Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. Niko, podniosę... :shake:
  2. A gdzie Alina, kurde, no! Odezwałaby się :P
  3. klatka z materacem p/odleżynowym :evil_lol: a tak serio, może nawalić jej tego siana i już?
  4. póki co zrobiłam banner dla Fiony, kolejny :evil_lol: tamte przepadły gdzieś w internecie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/blagamy-pomozcie-nam-utrzymac-fione-nie-mamy-juz-zadnych-srodkow-129203/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1448/fionacopy.jpg[/IMG][/URL]
  5. myślę, że hotel u jamora to bardzo dobry pomysł :)
  6. ogłoszenia ludziska oglądają, ale telefonów brak..
  7. grzybobrańcu, więcej Wam się wczoraj udało niż mnie dzisiaj zebrać, sucho strasznie po mojej stronie lasu :evil_lol:
  8. no nawet Rotka sobie poszła do nowego domu, a on co? :P
  9. zdjęcia konieczne do ogłoszeń... chu***o :(
  10. w końcu, w końcu! :multi: :multi: doczekamy się jakiś zdjęć z nowego domku? :loveu:
  11. [B]Alina, dostałam maila z gumtree (z 19.09), domyślam się, że od Pana, z którym rozmawiałyście! Kontaktowałaś się z nim od tego czasu? On jest nadal zainteresowany adopcją![/B]
  12. no nie wiem właśnie, stresy tu przez tajemnice przeżywam :evil_lol:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Kashdog']Mi też się wydaję, że psy tej rasy są tylko czarno-podpalane i możliwe są białe znaczenia :cool1:[/quote] tak też chyba jest :P [quote name='Rinuś'][I][B]Te legowiska to chyba z pół pokoju Ci zajmują co ?:diabloti::loveu:[/B][/I][/quote] na szczęście nie, mam duży pokój ;)
  14. lubię Twoje zdjęcia, wklejaj częściej ;) qrfa, chomikoloty jakoś latają u Was :evil_lol:
  15. wiq

    Ares...

    bo ja jestem z L-ca :evil_lol: we wrocławiu studiuję ;)
  16. wiq

    Ares...

    Shel, wydaje mi się czy jesteś z Lublińca? ;)
  17. walczcie, walczcie! cholerna babeszja, już tu się panoszy? :placz:
  18. ależ nas trzymają w niepewności ;)
  19. Ralfik, skacz na pierwszą ;)
  20. szalikowa moda seminaryjna :evil_lol:
  21. Bjuta, faktycznie się komponuje :P anawa, nawet mają po jednym uchu kłapciatym :loveu:
  22. z naszych doświadczeń wynika, że łatwiej znaleźć dom staruchom niż młodziakom :evil_lol:
  23. Niko, ile Ty zamierzasz u wiosny siedzieć, cooo?.. :evilbat:
×
×
  • Create New...