Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. o qter, ale mi Logan przypomina Bystra:loveu: Filip tez cudny:loveu: Wyglada,jakby mial dolewke pitbulla;)
  2. wiq

    Na pchły

    na Twoim miescu zlozylabym wetce wizyte z reklamacja.. co do obroz - bayerowskie sa bardzo skuteczne, ale drazni mnie zapach.. a skoro frontline i skuteczni, i nie smierdzi..;)
  3. wiq

    Na pchły

    hmm.. ja z frontline mam bardzo dobre doswiadczenia - stosuje po dzisiejszy dzien i dzialaja.. poczekaj do wieczora, powinno zadzialac. przed i po aplikacji preparatu psa nie mozna kapac przez 48 h. substancja czynna bodajze przenika do krwi, a kiedy pasozyt ukasi psa, ginie.
  4. wiq

    Przydomek

    dzieki za odpowiedz! w moim przypadku pokusa do bazowania na wyrobionej renomie nie istnieje, poniewaz z przydomkiem "z kośmider" nie urodzil sie ani jednen miot;) ale mimo wszystko pokusa zaczynania calkiem na wlasny rachunek jest dosc silna;)
  5. wiq

    Ada i Mona

    [img]http://img206.imageshack.us/img206/8271/dscf0076yh4.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/5783/dscf0077zf5.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/5687/dscf0094bw1.jpg[/img] :cool3:
  6. wiq

    Ada i Mona

    hehe, ja teraz na wystawach moge wspaniale zaoszczedzic - ostatnia byla w maju zeszlego roku...;) co do podhalana - raczej skojarzenie kompozycyjne - dumna postawa, pagorki (pewnie mazurskie;)) i owieczka u boku;)) tymczasem fotka Ady: [img]http://img329.imageshack.us/img329/2995/adadscf0010cb6.jpg[/img]
  7. wiq

    Przydomek

    Witam! Mam pytanie dot. przydomka. Jakis czas temu stalam sie oficjalnym wlascicielem moich suczydel - wczesniej byl nim moj ojciec. Przydomek tez byl rejestrowany na niego. Oczywiscie zapomnialam sie w oddziale zapytac, co z nazwa (skoro ojciec juz nie jest czlonikiem ZK)? Moze mi go przekazac (zrzec sie)? Choc chodzi za mna wymyslenie sobie innego.. Pozdrawiam
  8. wiq

    Kufel, Afera & Tio

    ale ma Tijak naped:-o superasny :D a afikowa mordka slodka strasznie:loveu: nie wiem czemu, ale na ostatnim Tio przypomina mi podhalana...;) [SIZE=1][COLOR=White]nawet masc podobna...:roflt: [COLOR=Black][SIZE=2]a aparacik.. moze nikon d70... sie zobaczy, moze cos innego, albo i nic:evil_lol:[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  9. wiq

    Kufel, Afera & Tio

    musze powiedziec, ze bardzo ladne fotki:cool3: kto robil? i czym? ja mojego aparatu mam juz dosc, [SIZE=1][COLOR=White]ale chyba wiem, co dostane w prezencie...[/COLOR][/SIZE]:evil_lol:
  10. we're in the same situation;) i'm not sure if i'm able to fix all mistakes... but i still try:lol:
  11. such a sweet boy:loveu: :loveu: and he's a working dog:cool3: do you take part in working contests? we don't:oops: :shake:
  12. co wejde to gorsze wiadomosci:placz:
  13. nie bylo mnie jakis czas, a tu po powrocie takie niemile wiadomosci:(
  14. [B]aanek26[/B], koniecznie zdaj relacje, czy udalo Ci sie zapewnic Murzynowi dom! Trzymam kciuki!
  15. shiloh sheperd - nigdy nie slyszalam o takiej rasie, ale juz znalazlam fotke:cool3: niezaprzeczalne jednak jest, że to "Taki bardzo fajny cross breed" :loveu:
  16. Belg, super:loveu: Jestem od pewnego czasu nimi urzeczona:loveu: A Bystra oprocz tych dwoch ras ma w sobie jeszcze cos z collie, albo z lajki..;)
  17. witam! a Bystra co ma w rodowodzie...? :cool3:;) [img]http://img163.imageshack.us/img163/9412/rudeos1.jpg[/img]
  18. [B]grrrond,[/B] polecam lekture [URL="http://www.owczarek.pl/zofia/"]blogu Zofii Mrzewińskiej[/URL] oraz [URL="http://www.dogs.gd.pl/kliker/"]strony klikerowe[/URL]:) biore sie za ogladanie galerii:) [B]Czoko[/B], pies to ciezka harowa :) szczegolnie, jak sie trafi taka autystyczna lajza:evil_lol: mimo wszystko duza dawka ruchu, szkolenia i uczucia zaprocentuje wczesniej czy pozniej (czasem duzo pozniej:evil_lol:) [B] MAKAron[/B], faktycznie podobny :lol: tylko jak dla mnie portugalczyk malo rasowo wyglada:evil_lol:
  19. Madzialenka, moge umiescic info o Murzynie wraz ze zdjeciamy na flacim forum i flaciej liscie dyskusyjnej? On jest bardzo flaci. Nie ma tatuazu? Mamy takie jedne dziwczynisko, ktore mnozy flatopodobne zwierzatka (rasowe bez rodowodu:/) i nic do niej nie dociera:((
  20. moje najczesciej jadly lighta, one tylyby nawet na trocinach:lol: barfowe dawki tez musze obciac, bo cos sie okragle robia, choc sporo ostatnio biegaja..
  21. hehe, moj ojciec w szoku byl, kiedy mu powiedzialam, ze Bystra je Royala, tak jak flaty. "taka droga karma dla kundla...?":lol: one zawsze solidarnie, czy to premium jakies, czy dog chow;) a ostatnio tylko BARF:cool3: Lenia mialam ostatnio i chcialam im wsypac kulek - zjadly, owszem, ale i drapansko bylo:roll:
  22. CTR - :multi::bigcool: [SIZE=1]czy cos wiadomo o czarnym goldenku?[/SIZE]
  23. z okazji imienin zycze spelnienia marzen :) a mieszkanko bardzo ladne, taras wymiata;)
×
×
  • Create New...