Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    a bo nie ma na nic czasu:angryy: dzieki dziweczyny, skoro tak mowicie, to zaraz bedzie kilka antykow:lol: [B]zakla[/B], bo flaty to sa lizaki okrutne:D potrafia wylizywac wlasne legowisko;)
  2. Ola, poczytaj sobie "kraine traw":lol: na okladce jest wiewiora z glowa rekina:D:evil_lol:
  3. trzeba bylo wsadzic bruna do srodka z zolta pilka w dziobie i bylaby rasta;) troche slonecznych klimatow..:evil_lol:
  4. [B]milena[/B], tak jak pisalam, rodziny bywaja niereformowalne:shake: i nie rozumieja, ze tylko szkodza zwierzatkom:shake: kurcze, bardzo krotko szczurki zyja..
  5. biedna Kora:( ja zwykle tylko taka ranke odkarzam i sprawdzam, czy nie zostalo cos w srodku. goi sie sama (moje nie maja jakies ponadprzecietnej pasji wylizywania ran, wiec sie nie paprze)
  6. piekna zmokla kurka:D:loveu::evil_lol: moje flaty dobrze znosza kapiel (raczej:evil_lol:), ale bystra wyglada, jakbym ja obdzierala ze skory (chyba mysli o tym pieeeknym zapaszku.. fuj..:evil_lol:) pogoda u nas tez do d.. i nie chce mi sie ruszyc w pole..
  7. przyznasz jednak, ze wsrod anglikow jest rudzielcem;) ja zwykle spotykam blue beltony. ale najrzadsze sa chyba liverki? masz szczescie, ze Nugatowi mija - moje tylko przenosza sie gdzie indziej z ta oburzona mina:evil_lol:
  8. nie powinna miec miejsca, bo za bardzo podnioslas kryteria. musisz isc do przodu malymi kroczkami. jezeli bedziesz za bardzo podkrecac srube i pies nie bedzie mogl wyjsc z sytuacji korzystnie, moze sie zniechecic. ze szkoleniem trzeba powoli... niestety;)
  9. no flexi ma to do siebie, ze uczy ciagnac. [B]Alynkaaa[/B], musisz sie za to oduczenie szybko brac, poki sie nie utrwali
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    to jest bardzo wygodny wzrost;) chociaz rozgladam sie tez za czyms bardziej porecznym, ale nie drobnym minibulle, staffiki..;) )
  11. z milosci...:evil_lol: pytam, bo badzo ladny jest:) bober, kret..:D co dalej?:evil_lol:
  12. mam nadzieje, ze to cisza przed burza telefonow o domki..;)
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    psy: 59-61,5 suki: 56,5-59 z tolerancja +/- 2 cm niestety jest tendencja do przerostu
  14. heh, moj pierwszy pies zginal pod kolami i dlatego bez smyczy nigdzie sie nie ruszam. spuszczam je w naprawde spokojnych mijescach (na szczescie w mojej okolicy ich nie brakuje)
  15. u nas szpetnie lało, ale sie przejasnia:multi:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    tak, flaty sa bardziej seterowate:) za to tez je lubie;)
  17. no najprosciej jest psu obciac dawke zarcia, ale wiem, ze mieszkajac z rodzina to bywa niemozliwe..
  18. dobrze, ze go nie nagrodzilas, ale taka sytuacja nie powinna zaistniec. w szkoleniu ''skazujesz psa na sukces":evil_lol: starasz sie zawsze tak zaaranzowac sytuacje, zeby pies Cie posluchal (oczywiscie podczas szkolenia, ktore ma na celu wyrobienie tak silnych odruchow, ze pies prawie na 100% zareaguje prawidlowo w trudnej, ''zyciowej'' sytuacji) "wIEM W SUMIE, ZE JEST JESCZE ZA WCZEŚNIE" - otoz to:)
  19. kiedys mialam 5 m linke, ale mi ktos zakosil:mad: tasma jest bardzo fajna- za jedyne 92 zlote:evil_lol: ale to jest maxi
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzieki dziewczyny:) druga fotke moja kolezanka okreslila jako: "prawie jak bazant":evil_lol: bystra wlasnie wkoczyla mi na kolana i postanowila odgryzc nos:roll: to chyba znak, ze nie mam sie przejmowac plucha i wybrac sie z nimi na spacer:lol::evil_lol:
  21. Usia, ja sie bawie ramkami w gimpie, ale nie powiem, zeby mi wychodzily:evil_lol:
  22. swirek:loveu:
  23. a widzisz, ze jednak na cos leci:evil_lol: pilka i ciastka to bardzo dobra sytuacja:)
  24. dzien dobry:) czyzby weekend obyl sie bez fotek...?
×
×
  • Create New...