dobrze, ze go nie nagrodzilas, ale taka sytuacja nie powinna zaistniec.
w szkoleniu ''skazujesz psa na sukces":evil_lol: starasz sie zawsze tak zaaranzowac sytuacje, zeby pies Cie posluchal (oczywiscie podczas szkolenia, ktore ma na celu wyrobienie tak silnych odruchow, ze pies prawie na 100% zareaguje prawidlowo w trudnej, ''zyciowej'' sytuacji)
"wIEM W SUMIE, ZE JEST JESCZE ZA WCZEŚNIE" - otoz to:)