-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
to juz drugi Twoj banner dzis:D bardzo podobaja mi sie bannerki erii:) moze wezmiesz bouliego na indwidualna sesjke :cool3:
-
Luiza.. coz moge napisac..:glaszcze::calus:
-
[quote name='milena182'][B][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9062/sta60038yk4.jpg[/IMG] oddała kulę ognia bo zaczełA Miec zgage:evil_lol: [/B][/quote] heh;) wlasnie ta fotka najbardziej mi sie spodobala:) Ola, moze zaczniesz pisac scenaiusze do komixow..?:D
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
wiq replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
no to na co jeszcze czekasz?:mad: do roboty!:evil_lol::evil_lol: -
przeciez zostala ciezko skrzywdzona:D zmyto jej zapaszekkkk:evil_lol:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
piekny jesinny Logan:D:loveu: i jaki widoki z okna:crazyeye: ja widze mury wiezienia:shake::evil_lol: -
witaj:p koniecznie wrzucaj fotki jak bedziesz w stanie;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
dobry wieczor:) a u nas pada snieg:eviltong: [B]BBeta[/B], jakbym czytala o moich flatach- ja szczekam zebami, a one sie pluskaja:evil_lol: -
[B]Cerber[/B], wiesz, ze to wlasnie Ada spaja to moje stadko?:) Bystra i Mona sie toleruja, ale kazda nich przepada za Ada:D [B]bellatriks[/B], [B]Tina.Sara[/B], dzieki:):) [B]milena182[/B], tez siedzi nimi. Maja jeden wybieg i trzy budy. Jednak flaty rzadko z nich korzystaja - wola lezec na ich dachach:D
-
nie ma za co:) teraz dokladnie je przestudiuj:D
-
siersc maja w porzadku, ale psychika flata wogole sie do stalego mieszkania w kojcu nie nadaje;) myslalam, ze dlatego sie pytasz;) szczerze mowiac - w kojcu sa bezpieczniejsze kiedy mnie nie ma - mam "dom otwarty", wiec zdarzylo im sie wymykac na samodzieln spacerki..:shake: a tak pani przypilnuje :evil_lol:
-
ja tam bym sie nie obrazila za tydzien w lozku:evil_lol::evil_lol: psy jakos bym przekonala:evil_lol:
-
a tak w ogole - witam [B]olekg18[/B] w naszej galerii:) [B]Ola[/B], profil Mony z kwietnia tego roku;) [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/4544/24monadscf7949yc1.jpg[/IMG]
-
kilka godzin podczas mojej nieobecnosci
-
ja tez mam biale plamki:shake: u nas swiecilo slonko:) jednak nie pstrykalam dzis duzo - cala 3ka w parku, a nie w odludnym lesie jak zwykle to wyzwanie - bylam bardzo zajeta utrzymaniem ich w ryzach:evil_lol::evil_lol: p.s. o.k., jeszcze sie pohamuje;) a Ty zdrowiej szybko:)
-
[B]zakla[/B], witam w ten listopadowy wieczor:cool3: po czesci masz racje, ale Ada jest wszedzie:lol:
-
[quote name='Marta_Ares']Przepraszam ze tak dawno mnie tu nie bylo, ale mialam troche spraw do zalatwenia, a pozatym jak zwykle szkola....:shake: :shake: Na przeprosiny kilka foteczek: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/227/5f13422544047cad.jpg[/IMG][/URL] [/quote] jak tu nie przebaczyc...:loveu::evil_lol: moje nie przepadaja za tenisowymi, wchodza z zasady, ze im pilka drozsza tym lepsza:D:evil_lol:
-
[B]Marta_Ares[/B], dzieki:loveu: [B]zaba14[/B], witam u nas:multi: bystra raczej nie korzysta, ale dzis nawet z rozpedu za pilka wpadla:evil_lol: tak ja ta kopnelo, ze zapomniala zabrac pilki i ada musiala ja wyreczac:evil_lol: [B]eria[/B], mnie tez zimno, za caloksztalt pogodowy;) wyciagnelam dzis czapke i rekawiczki, szalik gdzies sie zapodzial:roll: a wyobraz sobie, jak sie takie mokre, zimne o mnie ocieraja.. albo ta zimna, mokra pilka w lapie:lol: rece mam zima jak rasowy menel:evil_lol:
-
o tak, fotki, fotki! bo znowu zaczne paznokcie obgryzac:evil_lol:
-
[B]milena182[/B], jeszcze z zyciu nie zdarzylo mi sie, zeby moj pies sie przeziebil:) nawet kiedy zima wpakuje sie do zalewu lamiac lod, a mnie przyprawiajac o palpitacje (flat gdy poczuje wode gluchnie i zasuwa do niej z podwojnym przyspieszeniem:evil_lol: dlatego przy wszelakich zbiornikach musze je trzmac na smyczy i kontrolowanie spuszczac;) ) serio, one sa odporne. poza tym duzo czasu spedzaja na polu - kilka h dziennie sa w kojcu plus spacery oczywiscie:)
-
Mona nie chciala wspolpracowac:D:evil_lol:
-
Ada i Bystra [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2759/img2060om1.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3921/img2059fr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/8435/img2050tx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8224/img2062uh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/874/img2061po7.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9076/2img2053iv6.jpg[/IMG]
-
ta pania poznajecie;) [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/5130/img2034xg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7407/img2028rp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1231/img2027nm2.jpg[/IMG] Ada [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6306/img2037dz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5503/img2038dd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5458/img2042jj0.jpg[/IMG]
-
a mnie sie polaki podobaja nabardziej:eviltong: szczegolnie takie burasy:loveu:
-
a widzisz, jakie masz elitarne zwierzatko:cool3: