-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
wiecie, w którym sklepie internetowym jest szeroki wybór natłuszczanych/porządnych skórzanych obroży? 3 lata temu kupiłam na wystawie obrożę, jest rewelacyjna, ale za chiny nie pamiętam, jakiej firmy... chciałam najstarszej też taką kupić, bo chodzi w rogzie i wygląda najbiedniej ze wszystkich :evil_lol: oj chyba już nie kupię nic z tej firmy :P
-
mam tylko kubraki posterylkowe :evil_lol: przekaż, ubierzemy go i pracownicy popadają ze śmiechu :evil_lol:
-
tymczas broń boże, kijem przez szmatę tego nie ruszam :P przechowanie wyjazdowe, dalej siedzi ;)
-
coś się suczy wymiary zmieniły, bo MM jej się przekręcają jeśli to pierwsza obręcz to dupa ;) to tego to Ski ;)
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
i co? i co?.. -
wszystko jest w pierwszym poście :P ale wysłałam maila ;)
-
może nie piękny, ale bardzo mądry psiak szuka domu... ;)
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
cisza..... :roll: -
o w morde, z biednego aresa zrobili jorka :P
-
a powiedzcie mi specjalistki, co źle wyregulowane jest w szelkach jeśli się przekręcają? w sensie pasek górny zamiast leżeć między łopatkami jest gdzieś na środku łopatki :evil_lol:
-
no nie chciałam już dopisywać komentarza, że co 5 nastka ma bordera :P fajny weekend w sułkowicach, nie ma co;) heh, a ja co, mówiłam, że nigdy więcej 3 psów, następne tylko 2, na pewno żadnych szpiców ani gończych... a od jutra będę mieć 4 psy... a nowy z VI... :shake: :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]na szczęście na 2 dni tylko]:->[/COLOR]
-
[quote name='diabelkowa']oj widzialam maliniaki widzialam w wawie miodzio ;) i to jakie ;) wrecz takie : [URL="http://www.youtube.com/watch?v=Ws633nr7a74"]YouTube - Policja z Malinois Police Vanessa Mae[/URL] lolek sie bal duzej ilosci pieskow ktore na niego szczekaly :evil_lol:[/QUOTE] hura, pierwszy raz widziałaś malinę!:multi: bierzesz po nich szczeniaczka?:evil_lol: [quote name='gusia1972']ja to maliniaki to wolę w wersji frisbowej :razz: są rewelacyjne :multi:[/QUOTE] ogólnie są fajne psy, ale chyba zaczyna się robić na nie moda:roll:
-
to czekam na nowy nr konta, bo mam jeszcze parę zł z bazaru ;) cholera, kiedy do Fiony się szczęście uśmiechnie? :shake:
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
super, oby się udało! -
oby się udało choć tymczas znaleźć, dupsko marznie mu w schronisku... dziś przymrozki :/
-
co u Fionki? ktoś sensowny się o nią pyta?
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Tobi na pierwszą, może choć DT Cię wypatrzy... coraz zimniej, nóżki bolą... :placz: -
[quote name='diabelkowa']Ziuta Aiszowego wyszkolenia? o czym ty mowisz?:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Ziunia']osz nie, zebrali się dwaj moi ulubieni szydercy... :lol: no to spaaadam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] eh, Tania, Ty mi jeszcze pozostałaś... Wika, a to nie byłaś na tych mistrzostwach IPO we Wrocku? eh, nawet Cię chciałam na to wyciągać....ale kułam :roll:[/QUOTE] nie byłam, bo były w weekend, a mnie w weekedny we wrocławiu nie ma:eviltong: [quote name='Od-Nowa']bo ja widzę predyspozycje a One wady :diabloti: czyli do spaceru dziś nie doszło? a Ziunia na bazarku była?? banerek mam w podpisie :razz:[/QUOTE] nie doszło, bom miała imprezę:oops: [quote name='diabelkowa']a tam IPO we wroclawiu ja mialam swoooooje:loveu::loveu:[/QUOTE] taaa? mogłaś przyjechać, zobaczyłabyś w końcu na żywo malinois:evil_lol:
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
dokładnie tak :evil_lol: