Witam moje drogie:p
dziekuje wszystkim za odwiedziny i mile komentarze:p :multi:
Dzis tez jestem na dogo tylko fartem:shake:
Po krotce:
[B]Cerber[/B], to jest najszczersza prawda:D pamietam, ze sposobisz sie na goldka, wiec musisz przyjac takie zwyczaje do wiadomosci:D retrievery maja szczegolna sklonnosc do wyszukiwania, zjadania, znoszenia swinstw (niektore sie tarzaja, patrz Mona;) )
[B]milena182[/B], dobre pytanie :D
[B]Ola&Kora[/B], dobrze, ze pierwsza odpowiedz sie liczy:evil_lol:
[B]madzia18sosnowiec[/B], mendy jestesmy, psy tak stresowac:evil_lol:
[B]eria[/B], ciekawe, kto taki ladny zrobil.. nie wiesz przypadkiem?;)
[B]Tina.Sara[/B], troche jeszcze poczekasz, bo mam zajob obecnie:shake::placz:
[B]zakla[/B], witam u nas:) masz oko dziewczyno:cool3: moze zostaniesz sedzina?:cool3:
jest prawie dokladnie tak, jak napisalas:evil_lol: mona ma jeszcze bardziej szpiczasta kufe, jasniejsze i inaczej osadzone oczy, inaczej osadzone, wieksze (wbrew pozorom, bo czasem je sklada w rozyczke;) ) i delikatniejsze uszy.. to tak gwoli scislosci:evil_lol: