-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[B]milena[/B], kiedys sie uczylam, ale zarzucilam. w sumie zaluje.. [B]Ola[/B], porzadku to Ty pilnuj u siebie, bo galeria schodzi na.. manowce:evil_lol::evil_lol: wirus klawiaturowy normalnie :D :evil_lol: zhabilituj ja sobie :evil_lol::fadein::evil_lol:
-
nic nie poradze na to, ze nerwowa ostatnio jestem..:evil_lol:
-
[B]Ola[/B].. zaczynasz mnie przerazac..:evil_lol::evil_lol:
-
szkoda chomiczka :( p.s. dogo faktycznie wciaga..
-
powiem Wam, ze nie mam dobrych doswiadczen z probami przyuczania psow do malych zwierzat... ciagle trzeba miec oczy dookola glowy:shake:
-
[B]Ola[/B], dziekuje:p weekend jest, wiec moge sie poswiecic:lol: Ty nasz bodyguardzie:evil_lol: udam, ze nie doczytalam identyfikacji...:evil_lol: [B]milena182[/B], danke :) prawie caly spacer dzis spedzilam na kolanach, zeby cos ladnego uchwycic;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
przejelas inicjatywe:evil_lol: -
czarno-biale stadko:) u mnie tez rzadzi najmniejsza;) grunt to sila charakteru, nie plec:evil_lol: p.s. juz sie ciesze na bannerek;)
-
ooo, wielkie dzieki:loveu: milo mi, ze sie podobaja:):p
-
[img]http://img178.imageshack.us/img178/8817/mimg1741wa1.jpg[/img] [img]http://img134.imageshack.us/img134/5420/mimg1752qe5.jpg[/img] [img]http://img174.imageshack.us/img174/7638/mimg1760sq1.jpg[/img] [img]http://img174.imageshack.us/img174/7479/mimg1787ho1.jpg[/img]
-
jesienne klimaty... [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6773/mimg1670yy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/3269/mimg1686hg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2636/mimg1691xf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7079/mimg1695tj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6748/mimg1701hc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7849/mimg1703ux1.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2685/mimg1739yj5.jpg[/IMG]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
piekne jesienne fotki :loveu: [B]eria[/B], cz ja tez moglabym usmiechnac sie o bannerek?:oops: -
dziekuje dziewczyny za mile slowa :) [B]Marta_Ares[/B], to Ada od Artemidy;) [B]Cerber[/B], ha, rozpoznawanie jednak nie jest takie trudne, prawda?:)
-
[B]Cerber[/B], dzieki:p:p [B]Ola[/B], Ufa to byla moja pierwsza flatka, jak wroce ze szpacyru to wciepne jej fotke. a rozpoznanie sie zgadza :] tymczasem kilka wieczornych: spiiii [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/736/mimg1635ko3.jpg[/IMG] oups, chyba kogos zbudzil flesz:evil_lol: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9481/mimg1636if6.jpg[/IMG] chrrrr [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7199/mimg1640eg0.jpg[/IMG] wtf?! [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1080/mimg1637rs0.jpg[/IMG] razem [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8963/mimg1658du9.jpg[/IMG]
-
teraz troche moich fotkuf [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4497/img1567gq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4448/img1570xv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7619/img1572kn8.jpg[/IMG] odwiedziny;) [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6378/img1569hk3.jpg[/IMG]
-
czesc:p pierwszym psem moim, w "spadku" po bracie byla Ufa. Pozniej zawitala u mnie Ada, dolaczyla Mona. Bystra jest ''najnowszym modelem";)
-
o wlasnie, Nora to brakujace ogniwo pomiedzy foxterrierami a wiewiorkami:D sliczne ogniwko:loveu:
-
pieknosc czekoladkowa! na niektorych fotkach parzy sie jak moja Ufa [*]...
-
biedny chomiczek;( ja juz sie wyleczylam z wszelakich gryzoni..
-
takiej ekipy nikt nie ruszy;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[B]Dobcia[/B], u mnie jest podobnie z psim osprzetem, ale nie lubie, jak cos lezy w szufladzie nieuzywane.. czesci sie pozbylam, a czesc lezy.. [B]Ola[/B], [B]samograj[/B], lomatko :evil_lol::roflt: -
[B]Marta_Ares[/B], [B]Ola&Kora[/B], brawo! wygraly Panie glowna nagrode - poranne wyprowadzenie stadka :evil_lol: [B]milena182[/B], sprobuj na poczatek takie szmaciane toczyc po ziemi - moze je wciagnie. w Moim Psie byl fajny kurs uczenia frisbee :D nie wiem tylko czy jamnik powinien skakac:roll: balabym sie o kregoslup. ale gonienie rollerow mu nie zaszkodzi.
-
[B]Ola[/B], :klacz::klacz::klacz: [B]Dobcia[/B], to Bystra sie zgadza:evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
portret negra w trawie - the best:loveu: p.s. no wlasnie.. z jednej stron oddalabym czesc do schroniska, ale z drugiej strony wstyd mi takie uzywane.. -
zaraz sie wkurze, nie chca sie ladowac.. male co nieco - fotogafowala ma siostra jak nie nalezy taktowac frisbee :evil_lol: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9797/img1543sk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/79/img1549ky8.jpg[/IMG] moje, moje, moje [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2782/img1559wa7.jpg[/IMG]