Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]cześć pracoholiczko :cool3: ;) to ja, druga zarobiona :eviltong: :loveu: buziaki dla Cię i Bimbra... P.S. coś nam się pituli pogoda... :roll: miało być pięknie i cooo??? wczorajsze prognozy już były kompletnie inne... teraz zapowiadają, że jutro może padać, a niedziela ma być ładniejsza... arghh... i co robimy? :roll: [/COLOR][/B][/quote] no nie wiem, właśnie zaczęło padać:cool3::cool3::cool3: ja myślę, że nie ma co przekładać, no chyba, że od samego rana będzie lało:roll:
  2. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Hejka melduję, ze wszystko nadrobiłam, Fruzia jest bowska:loveu::loveu::loveu::loveu: taka słodka zabaweczka:loveu:
  3. Tyśkowa, wstaw no jakieś fotki bo nie mam co kraść:cool3::cool3::cool3::diabloti::p
  4. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: odcieli mnie od domowego netu bo im się zachciało jakiejś konserwacji sieci:placz:, włączyli późnym wieczorem jak już szłam spać:angryy: dzisiaj ma być ciąg dalszy:roll: w pracy ostatnio tylko z doskoku mam czas na dogo:cool3: może uda mi się nadrobić wszystko w niedzielę, bo w sobotę balujemy:p [quote name='evaxon']hejka zaryrana:hmmmm: :niewiem::multi::evil_lol:[/quote] tłumaczę i objaśniam: ZAPRACOWANA:p:evil_lol:
  5. Kkkkaaaawwwwyyyyyyyyy!!!!!!!!!!:morning: dzieńdoberek:cool3: [url]http://img218.imageshack.us/img218/14/p9140019qm5.jpg[/url] no ja z niej nie mogę:roflt::roflt::roflt:co za graślun z niej:loveu::diabloti::diabloti::diabloti: [url]http://img239.imageshack.us/img239/882/p9140033ib1.jpg[/url] moja śliczna rozpłaszczka:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Danusia12'] Jak przychodzisz bladym świtem, to się nie dziwkuj, że nikogo nie ma :eviltong: Proszę się z Gremlinki nie nabijać - to taki jej prywatny styl pływacki :evil_lol: Umówmy się, że w tym pokoiku jest tylko jedna świnka .... i to napewno nie jesteś Ty :razz:[/QUOTE] ja przychodzę po ciemku:roll: co za koszmar takie poranne wstawanie:angryy: a kto tutaj się nabija, bo ja nie widzę:cool1::cool1::cool1: no to kto, kto?:hmmmm::niewiem: i wogóle co Wy obydwoje widzicie w świnkach oprócz tego, ze schabik jest pyszny:facelick:
  6. Dzieńdoberek:multi: wpadłam z rana wypić za 200str.:p :drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka: wczoraj odłączyli mnie od netu w domu:placz:
  7. fotki widziałam i foteczki ukradłam:p:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a ja myślałam że tu dziś już byłam :oops::oops::oops: weźcie no z Bimbrami zróbcie wspólną galerię ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu, nie możemy, jednak od czasu do czasu zdaza się nam być oddzielnie:roll::diabloti::diabloti::diabloti:
  8. Witajcie z samego ranka:multi::multi::multi::multi: ja zaryrana na maxa:angryy: mam w tym miesiącu szkolenie, wypadnie mi cały tydzień z pracy, no i teraz muszę nadrobić robotę:cool3: W sobote mamy Zuzkowo-Tysiowo-Imbirowy spacerek:p no i żeby nie było tutaj tak pusto to ukradzione zdjątka od Justyny:loveu: Imbir w Albecku, spragniony biulek dorwał się do wodopoju:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/121/2b54dbbfa9c8ccb6.jpg[/IMG][/URL] moja kuzynka Kaśka z Justyną:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/117/9c629e911265064b.jpg[/IMG][/URL] Imbir z Januszem... na wszystkich zdjęciach Justyna poobcinała mu głowę:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/92/833f5b633f55b955.jpg[/IMG][/URL] i leśny Bimberos:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/93/5604073c3fc8af17.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/85/54bdbdeae148623d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/93/afa8f6a943b2839c.jpg[/IMG][/URL] a teraz spadam popracować:placz:
  9. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi::multi: przyszłam na kawusię:roll: ale chyba sama sobie muszę ją zrobić, bo tu jeszcze taka cisza:cool3: [url]http://img171.imageshack.us/img171/855/p9140017ma5.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:no faktycznie jej doopsko świetnie robi za boję:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Danusia12'] A dobry wieczór:multi: Gdzieś Ty była jak Ciebie nie było? Tylko zapach trufli powoduje, że tu zachodzisz? :placz: [/QUOTE] Zaryrana jestem, w tym miesiącu mam szkolenie i cały tydzień mi z pracy wypadnie, muszę podgonić robotę:roll: No i wyszło, ze jestem świnia, bo tylko one, za zapachem trufli dobrze trafiają:placz: wiem zaniedbuję Was:oops:
  10. Dzień dobry:multi::multi::multi::multi: wpadłam na chwilkę bo zarobiona jezdem:roll: zostały jeszcze trufle? poczęstowałbyś:cool3:
  11. hejjjjjj:multi::multi::multi::multi::multi: a ja rzygam pracą:placz::angryy: wreszcie śniadanko zjadłam i weszłam na dogo:cool3: no i obmyślam menu na sobote bo spacerek się u mnie szykuje:p
  12. [quote name='bonita'][URL]http://images12.fotosik.pl/117/404c683e0b1514e8.jpg[/URL] Jak on tu śmiesznie wyszedł:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, niby poważny, a takie cuś na nosie:diabloti::evil_lol: Witaj Wnusia z Imbirkiem:multi:[/quote] cuś w rodzaju kagańca, bo mi się z tym metalowym koszykiem nie chciało łazić po Świnoujściu:cool3::roll: Witaj Bonitka:multi::multi::multi:
  13. [CENTER][SIZE=5][B][FONT=Courier New][SIZE=6][COLOR=Purple]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi:[/B][/SIZE]:multi::multi::multi::multi: [LEFT]to kiedy oblewamy?:cool1: [/LEFT] [/CENTER]
  14. [quote name='caroolcia']a cio wpadła mu w oko :p :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] a taka była wesolutka, ze resztę podrózy spędziła w kabinie pilotów:diabloti::diabloti::diabloti:
  15. [quote name='madzia i medor']Mylić się jest rzeczą ludzką, więc Ci wybaczam:roll::roll: :diabloti:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]uuu... to zazdrośnik okrutny z tego męża :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]ciekawe... :cool3: spostrzeżeniee... :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]mnie teeeż mnie teeeż :multi: całować mnie chciał na spacerze :loveu: raz mu się udało :cool3: :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]bo fafluniaki są słoooodkieeee!! przenajsłodsze na świecie :loveu: mają za duże ubranka, skórka im się marszczy na czółku, mają wiszące faflunki, plują się fajnie i ryjeczki mają takie cmok cmok :loveu: aa.. i fajne miny ockami potrafią strzelać :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] sama slodycz w tych uślinionych mordkach:loveu::loveu: [quote name='caroolcia']buhahaha :roflt:biedna.... :evil_lol:[/quote] hehe, no mąż miał spore obiekcje, jakoś te białe plamy na spodniach dużo mu dawały do myślenia:diabloti::diabloti: [quote name='teqquila']skora im sie na glowie marszczy bo mysla :evil_lol: ja do plucia sie przyzwyczailam i do slinienia w pzreciwienstwie do innych w moiom domu :evil_lol:[/quote] no tak, Twoja siostra jest inna:roll: ukradłam Tyśkowej:diabloti::p [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/117/404c683e0b1514e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/92/9b7b52790da0d9b3.jpg[/IMG][/URL]
  16. oooo, mój strachajec Bimberos się pokazał:evil_lol::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm:...nie mówi się TYSKA tylko TYSKIE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: widać jeszcze się nie nauczyła:diabloti: Witanko boksiowa rodzinko:multi::multi::multi:
  18. Bimberos do Ciebie też się przytula, więc co się tak dziwisz?:diabloti::diabloti::diabloti:
  19. [quote name='madzia i medor']Ja nigdy, ale to nigdy nie marudzę:diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol:buhahahhahaaa ...[/quote] naprawdę nie marudzisz? to w takim razie coś mi się wydawało:roll: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [quote name='teqquila']to co robilyscie ze ona :crazyeye: o slimana wyszla od Ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja nic.... Imbirek się przytulał:p:eviltong:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no ze mna nie było tak źle przynajmniej w przypadku TZta .....on mnie osobiście od Klockowych odbierał ......o 23 ..więc nie mial wątpliwości :evil_lol::evil_lol::evil_lol:sam też bym wyślimtany :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kocham te nasze zafaflunione psiaki:loveu::diabloti::diabloti:
  22. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]buuuułaaahaaahahahaaaaaaa :evil_lol: ona kłamała.. :cool3: nie była u CIę.. szlajała się gdzieś na pewno :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] nawet nie wiesz jak się biedaczka tłumaczyła... chciala dać mężowi mój nr telefonu :diabloti: Jak pojechaliśmy później do nich to Paweł szybko zmienił zdanie odnośnie szlajania się swojej żony... wyglądał tak samo jak ona:diabloti::diabloti::diabloti:
  23. [quote name='teqquila']chcialm tylko dodac ze Bimberowa tyz zalozyla Bimberosowi kaganiec :evil_lol::eviltong: tak bysmy same nie byly :evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]....a patrzaj ...na mnie napisała ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='teqquila']hehe no widzisz :evil_lol::evil_lol: tom jej tyz napisz w blogasku ze biednego psa meczucha :evil_lol::evil_lol:[/quote] jakie tu skarżypytctwo się szerzy:cool3::eviltong: my byłyśmy na promie a nie w lesie:cool3:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops::oops::oops:ja to ostatnio tak byłam wyślimtana przez Chlorka na mojej czarnej bluzie że mnie sie stydno rano na psacerku zrobiło :oops::oops::oops:bo nie zauważyłam ......hi hi wsie sie gupio patrzeli skąd takie białe szmyry :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobra ...ide po piffo bedzie na wieczór ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] koleżanka jak wróciła odemnie, to jej mąż mial duuże wątpliwości czy napwno wieczór spędziła u mnie:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  25. no i prawidłowo, moja kumpela do Turcji leciała na takim"luzie", ze aż ją kapitan do siebie poprosil:diabloti:
×
×
  • Create New...