[quote name='Dobcia'][URL]http://img185.imageshack.us/img185/1337/s031009143.jpg[/URL]
Rudzinka nie ma zamiaru podzielić się patyczkiem;)[/quote]
nigdy nie ma, a później oddaje Monie:evil_lol:
[quote name='Ziunia']Piękna ... co to za kiety??!![/quote]
niezniszczalne i praktyczne:evil_lol:
tylko Bystra ma czarkową i jest dużo za duża:evil_lol:
te psy po prostu wiedzą, gdzie szukać pomocy... ;)
w grupie szwajcarskich psów do bydła są jeszcze 2 małe, gładkowłose, trójkolorowe rasy, może warto zdjęcia podrzucić miłośnikom?
gdyby posłała mi Pani zdjęcia na maila ([email protected]) mogłabym poszukać forum grupy i je tam wkleić...
a jutro wydrukuję sobie plakaty Fiony i w końcu wezmę się za plakatowanie..:P
Gloria, Ada ładnie wygląda w obroży mojej Ady :evil_lol: :loveu:
zachęcam do licytowania na fouskowym bazarku...
do nabycia jeszcze jedna obroża za symboliczną kwotę
biedny Negro...
ależ Hasan miał szczęście, że go przygarnęliście, nie wiadomo gdzie by skończył... a teraz ma raj...
brat chyba zainwestował w nowy aparat? ;)
[quote name='& Gloria &']Doszła obroża RD od Wiq:multi: Dzisiaj wpłacam pieniądze i już nie mogę się doczekać puppy love od GOPS:loveu:[/quote]
super!:multi:
a ja zapraszam do podpisu, hle hle