Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. ooooo, nareszcie słodziak Gastoliński się pokazał:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='madzia i medor']Ciałam jeszcze te domowe zobaczyć:diabloti::diabloti::diabloti::loveu:[/quote] ja ich nie mam:shake: wstawiłam to co miałam, musimy zaczekać na Basię
  3. [quote name='drzalka']Witamy sie :multi: Ale sliczne foteczki, niezły mialyscie wypad :lol: Hej a ja bylam wczoraj na targach zoologicznych, unas w rzeszowie, jedno stoisko bylo zarezerwowane dla schorniska "kundelek", byly szczeniaczki, i roozne zdiecia psów, i wisiałą nawet fotka Bimbrosa ( jeszcze w tedy Sułtana)... powiem ci ze naprawde bylam zdumiona :-o;)[/quote] nooooo, ekstara było, psy padnięte:cool3: tylko zdjęcie? która fotka? napisz coś więcej bo ciekawa jest:roll: [quote name='madzia i medor']Ile fotek:mdleje::mdleje::mdleje: Ile zajebistych fotek:mdleje:[/quote] dogodziłam Ci?:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='evaxon'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9480.jpg[/URL] buahahahahah witanko:multi:[/quote] nooooo, prawie Tysio wykonał skok nad Justyną:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Helloł:multi:
  4. Helloł Ozzulki:multi: Przerywniczek widziałam:loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Helloł Tigieros companeros:multi::multi::multi::multi:
  6. witamy się:multi: już prawie po weekendowo....:cool3:
  7. byłam tu, ale coś tu cicho przez weekend:cool3:
  8. Uuuuuu, trzymamy kciuki za Funię i życzymy dużo zdrówka:loveu:
  9. i ostatnia partia foteczek:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9510.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9512.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9513.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9514.jpg[/IMG] i na sam koniec muchomorek:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9504.jpg[/IMG] ufffff, skończyłam:cool3::diabloti:
  10. rety ale się nawstawiam:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9500.jpg[/IMG] Zuzanna maskująca:loveu::diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9501.jpg[/IMG] spotkaliśmy koleżanki Ewy:diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9502.jpg[/IMG] i jesienna melancholia Tysiowatego :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9508.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9509.jpg[/IMG]
  11. kolejne:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9495.jpg[/IMG] Zuzanna:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9496.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9497.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9498.jpg[/IMG] troszkę mnie pogieło:diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9499.jpg[/IMG]
  12. c.d.:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9489.jpg[/IMG] i Bimberos:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9491.jpg[/IMG] pańcia mi skopiowała uszki:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9492.jpg[/IMG] oszołom [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9493.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9494.jpg[/IMG]
  13. cd:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9484.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9485.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9486.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9487.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9488.jpg[/IMG]
  14. a teraz kilka odłon skaczącego Tysia [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9479.jpg[/IMG] i Tysiowe podwozie:evil_lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9480.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9481.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9482.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9483.jpg[/IMG]
  15. No juz dobrze, dobrze, wstawiam to co mam:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9473.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9474.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9475.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9476.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9478.jpg[/IMG] :p
  16. Nie, ściemniam, mam tylko troszkę:cool3: reszta została w aparacie u Justyny:eviltong:
  17. no to tak na szybko na dobranoc 2 fotki z ze spacerku Tysio i z tyłu ogon Zuzki:evil_lol: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9477.jpg[/IMG] i dwa kamykowe sępy:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/CIMG9490.jpg[/IMG]
  18. wow, fajny mieliście wyjazd:loveu: no to ja teraz czekam na foteczki suniek:loveu::p
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to muszę sobie zakupić piwo ....bo zaś mi się będzie troic;)....musze mieć na co zwalić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zdecydowanie najlepsze jest Tyskie:loveu::p:evil_lol: moje dziecko chrapie na kanapie, totalnie wykończone przez Zuzę:diabloti:, muszę go zwalić na chwilę i posłać mu łóżeczko żeby mu sie lepiej spało:evil_lol: Zuza jest nie zmordowana, rozłożyła na łopatki obydwu panów. To było 6 godzin totalnego szaleństwa:evil_lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a foty pospotkankowe gdzie ............:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uuuuuu, pewnie z miesiąc trzeba będzie zaczekać:diabloti::diabloti::diabloti::eviltong: to Tyśkowa teraz w przyszłą sobotę u ciebie?:cool3::diabloti:;)
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)mam nadzieję ze coś wrzucą ......i podczas porannej kawy poogladam :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja też mam taką nadzieję:p:p:p Basia, Mariuszu, dziękujemy za miłe spotkanko i polecamy się na przyszłość:p
  22. u Zuzanków i Tyśków w aparacie:p ja tym razem nie robiłam, teraz czekam żeby wstawiły to sobie ukradnę:p:loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:a ze spotkanka nic.........:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] informuję, że właśnie pojechali, za jakieś 30 min.powinni być w domu:diabloti::p
  24. tak wlsanie jestemy w polowie spotkanka :evil_lol::evil_lol: Tyskowa
×
×
  • Create New...