Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. helloł:multi::multi::multi: no jak nas tak możesz trzymać w takiej niepewności?:cool3::cool3::cool3::cool3: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA016.jpg[/url] widzę, ze ktoś tutaj jest nieźle znudzony:evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3:
  2. Imbirka

    Galeria LENKI

    dawno nie było foteczek Lenki:cool3: mogą być z rzucania freesbe:p:loveu:
  3. Helloł babcia:multi::multi::multi::multi: widziałam Bonka w kąpieli :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='clockwork'];) [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaa... bo widzisz kochana imbirkowa... mie tu te filmiki za choliere nie chca isc... brakuje czegos tam w kompku..:roll::oops:. a ze nie möj, to nie bede instalowac- dlatego obejrze po powrocie ... a pöki co naciesze £ocenta foteckami :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no skoro tak, to już wszystko kumam:p;):evil_lol:
  5. następne foteczki:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0483.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0491.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0492.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0493.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0494.jpg[/IMG]
  6. następne foteczki:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0483.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0491.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0492.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0493.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0494.jpg[/IMG] noooo, narazie wystarczy, teraz idę do was, sprawdzić co słychać:cool3::lol:
  7. kolejna porcja fotek:lol: troche zamazane:oops:, ale tych wariatów ciężko było złapać:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0476.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0478.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0479.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0480.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0481.jpg[/IMG]
  8. kolejna porcja:lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0476.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0478.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0479.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0480.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0481.jpg[/IMG]
  9. no patrzta, jeszcze filmików nie nadrobiła, :cool3: a ja tu już z fotkami przyszłam:evil_lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0467.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0471.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0472.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0473.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0474.jpg[/IMG]
  10. no to lecimy z foteczkami:lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0467.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0471.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0472.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0473.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0474.jpg[/IMG]
  11. kolejny filmik z wczorajszych szaleństw:evil_lol::loveu: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0542.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0542.jpg[/IMG][/URL]
  12. kolejny filmik z wczorajszych szaleństw:evil_lol::loveu: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0542.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0542.jpg[/IMG][/URL]
  13. nooo ten to wie jak się urządzić:p:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img216.imageshack.us/img216/9438/p9120033tu7.jpg[/url] nie ma to jak odpoczynek przy kominku, chętnie bym się z nim zamieniła:evil_lol: no i gdzie to chudnięcie "serdelka" widać?:cool3::loveu: a tak wogóle to dzień dobry:multi::multi::multi:
  14. kwileczkę, jeszcze jeden filmik się ładuje, no i zaraz fotki też będą:p:loveu: nerwy uspokoiłam:roll:, teraz mogę poobrabiać to co wczoraj napstrykałam:cool3:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:czyli i ciebie gryzł temat w nocy ....ja wczoraj musiałam zejść z kompka bo mnie Qba wyprosił :diabloti:ale dziś nie mogłam sie nie odezwać .... i chyba już zamilknę choć jęzor mnie swędzi a palce na klawiaturze gorące :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wogóle nie wiem po co ja tutaj z kawką usiadłam, bez kawki doskonale się obudziłam:cool3::evil_lol: Basia tylko nas nie zabij, emocje nas poniosły:oops::evil_lol:
  16. Miałam się nie odzywać, ale jeszcze raz: [B]an_bzik[/B] czy ty nie przesadzasz, otwórz oczy, mam wrażenie, że ktoś Ci wyprał mózg w tym temacie. Małolaty wchodzą na różne wątki i standardowe pytanie jest "o jaki ładny piesek, z jakiej hodowli, po jakich rodzicach? a jak dobrze trafią to się pytają za ile został kupiony" takich omijam na dogo, bo nie cierpię jak ktoś o psie mowi jak o markowym ciuchu... a ja nawet nie mam podróby ciucha, ja mam psa z ciuchlandii i jak to często bywa jest lepszej jakości od tych z firmową metką (podróbek z chin);):evil_lol: I jeszcze jedno, słynna hodowla yorkow z Łodzi, w 93r. miałam okazję kupować z moją kuzynką tam yorka:shake: to dopiero były kręty.... Basia nie ma fot, tylko ja:p:eviltong:, a ja dopiero wstałam i jem śniadania:p ..... no i kurde chyba się niestrawności nabawię:cool3: znowu się zdenerwowałam:roll:
  17. [quote name='an_bzik']Nikogo nie potępiam i nikomu nic nie wytykam! Nie dyskryminuję żadnych psów i cenię sobie to, ze ludzie po prostu przyznają się do błędu! (z resztą właśnie tak jak Ty ;)) Ani razu nie napisałam, ze psy bez rodowodu są przez ich właścicieli mniej kochane, bo często są kupowane z niewiedzy i ignorancji. Ale niestety nie zawsze tylko z tego powodu ... Na dogo potępiane są pseudohodowle jako zjawisko i pseudohodowcy a nie właściciele psow pseudorasowych. Proszę, pokażcie mi jakiś wątek gdzie zostałyście zjechane czy coś za to,ze macie psa bez papierów... :crazyeye: Sorry Zuz...[/quote] A może warto by zacząć od nauczania naszych weterynarzy, którzy twierdzą, że suka powinna mieć chociaż raz młode. Stąd właśnie pochodzi wiele naszych psiaków. I to przez niektórych na dogo jest strasznie potępiane. A skąd laik ma wiedzieć, że weterynarz wciska kit. A jak poczytam małolaty na niektórych wątkach, którym rodzice kupili psa i się chwalą za ile i z jakiej hodowli to mi się nóż w kieszeni otwiera. O psie mówią jak o markowym ciuchu. I nie obraź się, ale najwięcej tych panienek jest w grupie yorków i westów :shake:, ale mało która kupując psa zainteresowała jakie warunki panują w "hodowli". Kończe ten temat, bo mnie znowu coś trafi...:angryy: idę spać, bo mój faflak już mi łóżko grzeje:loveu:
  18. kolejny filmik randkowy:loveu::loveu::loveu: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0544.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0544.jpg[/IMG][/URL] Basiu, dziękujemy za spacerek i czekamy na następny,:lol: kolejny filmik i zdjęcia wstawię jutro, bo się strasznie długo ładują:roll:
  19. [quote name='clockwork'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=blue]przepraszam ze wywiazala sie u ciebie taka dyskusja... ale pewnie Tobie tez juz HODOFCY :cool1: obrabiaja doope ze znow szczeniaki z niekontrolowanej ciazy i sprzedacie je dla zysku ... itd itp. wyrazilam tylko swoje skromne zdanie zwyrodnialca- pseudodogomaniaka :diabloti: na temat RASOWY=RODOWODOWY :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ze to jedyne psy ktore sa kochane- a przez nasze kundle schrony przepelnione.... [/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=blue]Imbirkowa.... HODOWCY nie widza ze mnostwo papierowych HODOWLI to wlasnie ZYSK ZYSK ZYSK... i jeszcze raz zysk, ze jak piszesz kupe psow z takich miejsc dogorywa, bo sluza jedynie do rozrodu...w wielu HODOWLACH nie ma milosci... jest tylko kasa [/COLOR][/FONT][/B][/I][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]i z TYM zgadazam się w 10000% ....dlatego że mając własnie psa rodowodowego poznalam towarzystwo:diabloti:hodowców ......jak obrzucają się błotem , jak ubliżaja sobie nawzajem , jak podkładaja przysłowiowe świnie:angryy:....i niech nikt mi nie powie że pies z rodowodem nie choruje ...to tak jakby ktos mi tu powiedział ze szlachta nie chorowała:angryy:...mój rodowodowy wyciagnął już ze mnie tyle kasy że szkoda gadać ....na jedno leczenie poszło nam ok3000 zł ....:diabloti:.... poza tym niech mi nikt nie wmawia że rozmnazane psy są wolne od wad wrodzonych ....bądź nie są nosicielami chorób bo peknę ze śmiechu :diabloti:....mamy , mieliśmy na dogo i innych fo ...wiele takich przykładow .... Wiem jak wyglądają najwspanielsze hodowle Yorkow ...gdzie na 50m2 tłoczy się ogrom klatek:diabloti:...tak one są kochane :diabloti::diabloti::diabloti: zresztą wiele by pisać Dlatego moj pies nie będzie wystawiany i nie będzie produkował papierowych szczeniaków .... przepraszam alem się wzburzyła :oops: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: (koffam was) właśnie o to chodzi, należy dostrzec plusy i minusy tego calego "rasowy=rodowodowy" nie jest tak pięknie jak co niektórzy to przedstawiają, rzygać mi się chce tym tematem:cool3: a w nagrodę obejrzyjcie sobie filmiki:p:loveu: oczywiście w roli głównej kundelki:loveu:
  20. [quote name='an_bzik'] Tak, Imbir,zaglądam trochę na pwp i wiem, ze takie przypadki się zdarzają, nie jestem naiwna. Ale wtedy to równiez są pseudohodowle. Po prostu nie bierze się psów z takich miejsc i bojkotuje się je. EOT.[/quote] Przepraszam Cię, ale od zawsze byłaś taka mądra? Kupując 11 lat temu mojego pierwszego boksera, czy 24 lata temu jamnika, nie wiedziałam o pewnych sytuacjach. Trafiłam, na dogo, bo są tu miłośnicy psów, bo szukałam dla siebie kolejnego psa. I wierz mi, że nigdzie oprócz dogo nie jest tak głośno o tym problemie i nigdzie, tak jak na dogo nie są potępiani ludzie którzy mają psy z pseudohowli. Część z nich kupiła je z czystej niewiedzy, a część tylko dlatego że się im podobały, ale kochają te swoje psiaki tak samo jak psy z papierami a może i bardziej. Nie potępiajcie ich i nie wytykajcie na każdym miejsu, że mają kundla. Nie róbcie złej atmosfery. Na dogo są miłośnicy psów - różnych. Wiedzą już (niektórzy), ze może popełnili błąd (chociaż lepiej, że kupili tego psiaka, niż zeby miał pójść pod "nóż" bo go nikt nie chciał kupić). i żeby nie zaśmiecać wątku Zuzy, to kolejny filmik randkowy:loveu::loveu::loveu: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0544.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0544.jpg[/IMG][/URL]
  21. Witamy się ponownie:multi::multi::multi::multi: obydwoje z Bimbrem jesteśmy klapnięci po spacerku z Zuzkowymi:lol: wstawię filmiki i uciekam. miłego oglądania dwóch szalonych psiaków:evil_lol::loveu::loveu::loveu: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0543.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0543.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='an_bzik'] To 'ee to kundel' nie świadczy w zaden sposob, ze ktokolwiek tutaj dyskryminuje kundelki! Ale twierdzenie, ze istnieją psy rasowe bez rodowodu jest po prostu[B] brakiem szacunku dla prawdziwych hodowców, ktorzy wkladaja kupę pracy i milosci w hodowlę, w wyeliminowanie wad, w doskonalenie walorów danej rasy.[/B] Popieranie produkcji (bo inaczej tego sie nie da nazwać) 'rasowych bez rodowodu' jest popieraniem męczenia zwierząt i zarabiania na nich. Takie są fakty... [/quote] Mam nadzieję, że nie jesteś tak naiwna i mówisz tylko o niektórych hodowcach. Zaglądasz czasami na PwP? [B]prawdziwych hodowców,[/B] do których można mieć szacunek można policzyć na palcach. Na PwP trafiaja psy z papierami odebrane "hodowcą" skrajnie wyczerpane, które w swoim życiu trzymane były w boksach i traktowane tylko i wyłącznie jako maszyna do robienia pieniędzy. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek kupię psa z papierami to tylko z hodowli, którą znam i wiem jak potrafią zadbać o psy. A teraz filmik z randki Zuzy z Bimbrem - "100% kundelków" ze schroniska:loveu::loveu::loveu: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0543.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0543.jpg[/IMG][/URL]
  23. i na molo w Międzyzdrojach [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0230-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0231-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0232-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0235-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0236-1.jpg[/IMG] a tak wogóle to żyję, muchomorków nie zbierałam:cool3::evil_lol:
  24. c.d.:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0226-1.jpg[/IMG] no i żuberki, niestety tylko 2 fotki, bo one z tych swoich miejsc wogóle się nie ruszały:roll: Justyna ma ich fotki w troche innych pozycjach:cool3::evil_lol: kompletnie wszystkich olał:evil_lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0223.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0224-1.jpg?t=1191062893[/IMG] a tutaj już nasze oszołomy, czekały przed wejściem do zagrody żubrów:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0228-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0229-1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...