Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. [B][COLOR=Purple]Zuzka: eheś :cool3: i kto tu znowu jest wywalony? :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1031.jpg[/IMG] będę ciągle próbował... dam radę... :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1032.jpg[/IMG] oj Bimbero.. ja się nie dam tak łatwo ;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1033.jpg[/IMG] haa!! zjem Cięęę!! :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1034.jpg[/IMG] no nie mogę, chłopieeee :evil_lol: znowu leżysz :evil_lol: który to już raz? :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1035.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=Purple]no patrz Bimber... znowu Cię wywaliłam :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1026.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1027.jpg[/IMG] Bimber: ha! a teraz ja Cię wywalę :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1028.jpg[/IMG] taa.. jasssnee... chciałbyś :lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1029.jpg[/IMG] Bimber: udami się... na pewno mi się uda :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1030.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=Purple]ej ej Bimber... nie podgryzaj mnie po łapach:cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1021.jpg[/IMG] berek;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1022.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1023.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1024.jpg[/IMG] i znów się wariaty siłują:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1025.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=Purple]noo.. to teraz Tyś odpoczywa... i Zuzka męczy Imbirka :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1016.jpg[/IMG] dwa krejzole:lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1017.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1018.jpg[/IMG] brykanie na całego :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1019.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1020.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=Purple]dawaj Tysiek, biegamy dalej;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1011.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1012.jpg[/IMG] patrz Bimber, coś dostaniemy:p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1013.jpg[/IMG] jakiś pan na koparko-traktorku:cool1: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1014.jpg[/IMG] przerwa na picie [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1015.jpg[/IMG] C.D.N. [/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR=Purple]dawaj Zuzka, siłujemy się :p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1006.jpg[/IMG] ehheeehe.. wywaliłeś się :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1007.jpg[/IMG] Tyś: wielkie mi rzeczy... :cool3: Ty też leżysz:eviltong: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1008.jpg[/IMG] Zuzka: a teraz Ty.. pewnie się wypaprzesz :eviltong: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1009.jpg[/IMG] a tutaj co? :cool3: Tyś tarzajacy się w mokrej ziemi (z obornikiem? :cool3:) jak dobrze, że mamunia dopiero co synusia kąpała :evil_lol: :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1010.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=Purple]Tysiek, a co ty przyczajonego tygrysa udajesz? :eviltong: :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1001.jpg[/IMG] dwa zapaśniki :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1002.jpg[/IMG] chwilka przerwy... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1003.jpg[/IMG] i znowu wariaty głupieją :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1004.jpg[/IMG] Tyś leżący, podgryzający Zuzolkę :lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1005.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=Purple]złapałam Cię Tysiek :multi: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_996.jpg[/IMG] ja też Cię złapię Zuza :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_997.jpg[/IMG] no to ja Ciebie w ucho ugryzę :eviltong: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_998.jpg[/IMG] no daaawaj uchola :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_999.jpg[/IMG] nie, nie dam... Ty daj swojego :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1000.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=Purple]może jeszcze raz rzucimy? ;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_991.jpg[/IMG] widoczek:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_992.jpg[/IMG] Tyś: co tam masz, ciocia Zuzkowa? :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_993.jpg[/IMG] ja też coś chcę :eviltong: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_994.jpg[/IMG] teraz będzie sesja Tysia z Zuzką (Bimber miał chwilę na odpoczynek ;-) ) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_995.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=Purple]noo... rzucaj jezcze raz, teraz nam się uda:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_986.jpg[/IMG] no już... czekamy... dawaj :eviltong: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_987.jpg[/IMG] to było już, czy jeszcze nie? :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_988.jpg[/IMG] Bimber: Zuzka, na co Ty czekasz? :cool3: to już po ptakach... już rzuciła :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_989.jpg[/IMG] ech.. znowu nie widziałam, kiedy:roll: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_990.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  11. no to zaczynam kradziejstwo od Basi :loveu::p [B][COLOR=Purple][SIZE=3]FOTKI ZUZKOWO-TYŚKOWO-BIMBROWE - c.d. :smile: [/SIZE] ciotka Bimbrowa, rzucisz mi kamyczka? :multi: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_981.jpg[/IMG] jestem gotowa, rzucaj :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_982.jpg[/IMG] rzuciłaś już? bo nie zauważyłam momentu... :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_983.jpg[/IMG] Bimbero też nie zauważył:evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_984.jpg[/IMG] Bimber i Zuzka [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_985.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  12. Jezdem:multi::multi::multi::multi: Basia, bowskie:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: boszsz i jeszcze te komentarze, odrazu głowa mnie mniej boli:evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1039.jpg[/url] ,a przy tym jeszcze opis do tego i się prawie posikałam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  13. Helloł, jestem:roll: poszłam wczoraj wcześnie spać bo mnie głowa napieprzała, ale nic mi to nie dalo bo mnie dzisiaj dalej napier.....:placz: Basia fotki widziałam, uśmiałam się, idę do Ciebie je ukraść:p:loveu:
  14. z tego co wiem to Alma jest wysterylizowana
  15. http://img210.imageshack.us/img210/2125/20071008marcel20070098ij4.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jaki on cuudny
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to se piffko na wieczór schowam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak myślałam, na wieczór bedzie w sam raz, bo chyba kolejną porcję fotek uda mi się ukraść:diabloti:;) [quote name='zuzolandia']fujjjjjjjjj z ranca sie pifffem raczyc toz to zbrodnia ;-) heeheheheh witanko i pozdrawianko!!!!!!!!!![/quote] a kto się raczy?:cool3: chowamy na zaś:p
  17. [quote name='Agniest']dzień doberos los Bimberos :multi: kradziejstwo jak najbardziej udane - fotki super :loveu: (niektórzy to mają szczęście w życiu - dwa kliknięcia myszką i tyle pięknych fotek na wątku :evil_lol: :diabloti:)[/quote] a te wcześniejsze to przecież sama wstawiałam:cool3: [quote name='madzia i medor']Wow, ale żeś zaszalała - mamunia jest z Ciebie dumna:loveu: Nie ważne, że to ukradzione:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wiedziałam:p [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja już 2 kawusię .....piffko rano odpada :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo to piffko to tak na zaś.... jak Ci się troić zacznie:diabloti:
  18. [quote name='Agniest']full wypas :cool3: a mnie dzisiaj też na słodkości wzięło, bo do pracy zamiast tradycyjnej kanapki, do torebki grześka wrzuciłam :evil_lol: i zaraz się chyba za niego zabiorę :cool3: PS: a tak wogóle to mogę dzisiaj u ciebie trochę posiedzieć? muszę się przed Imbirką ukryć, bo ona od samego rana o zdjęcia mnie molestuje, a...... ja znowu ich nie przegrałam z aparatu.....:oops::oops::oops:[/quote] WITAJ AGNISTKA:p :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  19. [quote name='Danusia12']Dzieńdoberek :multi: Kawusia paruje, Argon wymusza ptasie mleczko, słoneczko na bezchmurnym niebie - dzień zaczyna się fantastycznie :p jakie foteczki? Myślałem, że starczy Wam na jakiś czas to, co wstawiłem ostatnio :razz:[/quote] starczy to jest uwiąd:eviltong::diabloti: no co Ty weź ze mnie przykład i wstawiaj:evil_lol::eviltong: [quote name='Danusia12']Ano radosny.....po ciężkiej nocy piękny dzień nastał....odpowiednio rozciągnięty, nasączony kawką i dosłodzony ptasim mleczkiem, mogę zaczynać dzionek :evil_lol:[/quote] to co Ty w nocy robiłeś, ze taka ciężka?:cool3::cool3:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:Julcia jak a ty dobra ...z samego raniolka Tyskie;) DOBEREK ....foty sobie tu też poogladałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alutka, ja to piffko to tak specjalnie z myślą o Tobie:p:loveu: Dzieńdoberek:multi::multi::multi: [quote name='bonita']Dobry dzień Pijem sobie kaff i obgląduję :loveu:[/quote] a ja już po kaffce i zabieram się za pracę:cool3:
  21. Agniestka jest już jutro, czekam na foteczki:p:evil_lol:
×
×
  • Create New...