Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. ja nic o Julce nie wiem i nic wspólnego z jej adopcją nie miałam. chyba tylko Kamila_s ma namiary na jej właścicieli - trzeba by uderzyć na PW
  2. o cholera, następny pies... ściskam Cię... a Kaja już nie cierpi...
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Dobcia'][URL]http://img185.imageshack.us/img185/1337/s031009143.jpg[/URL] Rudzinka nie ma zamiaru podzielić się patyczkiem;)[/quote] nigdy nie ma, a później oddaje Monie:evil_lol: [quote name='Ziunia']Piękna ... co to za kiety??!![/quote] niezniszczalne i praktyczne:evil_lol: tylko Bystra ma czarkową i jest dużo za duża:evil_lol:
  4. wszystkiego najlepszego! matko, jaki cierpliwy mąż... :evil_lol:
  5. podrzucę wieczorową porą...
  6. te psy po prostu wiedzą, gdzie szukać pomocy... ;) w grupie szwajcarskich psów do bydła są jeszcze 2 małe, gładkowłose, trójkolorowe rasy, może warto zdjęcia podrzucić miłośnikom? gdyby posłała mi Pani zdjęcia na maila ([email protected]) mogłabym poszukać forum grupy i je tam wkleić... a jutro wydrukuję sobie plakaty Fiony i w końcu wezmę się za plakatowanie..:P
  7. ej emerycie, Ty już chyba u wiosny na dobre zostaniesz ;) a jak zdrówko jego?
  8. nie wiem o co chodzi, ale jak hop! się pojawia, to trzeba trzymać kciuki :evil_lol:
  9. ano dlatego dobrze mieć ze 2 psy przynajmniej ;) tak z egoistycznego punktu widzenia, to łagodzi uczucie pustki..
  10. Gloria, Ada ładnie wygląda w obroży mojej Ady :evil_lol: :loveu: zachęcam do licytowania na fouskowym bazarku... do nabycia jeszcze jedna obroża za symboliczną kwotę
  11. biedny Negro... ależ Hasan miał szczęście, że go przygarnęliście, nie wiadomo gdzie by skończył... a teraz ma raj... brat chyba zainwestował w nowy aparat? ;)
  12. miłośniczki oczekują na zdjęcia nadal :P do ogłoszeń by się przydały ;)
  13. [quote name='& Gloria &']Doszła obroża RD od Wiq:multi: Dzisiaj wpłacam pieniądze i już nie mogę się doczekać puppy love od GOPS:loveu:[/quote] super!:multi: a ja zapraszam do podpisu, hle hle
  14. podrzucam!
  15. nie mówcie, że nikt nie dzwonił... :evil_lol:
  16. odświeżone ogłoszenia dadzą efekt, muszą ;) zwłaszcza liczę na ''papierowe'' ;)
  17. jak tam Fiona w tę paskudną pogodę? :evil_lol:
  18. super, że wszystko gra :) no ciekawe, kiedy będą foty.. ;)
  19. a na łowiecki go ktoś wrzucał?
  20. Poznań pełen dogomaniaków ;) myślę, że bumerang albo GoniaP zgodziłyby się na wizytę przedadop.
  21. anett, dzięki ogromne! :Rose: anawa, z tego co wiem, Julka nadal bezdomna, w pierwszym poście jest link do zdjęć ;)
  22. hej! wypatrzyłam go wieki temu na dogo, ale myślałam, że już dawno pies siedzi w domu, a tu taka kicha ;( kogo pytałaś sie o tymczas?
  23. anett, jak tyle ogłoszeń nie pomoże, to przestanę wierzyć w ich moc :evil_lol:
×
×
  • Create New...