wkoncu sie nagadam bo u mnie na osiedlu jakos nie ma nikogo z kim mozna na spacer isc no chyba ze sasiad :cool3::evil_lol:[/quote] to weź sąsiada i przychodz:diabloti::cool3: [quote name='madzia i medor']cze zalana Bimbrowa:loveu::diabloti: Wiem co to znaczy, kiedyś zaraz po świeżym malowanku zalało mi pokój i kuchnie... robili dach i nie zabezpieczyli go na noc tak jak powinni:diabloti:[/quote] i co? spałaś pod gołym niebem?:cool3::lol:
  10. [quote name='halbina']Imbir, masz coś do PUSZYSTYCH???... :mad:[/quote] [B]nic[/B], sama też nie jestem anorktyczką:roll: i po co ta pała na mnie od razu?:cool3: jak widze na ulicy takie chude szczapy to mam wrażenie że są chore:cool3: no i mój niedoszły teść zawsze powtarzał, że facet nie pies i gnatów nie lubi:p:diabloti:;) [quote name='Danusia12']powiem to Sylwie....zobaczysz :shake: a mam jeszcze takie czarne sznureczki z tym zapachem.....mmmmmm :razz: Dzięki Halbinko :loveu:[/quote] a powiedz, powiedz, bo jak się teraz nie opamięta, to óźniej będzie mieć problemy:cool3::evil_lol: :hmmmm::hmmmm: z wrzosowym? mmmmmm:p:loveu: za to pałowanie mnie jej dziękujesz?:cool3::roll: [SIZE=4][B]a tak wogóle to DZIEŃDOBEREK Wszystkim:multi::multi::multi:[/B][/SIZE]
  11. bry wieczorek i dobranoc zarazem:roll: padam dzisiaj, jutro nadrobie zaległości:cool3:
  12. przyszliśmy powiedzieć dobry wieczór i dobranoc:cool3::cool3::cool3::evil_lol: zaległości nadrobię jutro:oops:
  13. do anorektyczki to jej daleko, ona raczej z tych puszystych:diabloti::diabloti::diabloti::cool3: cuś takiego:cool3::diabloti:
  14. jestem, nadrobiłam wszystko, fotki widziałam, filmik obejrzałam:loveu::p uffffff
  15. No dobra, to zaczekam do soboty na fotki serdela:eviltong::cool3::cool3::cool3::evil_lol: a wrzosowy to jakaś jesienna linia/seria?:cool3::evil_lol::evil_lol:
  16. Hej dziewczyny:multi::multi::multi::multi: fotki widziałam,nadrobiłam:cool3: latająca Tygra mnie powaliła, jest niesamowita:loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. helloł:multi::multi::multi: nadrobiłam, fotki ekstra:loveu: no i za 200 stronkę:popcorn:
  18. cześć dziewczyny:multi::multi::multi::multi: [url]http://img178.imageshack.us/img178/4273/p9240008rb4.jpg[/url] ale ona ma tutaj minkę:cool3::diabloti::diabloti::diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. helloł Madziara:multi::multi::multi::multi::multi: kurcze, fotek brak, nadrabiać nie chce mi sie tego wszystkiego... właściwie to mogłabyś mi to wszystko streścić:roll::diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [url]http://img220.imageshack.us/img220/5670/p1100294kz4.jpg[/url] boszsz, ale księżniczka na ziarnku grochu:diabloti::diabloti::diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]nooo... faakt.. w innym świecie żyje :evil_lol: ;) eeheeehee... oborniiik... to atrakcyjnie powiem Ci :cool3: u nas, o ile tylko na łąkach nie znajdzie się kupsko, która się spodoba Zuzce (albo Bimbrowi), to chyba nikt się w niczym nie wytarza :evil_lol: no to super - u nas w takim razie :) z Tyśkową umawiałyśmy się na Żabieńcu, pod kwiaciarnią - trafisz?:) aa... no i... odpowiada Ci sobota? godzina ok? czy może wcześniej wolisz, czy jakoś tak...? temat otwarty, także śmiało :evil_lol: P.S. chodź do nas, zobaczysz filmik z Zuzką:) [/COLOR][/B][/quote] oki, może być:lol: wreszcie jeździ "8" obok mnie więc na Żabieniec dojedziemy bezproblemowo:cool3: zaraz do Was doję, staram się narazie jakoś sukcesywnie przebrnąć przez zaległości na dogo:roll: [quote name='zuzolandia'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0176-1.jpg[/URL] echhhhhhhhhhhhh ......................jak fajnie......................... witaj prychajaca Bimberkow;-) woda powiadasz no coz nas ostatnio zalalo w lazience dopiero co po remocie ...myslalam ze sie pochlastam.....przylazl facet z ubez. i w efekcie dostalismy 201 zl odszkodowania;-) eheheheh ....ech i znowu nas czeka robota ..........tylko kiedy to ja pojecia nie mam ;-) notoryczny brak czasu ;-) buzioleeeeeeeeeeeeeee[/quote] a ja nie cierpię remontów, wysiadam wtedy psychicznie:placz:
  22. cześć zapracowana i wiecznie śpiąca kobieto:multi::multi::multi::evil_lol:;)
  23. wow, ale foteczek:multi::multi::multi::multi: obejrzałam wszystkie, ekstra:multi:
  24. Fidzio wygląda jak bokser przed wyjściem na ring:diabloti::diabloti::diabloti::loveu::loveu::loveu: a ja ciasteczek nie zrobiłam bo się rozchorowałam:placz:
  25. Tyśkowa to żyje teraz na jakimś innym świecie:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: straż przesłoniła jej świat:cool3::cool3::cool3::evil_lol: możemy się spotkać u Was, bo na moich polach właśnie wyrzucili obornik i Imbir chyba marzy o tym żeby się wysmrodzić, drugi dzień łazimy na smyczy bo się inaczej nie da:cool3::cool3::cool3::roll:
×
×
  • Create New...