Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Helloł boksiowa rodzinko:multi: przyszłam z poranną kawusią:lol:
  2. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: ja przy kawusi buszuję na dogo zamiast pracować:diabloti:
  3. [quote name='madzia i medor']Proszę Cie bardzo:diabloti:Mówisz i masz:grins::grins::grins: [/quote] :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: no padłam, nie dosyć, że fote dała to jeszcze Medorkową:loveu::loveu::loveu::loveu: Matka, gdzie ty sie szlajasz ostatnio?:cool3:
  4. Helloł buszująca po nocy i śpiąca w dzień Effciu:multi::multi::multi::multi::diabloti:
  5. cześć dziewczyny:multi::multi::multi::multi: [url]http://images27.fotosik.pl/99/58023f082ddf94b1med.jpg[/url] no Tygra jest niezła, mój lubi piffko:cool3::diabloti:
  6. cześć Zuzolki i Fruziolki:multi::multi::multi::multi: fotki widziałam, nie wiem która ładniejsza:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hejka:) no bardzo ładnie podkradłaś ;) :diabloti: jednak nie ma to jak wprawa... :p :loveu: przyjdź dziś wieczór do nas podkradnąć następne fotki:) :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] no nie, ładnie mi to wychodzi:p:eviltong::diabloti: nie ma sprawy, jak wieczorem nie padnę to ukradnę:loveu::diabloti: byłam wczoraj na paznokciach i przy okazji u fryzjera, bo mnie te moje włosy wkurzyły:cool3: znowu wpadłam pod kosiarkę:cool3: no i wieczorkiem już padłam:roll:, dlatego dopiero dzisiaj kradnę:p:diabloti:
  8. cuuuuuuuda oglądam od samego rana:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img214.imageshack.us/img214/5401/dscn2888qm5.jpg[/url] ale kreciki:loveu::evil_lol:
  9. witamy się z samego ranka:multi::multi::multi::multi::multi: cuuudne jesienne foteczki :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i24.tinypic.com/11rzl9z.jpg[/url] na tym zdjęciu jest grzybek czy piłeczka bo już zgłupiałam:roll::evil_lol:
  10. przyszłam się pochwalić, ze upiekłam ciasteczka, ale cosik chyba spieprzyłam:roll::oops:
  11. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: przyszłam na kawusię:loveu::p Menrzuś, a może jakieś foteczki do kawusi?:cool3:
  12. Alutka, wypij trzecie, bo niedługo będzie Ci się troić:evil_lol::diabloti:;)
  13. [B][COLOR=Purple]gonitwa - kogo obstawiacie? :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_976.jpg[/IMG] Zuzka z wywalonym jęzorem, ale.. nieee.. wcaaale nie zmęczona :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_977.jpg[/IMG] widoczek na pola [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_978.jpg[/IMG] Tyś dostojny:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_979.jpg[/IMG] Tyś pozuje mamusi do zdjęcia :p :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_980.jpg[/IMG] CIĄG DALSZY - JUTRO:smile:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=Purple]i hopsa przez rów (Bimber i Zuza) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_971.jpg[/IMG] Zuza [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_972.jpg[/IMG] Bimbrowa w akcji;-) dzieciaki poluja na kamyczki:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_973.jpg[/IMG] Zuzanna na polach:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_974.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_975.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR=Purple]Zuzanna trawiasta:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_966.jpg[/IMG] grają w chowanego? :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_967.jpg[/IMG] znowu berek ;-) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_968.jpg[/IMG] tu zdążyłam złapać ogon skaczącej Zuzki [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_969.jpg[/IMG] tu mi lepiej poszło:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_970.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=Purple]i kolejna runda... Imbir i Zuzka [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_961.jpg[/IMG] podgryzanie :diabloti: (Tyś lekko zdezorientowany :cool3:) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_962.jpg[/IMG] i do rowu... (Zuzka z Bimbrem) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_963.jpg[/IMG] szybcy i wściekli :eviltong: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_964.jpg[/IMG] dwa cielątka nasze :p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_965.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR=Purple]przód Zuzki i tył Tyśka :p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_956.jpg[/IMG] Zuzka zapaśniczka :diabloti: (czy Tysiek przegra walkę? :cool3:) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_957.jpg[/IMG] Zuza i Tyś - dwa narowiste koniki :evil_lol: Bimberos dogania... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_958.jpg[/IMG] Tyś pozuje mi do zdjęcia:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_959.jpg[/IMG] Zuzka szybsza od światła :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_960.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=Purple]Zuzka z pańciem [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_951.jpg[/IMG] od lewej: ręka Zuzkowego pańcia :cool3:, Zuzka, Tyś, Tyśkowa, Bimberos i Bimbrowa :p (ja przy aparacie:cool3:) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_952.jpg[/IMG] Zuza, Bimbrowa i kawałek Bimbra:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_953.jpg[/IMG] hen hen w dali... dwa wariaty :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_954.jpg[/IMG] Zuzanka [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_955.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=Purple]leż leż.. nie podnoś się :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_946.jpg[/IMG] i w kółeczko... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_947.jpg[/IMG] Zuzanna jesienna po raz kolejny:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_948.jpg[/IMG] Tysiek - mam smyczkę i nie oddam :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_949.jpg[/IMG] stateczny pan Tyś :smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_950.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=Purple]frrrrrr... :evil_lol: latający Bimber, za nim latająca Zuzka [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_941.jpg[/IMG] berek :cool3: :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_942.jpg[/IMG] speed - niebezpieczna prędkość :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_943.jpg[/IMG] szybki zwrot:cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_944.jpg[/IMG] ha ha, Bimber... mam Cię chłopie :diabloti: :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_945.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  21. Witajcie:multi::multi::multi::multi::multi: stawiam piffko [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:bHuzHJfMjXDG2M:http://www.netblok.pl/%7Enoltychy/okazje/tyskie_small.jpg[/IMG]dla tych co będą oglądać podwójnie i idę ukraść foteczki do Basi:p kopiuję razem z Basinymi komentarzami: [B][COLOR=Purple][SIZE=4]FOTY ZUZKOWO-BIMBROWO-TYŚKOWE :loveu: duuużo będzie... :cool3: :p [/SIZE] Zuzka jesienna [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_936.jpg[/IMG] no to lecimy:smile: - Zuzka na drodze i Bimber ukryty:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_937.jpg[/IMG] niuchamy... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_938.jpg[/IMG] fruuuu.. torpeda :evil_lol: chyba Bimber :cool3: a może Tyś? :roll: :evil_lol: [COLOR=Red]To jest Bimberos;)[/COLOR] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_939.jpg[/IMG] Tyś myślący :p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_940.jpg[/IMG] C.D.N.[/COLOR][/B]
  22. Dzieńdoberek z samego rana:multi::multi::multi::multi: przyszłam specjalnie żeby podkraść foteczki:p:diabloti: Basia rewelacja, kapitalnie wyszły fotencje naszych wariatów:loveu:
  23. [quote name='Danusia12']Ale one leżą z jednej strony I kto wygrał? :razz: Miejscowość - Dadaj....właśnie dotarłem do domku:cool3:[/quote] z jednej? no to chociaż to dobre:cool3::cool3::cool3: Imbir, wiecznie mi kołdrę zabierał:cool3::cool3::cool3::evil_lol: no to teraz foteczki i opowieści poprosimy:p Dzieńdoberek:multi:
  24. :shake::shake::shake::shake:.... wici rozesłane....
×
×
  • Create New...