Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiecie, w którym sklepie internetowym jest szeroki wybór natłuszczanych/porządnych skórzanych obroży? 3 lata temu kupiłam na wystawie obrożę, jest rewelacyjna, ale za chiny nie pamiętam, jakiej firmy... chciałam najstarszej też taką kupić, bo chodzi w rogzie i wygląda najbiedniej ze wszystkich :evil_lol: oj chyba już nie kupię nic z tej firmy :P
  2. mam tylko kubraki posterylkowe :evil_lol: przekaż, ubierzemy go i pracownicy popadają ze śmiechu :evil_lol:
  3. psa, do 2 lat, średniej wielkości. dom jest do sprawdzenia i do dogadania szczegółów, ja tylko dostałam cynk i pomyślałam o Frędzlu, dlatego szukam kogoś odpowiedzialnego za jego adopcję, żeby ew. na PW mu ów nr podać :P
  4. Brysio, Ty pilotujesz adopcję? mam namiar na dom we Wrocławiu. znasz psa, zadzwonisz, pogadasz?
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    tymczas broń boże, kijem przez szmatę tego nie ruszam :P przechowanie wyjazdowe, dalej siedzi ;)
  6. coś się suczy wymiary zmieniły, bo MM jej się przekręcają jeśli to pierwsza obręcz to dupa ;) to tego to Ski ;)
  7. wszystko jest w pierwszym poście :P ale wysłałam maila ;)
  8. może nie piękny, ale bardzo mądry psiak szuka domu... ;)
  9. o w morde, z biednego aresa zrobili jorka :P
  10. a powiedzcie mi specjalistki, co źle wyregulowane jest w szelkach jeśli się przekręcają? w sensie pasek górny zamiast leżeć między łopatkami jest gdzieś na środku łopatki :evil_lol:
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    no nie chciałam już dopisywać komentarza, że co 5 nastka ma bordera :P fajny weekend w sułkowicach, nie ma co;) heh, a ja co, mówiłam, że nigdy więcej 3 psów, następne tylko 2, na pewno żadnych szpiców ani gończych... a od jutra będę mieć 4 psy... a nowy z VI... :shake: :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]na szczęście na 2 dni tylko]:->[/COLOR]
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='diabelkowa']oj widzialam maliniaki widzialam w wawie miodzio ;) i to jakie ;) wrecz takie : [URL="http://www.youtube.com/watch?v=Ws633nr7a74"]YouTube - Policja z Malinois Police Vanessa Mae[/URL] lolek sie bal duzej ilosci pieskow ktore na niego szczekaly :evil_lol:[/QUOTE] hura, pierwszy raz widziałaś malinę!:multi: bierzesz po nich szczeniaczka?:evil_lol: [quote name='gusia1972']ja to maliniaki to wolę w wersji frisbowej :razz: są rewelacyjne :multi:[/QUOTE] ogólnie są fajne psy, ale chyba zaczyna się robić na nie moda:roll:
  13. nie wiem, czemu te dropiate psiaki mają takiego pecha..
  14. to czekam na nowy nr konta, bo mam jeszcze parę zł z bazaru ;) cholera, kiedy do Fiony się szczęście uśmiechnie? :shake:
  15. oby się udało choć tymczas znaleźć, dupsko marznie mu w schronisku... dziś przymrozki :/
  16. co u Fionki? ktoś sensowny się o nią pyta?
  17. Tobi na pierwszą, może choć DT Cię wypatrzy... coraz zimniej, nóżki bolą... :placz:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='diabelkowa']Ziuta Aiszowego wyszkolenia? o czym ty mowisz?:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Ziunia']osz nie, zebrali się dwaj moi ulubieni szydercy... :lol: no to spaaadam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] eh, Tania, Ty mi jeszcze pozostałaś... Wika, a to nie byłaś na tych mistrzostwach IPO we Wrocku? eh, nawet Cię chciałam na to wyciągać....ale kułam :roll:[/QUOTE] nie byłam, bo były w weekend, a mnie w weekedny we wrocławiu nie ma:eviltong: [quote name='Od-Nowa']bo ja widzę predyspozycje a One wady :diabloti: czyli do spaceru dziś nie doszło? a Ziunia na bazarku była?? banerek mam w podpisie :razz:[/QUOTE] nie doszło, bom miała imprezę:oops: [quote name='diabelkowa']a tam IPO we wroclawiu ja mialam swoooooje:loveu::loveu:[/QUOTE] taaa? mogłaś przyjechać, zobaczyłabyś w końcu na żywo malinois:evil_lol:
×
×
  • Create New...