-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
co za czop :shake: dobrze, że się nie zrazili do niego! -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Gosia, też nie śpisz? buhaha -
gratulacje! ;) dam Ci znać czy mogę iść jutro (dziś? :evil_lol:) jak się dowiem, czy mam fakultet, czy jednak nie :evil_lol:
-
a możesz też Fionce machnąć? za zwrotem kosztów? ;)
-
anett, dzięki za ogłoszenia! Paulina, super, że się zjawiłaś! :) Maks nie wszczyna burd, nie zaczepia psów, ale na jazgoczące troszkę się stroszy i szczeka. Wg mnie dość normalne zachowanie, nie wpada w amok, itp. ;)
-
Madzia, takie rzeczy to na PW z dziewczynami, nie każdy zagląda, czasem posty umykają uwadze... Kasa do p. Magdy od razu ;) nr konta mmlasowice mogę podać, ale jutro, bo dziś już padam na pysk :evil_lol:
-
150-200 zł jak nic.. na GW można bardzo łatwo dodać takie ogłoszenie... Niko jest trochę na plusie, może na to spożytkujemy tę kasę?
-
ja jej robiłam gumtree i ale.gratkę (Julce)
-
zawsze tak mówisz i ani razu nie dostałam... :shake: oszustka
-
Ty to jesteś talent jednak, szatanico :P
-
wisisz mi piwo :evil_lol:
-
Niko, dziadku, doczekasz się własnego Pana? :(
-
Fionka, szuraj na pierwszą!
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
podrzucam moją ulubioną maliznę! -
hopaj psiaku!
-
nie ma człowieka kilka dni na dogo i tak mu się panoszą po wątku:evil_lol: [quote name='gusia1972']oo pięknie Ci wyszedł :) ja coś weny nie mam do banerka :( miałam fajny ale ruchomy :( Tania a ten banerek co wstawiłaś na labradorach to sama robiłaś ?? bo on super jest [/QUOTE] ano ruchomych tu nie można... pokażcie taniowy:cool3: [quote name='Od-Nowa']no pewnie bardzo dziękuję. Wiqaryno może jakież zdjęcia z frisbee zrobicie?? siostra pomoże!![/QUOTE] a dupa nie frisbee, suka się totalnie przestała tym interesować:evil_lol: tylko piłki i nakładki ma w głowie:evil_lol: [quote name='Ziunia']no, za każdym razem jak tu wejdę to jakiś szok przeżywam :lol: Aisza trochu bidna, bo w każdej chwili się pcham na uczelnie, ale chociaż w środy chodzi ze mną na wykłady :cool3: chyba jej się podoba, więc już tak zostanie. baaaa, oj musimy się umówić w któryś weekend.. jak już zaliczę koło znaczy się :p Aisza chyba śni o waszym frisbee.. no nie... od betonów mnie tu będzie... phi! (ktoś mówił o zastosowaniu [U]szkoleniowym[/U]? :roll: )[/QUOTE] jaki szok znowu?:shake::evil_lol: jeszcze Ci nie przeszła ta uczelniana mania?:evil_lol: w weekend to Wy się same możecie umawiać, ja w czwartek -> goł beton, bo beton, na to IPO się uparłaś jak jasny gwint:diabloti: [quote name='Pestka']Fajny ten bannerek :loveu:[/QUOTE] ano, staram się:loveu: [quote name='Od-Nowa']kiedy to koło? koniecznie musimy się spotkać!! I tego Pieroga Leniwego - Wiq też musimy zabrać bo ma tyły jakieś z motywacji... siebie :diabloti::evil_lol::p :cool3:[/QUOTE] nie leniwego, tylko wybyłego:evil_lol: jak jestem, to jestem zajęta, jak mnie nie ma, to mnie nie ma:diabloti: teraz weekend w Sudetach był:loveu: [quote name='Ziunia']koło w pon, ale stwierdzenie, że po poniedziałku będę już miała z głowy będzie dość optymistyczne :eviltong: w sumie możemy się w tygodniu spotkać... :) wszystkich św to chyba nie najlepszy termin :lol: Wika lubi się nabijać z aiszowego wyszkolenia :eviltong: więc pewno też się ruszy no, narazie idę, ostatnia doba na wykucie gnatów :p[/QUOTE] i jak koło?:cool3: ruszę się, w środę może?
-
[U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172004"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5035/psmakscopy.jpg[/IMG][/URL][/U]
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
podrzucam malucha! -
pilne! zrobię mu banner później
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
podrzucę, może Cię ktoś wypatrzy... -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13347596#post13347596"][U][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8238/pstobibanner.jpg[/IMG][/U][/URL] [/U]proszę pobierać banner :) -
na szczęście ja nie mam takiego przewrażliwienia... Rotka wygląda na bezpieczną i zadowoloną :loveu: