-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
oj, na spacerze to ona się tak nie śliniła:cool3: Imbir był bardziej umorusany:roll::diabloti: moje kolanko troche mi dolega, ale to wtedy co tak na mnie wpadły... jakoś dołki mniej mi dokuczyły:cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:grins: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]taaaa wsio oki .....ale tera bede wiedzieć ....Alicja .....NIE PIJ PRZY DOGO:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/quote] no to z kim ja bede wieczorem pić?:cool3::cool3::cool3: [quote name='teqquila']Witaneczko :) widzialm dwa razy te same foty :) filmiki raz bo nie chcialo mi sie juz drugi raz otwierac :evil_lol::evil_lol: czemu chceie Tyska pic?? :evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe, to po to żebyś sobie utrwaliła fotki:diabloti::cool3: Bo Tyśkie jest najlepsze:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B] wyślimtane :grins: [/B][/FONT][/COLOR] :crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:o masz .....to teraz 2 blogasy 2 piffa i sie wyrówna ;) Witanko :multi::multi: dziś widzę już poprawnie :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] napewno widzisz poprawnie? bo wiesz wieczorkiem może być znowu to samo:diabloti::diabloti: [quote name='caroolcia']o rany - najsmutniejsze boksie na świecie - dwa żałosne faflaczki w namordnikach :shake: [URL]http://images30.fotosik.pl/92/e7d1ed2ce5db9f72.jpg[/URL] :evil_lol:[/quote] mój dodatkowo jeszcze był przestraszony:roll: za którymś razem dopiero przekonał się do promu:evil_lol: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]nadal nie kumam tegoż neologizmu :roll: Alu... szyfrem do mnie piszesz :eviltong: poproszę o encyklopedyczne wyjaśnienie :cool3: :diabloti: :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] nie kumasz bo nie masz takiego ślinkota w domu, Zuza jest pod tym względem subtelniejsza:cool3::diabloti: [quote name='caroolcia']filmiki widziała!!!! Ale szaleństwa!! a Pańcia Zuzkowa wielokrotnie staranowana :evil_lol:[/quote] taaaa, basia staranowana, a ja zaliczałam dołki:roll::diabloti: [quote name='madzia i medor']Wow, znowu foty:loveu: Doberek młe dziecię:p[/quote] no żebyś nie marudziła, że nie ma... Berek mamcia:multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Trzymał mordkę na poduszce, ale jak już mu się od ognia nagrzała, to kładł głowę pod nią. Widzisz? I znowu zawaliłaś :evil_lol: To by był widok, jakbyś z Szyszką się pojawiła :lol: ....zwierzaki pewnie by oszalały ze szczęścia :razz:[/quote] Spryciarz :loveu::loveu::loveu: widocznie za słabo mnie zapraszałeś:evil_lol::evil_lol::diabloti::eviltong: i widzę, ze Szyszkę też:cool3: no ja myślę, jak takie dwie cuuudowne ciotki by przyjechały;) -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]wracam kochaniutka [COLOR=Red]5 wrzesnia[/COLOR] kolo godz. 23.40 bede londowac .... a potem znow ograniczony dostep do kompka...:placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chyba ze kupie klocusiowi na 6te urodzinki :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oszalalas?? :crazyeye: praowac w poniedzialek?? :shake::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o widzę, ze ktoś tutaj jeszcze niedospał i ma ciężki poniedziałek:diabloti::diabloti::diabloti: a ja od 5:30 na nogach, co za koszmar:placz: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Dzieńdoberek:multi::multi::multi: i jak tam "popsuta" Zuzka się ma? -
Witaj Basiu:multi::multi::multi::multi::multi: Bimberos też niedzielę przespał, chyba go ogon Zuzki zmęczył:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: i oświadczam, ze Zuzki wcale nie popsuł:roll::cool3: mówisz, ze źle odmieniam Tyskie? hmmmm, może i fakt:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Dzieńdoberek:loveu::loveu::loveu: widziałam przerywniczek, śliczny, tylko czmu z tym namordnikiem?:cool3: Jak się rowersi boją to ich problem:diabloti::diabloti::diabloti::p
- 78403 replies
-
Matka, co oni wszyscy tacy zdziwieni, przecie Twoje fotki już tutaj gdzieś były:cool3::cool3::cool3: Imbir ma taki sam identyfikator do tej samej obróżki:cool3::diabloti:
-
dzieńdoberek marudo:loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
oooo, to już we wtorek lecisz????? ale masz fajnie, wygrzejesz się:loveu::loveu::loveu: i przywieź nam duuużo foteczek do pooglądania
-
Żółta tapa, muczka i agresor zapraszają!!!Dla znajomych Zeus,Aza,Misia!!!
Imbirka replied to gosikf & dogs's topic in Galeria
Witaj Gosiu:multi: czekamy na naprawe neta i jakieś foteczki:cool3: -
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Imbirka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Laleczka biegnie na pierwszą -
Alu, informuję, ze wklejam fotki od Justyny więc się nie bajaj, ze znowu podwójnie widzisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/92/e7d1ed2ce5db9f72.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/91/32d54b66cc55664b.jpg[/IMG][/URL]
-
bo moja dzidzia miała trochę cykorka :diabloti::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: ...czyli piffko zdrowo pic ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] jak najbardziej:p:loveu: [quote name='caroolcia']filmiki??? rany to ja być ślepa :roll:[/quote] nooo, ba, filmiki pełen wypas:loveu: [quote name='caroolcia']alez tak mnie przewiało na "zerwijmy łańcuchy", że to medycznie uzasadnione aby w takich sytuacjach ratowac się prewencyjnie najlepszymi i najbardziej zaawansowanymi metodami ludowymi czyt. czysta woda zdrowia doda :cool3:[/quote] popieram, popieram, woda ognista w sam raz na takie chłody:cool3::evil_lol: [quote name='gosikf & dogs']CZESC!:loveu:Widziałam fotki, Bimber i Zeus jak bracia bliźniacy na niektórych fotkach :cool3: Bimberku chcesz miec braciszka we Wrocku???:loveu:[/quote] Witajcie:multi: pewnie, ze chce:loveu::loveu: [quote name='evaxon']a ja wszystko widziałam :loveu::loveu::loveu:[/quote] niemożliwe:crazyeye: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: [quote name='Danusia12']Pisałem już wcześniej, że to jego miejsce strategiczne, tak jak i moje kolana. To trzeba było przyjechać :eviltong: Weź zmień okurary :evil_lol:[/quote] hehe, oj lubi on ciepełko, lubi:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: no faktycznie mogłam Was odwiedzić i tyłek wygrzać:cool3::diabloti: kurcze, znowu:cool3:? ... no może faktycznie czas na nowe -
[quote name='madzia i medor']Ile fotecek:loveu: No córa, robisz na mnie wrażenie:diabloti:[/quote] staram się jak mogę :p:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:...ale podwójnie i tera nie wiem czy to zez .....:razz:...czy piffo :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] napewno piffko:diabloti: ja też przy Tyskim siedzę:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)tu paszczę lewym oczkiem .......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='caroolcia']ale foteczki :multi::multi::multi:[/quote] noooo i filmiki:p:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:cool1:...foteczki ..... a ja mam zeza rozbieżnego , bo jednym okiem zaglądam do Basi ....a drugim do Julci ....:diabloti: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] ... i widzisz to samo:diabloti::evil_lol:
-
Madzialena, a który identyfikator rogza ma Medzio?:cool3: Alusia, a co, zaczynasz mieć problemy z pęcherzem?:cool3::cool3::cool3:;) też nie mam już ani jednej babci, co nie znaczy, ze innym podsyłam tą dobrą radę:p:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Z piesem siem szlajałam:loveu::loveu: Tera idem do kościółka:diabloti::loveu:[/quote] matka, a berecik moherowy masz?:cool3::diabloti: bo pamiętasz co Ci przeslałam? - [I][B]Uratuj Polskę Schowaj babci dowód w dniu wyborów (podaj dalej):diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/I]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
c.d.:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0505.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0506.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0508.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0510.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0511.jpg[/IMG] -
c.d.:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0505.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0506.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0508.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0510.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0511.jpg[/IMG] a teraz pędzimy z Bimbrem na spacerek:p