Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. o, widze, ze nowa moda na fotki z pani i piesow:loveu: ale ja nie podazam za trendami:evil_lol:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    oo.. druga lapka mi wyskoczyla:cool3: ale impreza bedzie dopiero przy 100 stronie, o ile dotrwamy:evil_lol:
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Cerber[/B], ja probowalam roznych sposobow, zaden nie skutkuje.. jak cos wymyslisz daj znac;) a fotki..? moze w czwartek, badz cierpliwa:eviltong:
  4. [B]eria[/B], widze, ze nie roznosi bannerkowa wena:evil_lol:
  5. Ola, ladna z Was para:D
  6. sliczne sa portrety ze spaceru i ta fotka z miskiem na lebku:loveu:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    Witam moje drogie:p dziekuje wszystkim za odwiedziny i mile komentarze:p :multi: Dzis tez jestem na dogo tylko fartem:shake: Po krotce: [B]Cerber[/B], to jest najszczersza prawda:D pamietam, ze sposobisz sie na goldka, wiec musisz przyjac takie zwyczaje do wiadomosci:D retrievery maja szczegolna sklonnosc do wyszukiwania, zjadania, znoszenia swinstw (niektore sie tarzaja, patrz Mona;) ) [B]milena182[/B], dobre pytanie :D [B]Ola&Kora[/B], dobrze, ze pierwsza odpowiedz sie liczy:evil_lol: [B]madzia18sosnowiec[/B], mendy jestesmy, psy tak stresowac:evil_lol: [B]eria[/B], ciekawe, kto taki ladny zrobil.. nie wiesz przypadkiem?;) [B]Tina.Sara[/B], troche jeszcze poczekasz, bo mam zajob obecnie:shake::placz: [B]zakla[/B], witam u nas:) masz oko dziewczyno:cool3: moze zostaniesz sedzina?:cool3: jest prawie dokladnie tak, jak napisalas:evil_lol: mona ma jeszcze bardziej szpiczasta kufe, jasniejsze i inaczej osadzone oczy, inaczej osadzone, wieksze (wbrew pozorom, bo czasem je sklada w rozyczke;) ) i delikatniejsze uszy.. to tak gwoli scislosci:evil_lol:
  8. sa nowe wiesci od sliczniastych?
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]madzia18sosnowiec[/B], obecnie sporo mnie kosztuje, zeby uzyskac takie ujecie, bo sie dziewczyna peszy przed nowym aparatem i ciagle profile strzelam:evil_lol:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziekuje wszystkim za slowa uznania;):evil_lol: [B]Ola&Kora[/B], pilka pilka, jeszcze raz pilka:evil_lol: [B]Marta_Ares[/B], szakal, kojot, lis.. :evil_lol: [B]Tina.Sara[/B], witam w naszej galerii :) mam nadzieje, ze zostaniesz dluzek:p
  11. ja glosuje za 1 bannerkiem:)
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    z dedykacja dla [B]erii[/B] ;) mimetyzm;) [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8420/mimg1734qv8.jpg[/IMG] nie ma to jak las :D [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/323/mimg1773jm6.jpg[/IMG] portrety [IMG]http://img328.imageshack.us/img328/3842/mimg1755cq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/7845/mimg1788gz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/6954/mimg1765vy6.jpg[/IMG]
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Dobcia[/B], [B]Cerber[/B] (niestety dobrze rozumiesz;) ), szczesciary z Was:D p.s. Psotka ma dom:multi: p.s.2. ladny mam banner, nie:cool3:
  14. Psotka z mojego podpisu znalazla domek, teraz czas na Agata i te slicznosci!
  15. wywody wywodami:evil_lol::evil_lol:, dawaj fotki:D
  16. whipettka:cool3:
  17. wiq

    Nora

    zglos to do urzedu patentowego :D
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    czyli dobrze zrobilam, ze ostatnio zainwestowalam w nieco pomaranczowej garderoby?:cool3: robie pieskom ladne tlo:evil_lol: specjalnie dla Ciebie zarzuce galerie bystrymi fotkami;) niestety wieczorem dopiero. p.s. flaty sa w tym niezmordowane:shake: mona jest najgorsza,bo jeszcze sie tarza:mad: bystra na szczescie wolna od tej przywary. p.s.2. chyba zrobi mi sie miejsce na nowy bannerek, bo jest ktos zainteresowany psotka:multi:
  19. jesienna Koma:loveu: ale czemu tak malo?;)
  20. [B]Ola[/B], niby pileczki, a pozniej znow cos o orgiach...:evil_lol: nie mydl mi oczu;):evil_lol:
  21. prosze ucalowac go na dobranoc w ten pychol sliczny:loveu:
  22. cholera, flatopodobny worek sie rozsypal:(
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ola&Kora[/B], widze, ze galeria Twa wraca do porzadku, ale klawiatura Ci sepleni:evil_lol: [B]eria[/B], :-o piekne, piekne:loveu: dziekuje bardzo:Rose: [B]Cerber[/B], [B]milena182[/B], otoz to:p [B]Dobcia[/B], nie ma nic piekniejszego niz jesienny las. no, moze psy w jesiennym lesie:cool3::evil_lol: taaa:"co za g.. znow wszamalas...?":evil_lol:
×
×
  • Create New...