póki co zrobiłam banner dla Fiony, kolejny :evil_lol:
tamte przepadły gdzieś w internecie ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/blagamy-pomozcie-nam-utrzymac-fione-nie-mamy-juz-zadnych-srodkow-129203/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1448/fionacopy.jpg[/IMG][/URL]
[B]Alina, dostałam maila z gumtree (z 19.09), domyślam się, że od Pana, z którym rozmawiałyście!
Kontaktowałaś się z nim od tego czasu? On jest nadal zainteresowany adopcją![/B]
[quote name='Kashdog']Mi też się wydaję, że psy tej rasy są tylko czarno-podpalane i możliwe są białe znaczenia :cool1:[/quote]
tak też chyba jest :P
[quote name='Rinuś'][I][B]Te legowiska to chyba z pół pokoju Ci zajmują co ?:diabloti::loveu:[/B][/I][/quote]
na szczęście nie, mam duży pokój ;)