Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. helloł,:multi::multi::multi: foteczek grzybków i z grzybobrania nie mamy, no bo albo grzyby, albo robienie zdjęć, a i pogoda była do luftu, z lasu wygonił nas deszcz:cool3:, gdzybki już ususzone:p a my dzisiaj mamy spacerek z Zuzanną, więc wstawię jeszcze fotki z nad morza i idę zacząć robić jakiś obiadek, bo później będziemy się szlajać:cool3::evil_lol: ostatnia foteczka jeszcze z Fortu [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0218-1.jpg[/IMG] a teraz nasza wizyta w zagrodzie żubrów:cool3: ale na początek inne zwierzęta, które tam też mieszkają [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0220-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0221-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0222-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0225-1.jpg[/IMG]
  2. WITAJCIE:multi::multi::multi::multi::multi: a my mieliśmy dzisiaj wolne, tzn. ja miałam wolne:cool3: i byliśmy na grzybkach:p Imbir padniety śpi, grzybki się suszą, a ja też idę się ulokować obok mojego fafelka:loveu::cool3::evil_lol:
  3. [quote name='Danusia12']A spytaj sie psa, czemu gnaty lubi - żeby je schrupać :evil_lol: To ja mam też schudnąć??? :crazyeye: Mam tylko jedną:eviltong: musisz sobie jakoś załatwić...może na Allegro? :diabloti: Halbinka to dobra duszyczka i napewno się zgodzi :razz:[/quote] Wiesz, pies to lubi stare i takie ze smrodkiem gnaty :cool3::cool3::cool3::diabloti::diabloti::diabloti: a co? powinieneś?:cool3::diabloti: :hmmmm::hmmmm: no to muszę poszukać:cool3: buuuuu, chyba nic z tego nie będzie:roll: a Sylwa to sobie z Argona zrobiła poduszkę:diabloti::diabloti::diabloti: [url]http://img63.imageshack.us/img63/3343/p9110068uc1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='evaxon']o czym gadacie:grins:[/quote] a tak sobie pytlujemy o rodzinnych sprawych:eviltong::p [quote name='leemonca']hej, hej!!! [IMG]http://www.postsmile.net/img/19/1952.gif[/IMG][/quote] hejka sis:multi::multi::multi::multi::multi: [quote name='Kate I Luka']eeee tam, jedźcie znów, fotki fajne przywieziecie :)[/quote] wiesz, ja bardzo chętnie, właściwie to móglby mnie ktoś na tymczas wziąć z Bimbrem:roll: [B]i tak na dobry początek dnia::lol:[/B] Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? >> > >Bo panna wraca do domu, patrzy, co ma w lodówce i idzie do łóżka. >> > >Mężatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki. [CENTER][B]************[/B] [/CENTER] >> > >Dorastająca córka pyta matkę: >> > >- Mamusiu, co się dzieje z miodem z miodowego miesiąca? >> > >- Wsiąka w męża i tak powstaje stary piernik. [CENTER][B]**********[/B] [/CENTER] >> > >Do sklepu z damską bielizną wchodzi mężczyzna. Czeka aż wyjdąwszyscyklienci i zmieszany podchodzi do ekspedientki. >> > >- Chciałbym kupić żonie biustonosz. >> > >- Jaki rozmiar? >> > >- Nooo, nie wiem. >> > >- Czy pańska żona ma piersi tak duże, jak grejpfruty? >> > > - Nie. >> > >- A może takie jak jabłka? >> > >Nie. >> > >- Może takie jak jajka? >> > >Mężczyzna zastanawia się przez chwilę. >> > >- Tak, tak... jak jajka... Sadzone. [CENTER][B]**********[/B] [/CENTER] >> > >Kancelaria prawna. Adwokat mówi: >> > >- Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża, musimy na niego coś mieć. >> > >Czy mąż pije? >> > >- Nie, skąd, jakby tylko spróbował, to ja bym mu dała... >> > >- Czy nie daje pieniędzy? >> > >- Nie, absolutnie... Oddaje wszystko co do grosza, gdyby mi tylko schował złotówkę to ja bym mu dała... >> > >- A może bije panią? >> > >- Tylko rękę by podniósł, to bym go przez okno pogoniła... >> > >- A co z wiernością? >> > >- O! Tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego! [CENTER][B]**********[/B] [/CENTER] >> > >Żona do męża: >> > >- Zobaczysz, przyczepię kartkę nad naszym łóżkiem, że jesteś idiota. Niech całe miasto się dowie. [CENTER][B]**********[/B] [/CENTER] >> > >Podczas kłótni żona wykrzykuje z płaczem: >> > >- Już lepiej bym zrobiła, gdybym wyszła za diabła! >> > >- Niestety - wzdycha mąż - Małżeństwa między krewnymi są wzbronione. [CENTER][B]**********[/B] [/CENTER] >> > >Myje żona garnki, a mąż siedzi i czyta gazetę. W pewnym momencie żona zaczyna myć patelnię... mąż mówi: >> > >- Czemu drapiesz po teflonie! >> > >A baba na to: >> > >- Sam jesteś poteflon!
  5. hejka:multi::multi::multi: ja też technicznie jestem noga, moja wiedza ogranicza si e tylko do oddania sprzętu do naprawy jak coś nie gra:roll::roll::cool3:
  6. helloł, a Bimberos ma taką samą piłeczkę i faktycznie daaaaaleko leci:lol::cool3:;)
  7. rozumiem, ze się już nauczyłaś:p:p:p:diabloti:
  8. olała nas:roll: jutro jakieś wolne ma i nawet dla nas czasu nie ma:cool3::cool3::cool3::cool3: w takim razie, ja sobie idem:cool3:
  9. [quote name='madzia i medor']Kłamać Ci się zdarza:loveu::diabloti: Moje dziecię:loveu::loveu:[/quote] o myślenie mi chodziło:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:;) .... ale wychodzi na to, że chyba jednak czasami tylko myślę:roll: no i od czasu do czasu kłamię:cool1: kurcze, właśnie wyczytałam, ze jutro będę do pracy jechać okrężną drogą, ale po co dać nowy rozkład w necie:angryy::angryy::angryy::cool3:... pewnie się spóźnię:cool3:
  10. helloł zapracowana kobieto:multi::multi::multi: jezdeś już, czy jeszcze harujesz? :cool3::cool3::cool3::cool3::diabloti::diabloti::diabloti:;)
  11. [quote name='madzia i medor']Nigdy na to z tej strony nie patrzyłam:hmmmm::hmmmm::hmmmm::diabloti:[/quote] kurcze, a myślałam, ze mam to po tobie, ale widzę, ze jednak nie, jeszcze nie wpadłaś na to:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:;)
  12. helloł obżartuchy:multi::multi::multi::multi: ale mi narobiłyście smaka na ciacho:cool3::cool3::diabloti:
  13. [url]http://images12.fotosik.pl/110/64641cdc46cd12f2.jpg[/url] hehe, duch wyszedł nieźle na fotkach, tylko czemu Burbik ma go w... tyłku?:cool3::cool3::cool3::evil_lol::diabloti:
  14. Helloł Zuzanki:multi::multi::multi::multi: Basia, czy ty cały czas pracujesz?:cool3::cool3::cool3::cool3::evil_lol:
  15. [quote name='madzia i medor']Nie kłam:diabloti:[/quote] od czasu do czasu mi się zdarza :roll::roll::roll: :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. [quote name='madzia i medor']Cudowne fotki:mdleje::mdleje: Wszystkie:loveu: Doberek śliczna córusiu:loveu:[/quote] hehe, no ja myślę:cool3::p Witaj mamcia:multi::multi::multi:
  17. [quote name='Kate I Luka']Suuuper... a kiedy znów nad morze wybywacie?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe, 2 tygodnie temu wróciłam:cool3: i właściwie mogłabym jechać spowrotem:loveu::loveu::loveu::loveu: ja kocham morze... i Imbir chyba też:cool3::roll::diabloti:
  18. [url]http://images23.fotosik.pl/89/d91b54be55c6a27f.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti::diabloti::diabloti: czyżbyście zostali obszczekani?:cool3::diabloti:
  19. Witajcie Gastonkowo:multi::multi::multi::loveu: tak wyglądały piechy po powrocie z plaży, czyli po całodziennym szaleństwie w wodzie i piasku:cool3::diabloti:
  20. ufffff, nadrobiłam wszystkie zaległości:loveu::loveu::loveu::loveu: one są bowskie i jeszcze te ich błotne upodobania:evil_lol::cool3: a tego pychola to mogłabym schrupać :p [url]http://images24.fotosik.pl/85/1fe91237559b0e36.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. oooo, proszę, a ta znowu u Klocusiowej:cool3:, takiej to dobrze:lol:
  22. fajne że kicia ma już domek, bo faktycznie miałabyś problem:cool3::cool3::cool3: kurcze, a myślałam, ze ta boksia to jakaś znajoma wasz:roll:
  23. zaglądam tutaj co jakiś czas i nie mogę się napatrzeć jak ona się zmienia:loveu::loveu::loveu::loveu: poprostu ekstra:multi::multi::multi: [url]http://img170.imageshack.us/img170/5771/img0057xs5.jpg[/url] - wyginam śmiało ciało ;):diabloti::diabloti::diabloti::loveu:
  24. to kiedy macie obżarstwo na spacerku?:cool3::diabloti:
×
×
  • Create New...