Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. Gośka, Ty coś wiesz i mi nie mówisz? :diabloti:
  2. a ja pożyczam sobie kojoci banner :cool3:
  3. Goska, gdzie Ty się wozisz :P super, że Zumi wszystko dobrze znosi :)
  4. anett, dzięki za plakacik, drukujemy i rozwieszamy ;) cholera, niech się zgłosi po niego dom do połowy października, bo będę musiała go wziąć na DT :evil_lol:
  5. Alina, i co, i co? :cool3:
  6. jutro go odwiedzę, mam nadzieję :loveu:
  7. Gosiak, a żebyś wiedziała :grin:
  8. trzymamy kciuki bardzo mocno!
  9. hop!, no nie mów :multi: czy to w końcu ten dom?.. :thumbs:
  10. termin nawet, zobaczymy ;) Okamia, nie przejmuję się drobnostkami :diabloti:
  11. sa jacy sa, ale może juz lepiej, żeby byli? :diabloti:
  12. zdecydowanie :diabloti:
  13. będzie już tylko lepiej :multi: i zasypiesz nas fotkami z nowego nabytku :cool3:
  14. ech, cholera, kusi to morze za ten bezcen, nawet dogomaniaków bym zniosła... :shake: :diabloti:
  15. pewnie, że ma... a dupa rośnie :evil_lol:
  16. ja już nie mam słów do tego ogromu bezdomności :shake:
  17. boję się co będzie z nimi, jak przed zimą nie znajdą domów :(
  18. Nikodemie, co taka cisza?
  19. Mądry psiak z niego, Gosiak go edukuje z powodzeniem ! :)
  20. co za słodycz :loveu:
  21. Biedny Ralfik traci humor i zaczyna poddawać się schroniskowemu nieszczęściu.. :(
  22. co jest do cholery z tymi adopcjami, nikt nie dzwoni? :(
  23. wątpie, żeby miały tyle lat ;) ale nawet jeśli - na szczęście to małe psy, powinny szybko znaleźć domy...
  24. to też jest opcja, trzeba próbować wszystkiego ;)
×
×
  • Create New...