-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
my juz po spacerze teraz bedzimy jesc i pic :evil_lol::evil_lol: jak by co to pisze ja Tyskowa :evil_lol:
-
dziękujemy, dziękujemy:p:loveu: [quote name='madzia i medor']Rombnyło mi siem;):diabloti::diabloti: ale cudne:loveu: [URL]http://foto.m.onet.pl/_m/eb149d4227fb091d172ec9c37d7de5cc,10,19,0.jpg[/URL][/quote] noooooo, zauważyłam, że piątek z sobotą Ci się pomieszał:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12'] obojętnie jak duże by było to łoże, to i tak śpią wtulone we mnie - Sylwa na wysokości kolan, a Argon pleców. I tak przez noc mnie skutecznie spychają do brzegu łóżka......[/quote] chyba bym się ugotowała mając z obu stron takie przytulanki:cool3::evil_lol: wystarczy mi dzisiejsza nocna walka o kołdrę z Bimbrem:cool3::cool3::cool3::cool3: gdzie jedziesz, gdzie?:cool3::cool3::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dobrze, ze łóżko duuuuuże i obszerne bo ktoś by miał kłopoty ze spaniem:diabloti::cool3::evil_lol: -
i moje najukochańsze zdjęcie Imbira seniora - sierpień 1996r. - mam 8 tygodni:loveu: [IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/eb149d4227fb091d172ec9c37d7de5cc,10,19,0.jpg[/IMG] a teraz ide wysikać Imbira, bo za jakieś 45 min. bede mieć piekło - mecz się kończy:angryy:
-
Helloł:multi::multi::multi::multi: Zuza, przecież ja tutaj już wstawiałam gdzieś jego fotki, słodziak był z niego:loveu: przypomne Wam:p, tutaj miał 11-mcy [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7562/skanuj0020zo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/460/skanuj0019xm4.jpg[/IMG] a tutaj pierwszy dzień w domu:loveu: [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2363/skanuj0018vz2.jpg[/IMG] tutaj miał 5 lat, pierwsze zdjęcia na "nowych śmieciach" [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6762/imbinio1kr6.jpg[/IMG] a tytaj miał już ponad 9 lat:loveu: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6228/dscn0361yp6.jpg[/IMG] Madzia, jakie spotkanko?:cool3: ja mam derby, siedze prawie na meczu:cool3: spotkanko juuuuuuuuuuttttttttttrooo:p [COLOR=Silver]jak pogoda dopisze:cool1:[/COLOR]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Graślun? :crazyeye: Rozpłaszczka? :crazyeye: A co możesz widzieć przez te czarne okurary? :eviltong: A ten rozplaszczony ryjek? A ten kręcony ogonek? :lol:[/quote] no coooooo?:cool3: no też właśnie mówię, ze nie widzę:eviltong::evil_lol: niiiiie, ja tam wole fafelki:loveu::loveu::loveu: -
a mnie dogo nie muli...:cool3: Witaj ALu:multi::multi::multi: znalazłam dzisiaj taką foteczkę - 10 lat temu, ja z moim pierwszym Imbirkiem:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0001.jpg[/IMG]
-
paskudy, a tak liczyłam, ze może ktoś tutaj coś przemyci:cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]weekend ....pospisz ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie wiem, dżamprezka jutro się szykuje:p
- 78403 replies
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Imbirka replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
helloł:multi::multi::multi: to ja się napiję za to prawko :drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::p i co na st takimi ptasiorami straszysz? normalnie horror:cool3::cool3::cool3::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='Alicjarydzewska']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:witaj ....piatek ...daj na luz;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chyba z lenistwa dam:cool1:, wogóle nie myślę dzisiaj i najchętniej poszłabym spać:cool3:
- 78403 replies
-
cze Effcia:multi::multi::multi::multi: foteczki nadrobiłam, czytać mi się nie chce:p
-
cześć gadulińska:multi: nie chce mi się nadrabiać:cool3: możesz mi streścić o co chodzi i co się wydarzyło.... :p:diabloti:
-
helloł:multi::multi::multi::multi::multi: siedze w pracy, mam full roboty i mi się nic nie chce:roll:, a właściwie to mi się chce spać:cool3:, za oknem leje, bleeee, dobrze, ze dzisiaj już piątek:loveu:
- 78403 replies
-
hej dziewczyny:multi::multi::multi: u nas pada i nic mi się nie chce:cool3:
-
przyszliśmy się przywitać:multi: poczytałam, wzruszyłam się, echhhh te nasze psiaki
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
helloł:multi::multi::multi: przyszliśmy się przywitać fotki widziałam:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
witajcie:multi::multi::multi::multi: jakie wspaniałe wieści i jakie cuuudne fotki:loveu: [url]http://img299.imageshack.us/img299/6404/dscn2757hf2.jpg[/url] kreciki :loveu::loveu::loveu::loveu::p
-
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Imbirka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Laleczko idziemy na spacerek -
Witajcie Gastusie:multi::multi::multi: Cieszę się, ze rany się goją i chłopaki wracają do zdrowia... no i wizę, ze tamtejsza policja też dziala podobie jak nasza:roll:
-
Żółta tapa, muczka i agresor zapraszają!!!Dla znajomych Zeus,Aza,Misia!!!
Imbirka replied to gosikf & dogs's topic in Galeria
[url]http://img106.imageshack.us/img106/2420/dsc00377fu4.jpg[/url] ale jęzor:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Witajcie:multi::multi::multi::multi: