-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
dzielny Czarus;) wczoraj moja kupela opowiadala mi, jak jej haska zatrula sie... kokoskami! w zyciu bym nie powiedziala
-
gratuluje tak udanego kroku jak oddanie krwi!:multi: 3maj sie, Twoja Mama zawsze pozostanie prz Tobie..
-
jakos tak zgadlam:evil_lol: a o czym Wy tu..? fuj... juz wole s/zchodzenie na manowce:evil_lol:
-
[B]Czoko[/B], odwiedzaj nas czesciej:) tak, Bstrej tez sie czasem usz rozjezdzaja, ale najczesciej ma postawione albo poozone ''w platek rozy'':loveu: [quote name='Cerber'] wiesz tak przypatruje sie tej Twpjej Bystrejk i tak stwierdziłam, ze nigdy jeszcze takiego psa nie widziałam... Czy ona przypadkiem nie jest spokrewniona z lisem...? Skąd Ty ją masz????[/quote] podobno krzyzowki z lisem zdarzaja sie b. rzadko i zwierzeta z takich skojarzen sa bezplodne. szczerze mowiac - watpie w jej pokrewienstwo z mykita;) ponoc ktos ja wywalil z auta i znajomy ja dokarmial. mam ja z kotliny klodzkiej:) [quote name='olekg18']Wiq-czas mam tylko ,że Czarek jest upośledzony(...) Za to duzo szybciej wraca na zawołanie niż Kajut.[/quote] no jak Ty o wlasnym psie piszesz...:evil_lol: ja za to z Bystra mam tak, ze zbyt nakreca sie na pilke i mozg jej sie wlacza:evil_lol: ale juz zdeecdowanie rzadziej, bo nad tym pracowalsmy;) i przywolanie tez ma the best:eviltong: flaty sa bardzo inteligentne i momentalnie lapia, o co mi chodzi [quote name='diabelkowa']mowisz z lisem.... tu masz mojego liska ;]][/quote] Logan:loveu: on jest badziej lisi - format norowca:evil_lol: [quote name='furciaczek']ale slodko wyszla na tym zdieciu:loveu: i zeczywiscie podobna/ny do liska:loveu:[/quote] dzienkujem:p canis vulpes:evil_lol: [quote name='Ola&Kora']Hej, laska!!! Widzę, że Bystra ma bliźniaka :p Podobne są do siebie :p[/quote] ponoc kazdy ma swojego sobowtora;) [quote name='Marta_Ares']Sliczne foteczki a Bystra pieknaa:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dziekiii:loveu: [quote name='eria']Bystra ma takie bardziej intensywne ogniste kolorki :loveu: no i chyba ciut większa jest? ale podobne - przyznać trzeba[/quote] bo bystra jest wogole hot shot:evil_lol: no dosyc jest- ok. 54 w klebie i ok. 17 kg jak ja kapie wyglada jak charcik:eviltong:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
gremliny:evil_lol: co do lbow - wszstkie 3 nie, najwyzej 2:evil_lol: -
nauczenie niezrerania smieci jest chyba niemozliwe...:shake: w kazdym razie - mnie sie nie udalo;) a jak Czarek? lepiej juz czy suche tez zwrocil?;)
-
[quote name='KaRa_TC'] Jakie spojrzenie:lol: :lol: :lol:[/quote] "nietypowe, niepowtarzalne, jednorazowe i orginalne":evil_lol: [quote name='Usia']wiq na tym zdjeciu to ona podobna jest do mojej Figi chodzi mi o postawe. Zrobie ci zdjecie i zobaczysz, no mówie Ci ta sama mina :evil_lol: sliczna jest ugłaszczesz ja odemnie ?? plis ładnie sie usmiechne :grins:[/quote] czekam na fotke:cool3: uglaskana:loveu: [quote name='olekg18']wiq-ja też mieszam jedza gotowane , czasem puszkowy szajs z ryzem, sucha , barf . I żyją :) [/quote] ano zyja;) tylko na barfie zyje im sie zdecydowanie najlepiej, ale pani jest len.. co do szkolenia - ladnie:) Czarek odporniejszy czy nie masz czasu? bystra jest opozniona po trochu z powodu 1. i 2.;) [quote name='Dobcia']Wilczyca:loveu: Ada i Mona są śliczne, ale moim ulubieńcek jest jednak Bystra:cool3:[/quote] fajna jest - ni to wilk, lis, onek, collie, tervik, wilczak, lajka...:evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
hopsa! do domku! -
miasto mi wstarczy;) niestety, nie kojarze flatow z wloclawka:( z wroclawia jak najbardziej;)
-
z mila checia:evil_lol:
-
wydaje mi sie, ze w Wawie jest taka mozliwosc
-
ustawka..? SUPER!:evil_lol: nie ma to jak sportowe emocje:evil_lol::evil_lol:
-
sciela sobie skore pod stawem skokowym.. nie wiem, cholera, gdzie.. szczescie w nieszczesciu, ze nie cieczka, bo w piatek wyjezdzam..
-
Cerber, musialabys zobaczyc na zywo egzemplarze ob ras i zdecydowac.. masz jeszcze troche czasu, pocztaj, poogladaj..:) i pytaj, zawsze chetnie odpowiem:)
-
Honey, bo ja nieskromnie powiem, ze Ada ma bardzo ladna glowe:cool3: gdybym byla hodowca to chcialabym ja tylko minimalnie zmienic a Mona rozwalila se edo kompletu lape:angryy:
-
hehe, bystra waz tyle, a w klebie ma 54cm;) lachon:evil_lol:
-
pilkaaaaa:evil_lol:
-
no to zdrowie Kaji:beerchug: a Bystra tez jest kwietniowa (chyba ;)) w kazdym razie ustalilam jej urodziny 11.04;)
-
[quote name='bellatriks'] sori, Ajm dżast singin.. hel, aj forgot aj kent sing:-o[/quote] "spiewac kazdy mozeeee...":evil_lol: proponuje dogokaraoke:evil_lol: [quote name='Sonix']To sie nazywa polska angielszczyzna :evil_lol:[/quote] esperanto:evil_lol::evil_lol: [quote name='eria']ło matko co sam się za godki toczą, jo niy moga....ty lepi wiq więcej fot wstaw, bo czuja niedosyt.[/quote] juz wincyj ni bydzie, styknie wom:lol: jutro bydom:evil_lol: [quote name='Ola&Kora']No tu już był noł problem w rozpoznaniu, nawet bez podpisu bym wiedziała która to która! Nareszcie :multi: :multi: [/quote] gratulacje:multi: praktis mejks perfekt:evil_lol: [quote name='milena182'][B]sliczne zdjecia a co w z tymi nosami i lapami,w kazdej galeri sa takie foty:cool1:[/B][/quote] juz pisalam - sa najle[B]psie[/B]jsze:evil_lol: [quote name='Ola&Kora']Ale tak ślicznie w nich wygląda :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] ale strasznie sie koltunia:shake: [quote name='eria']ja już też je prawie odróżniam - Ada jest ładniejsza od Mony :multi: a Bystra jest najładniejsza :multi:[/quote] [quote name='Ola&Kora']Mi też się Ada bardziej podoba - wydaje się delikatniejsza i ma ładniejszy pyszczek :loveu:[/quote] ja tez wole Ady glowke;) choc i Mona ma swoje zalety (w statyce,bo jednak Ada lepiej sie rusza;) [quote name='olekg18']A czym je karmisz? No i co potrafia : komendy sztuczki :D[/quote] obecnie jedza dog chow lamb&rice. na zmiane z royalem. i barfem, i gotowanym;) wiem, ze niedobrze tak mieszac i po skonczeniu tego worka (albo nastepnego;) ) juz konsekwentnie obstaje przy barfie. a umieja sporo, jednak flaty wiecej flaty: PTI, elementy agility, sa w miare przgotowane pod konkursy tropowcow i retrieverow, robia tez moje slady (lub czyjes, jak uprosze deptacza:evil_lol:). a sztuczki: przybijanie piatki, podawanie lap na zmiane, pif-paf (zdechl pies;) ) bystra: elementy PTI i agility, frisbee ot, tyle;)
-
dzieki;) byla w starej fryzurze - przed wyskubaniem tych farforcli:evil_lol:
-
pozwol, ze zactuje za moim ulubionm slownikiem wspolczesnego jezka polskiego:cool3: "eklektyzm - 1.[I] filozof[/I]. laczenie w jedna, zwykle niespojna, calosc elementow z roznch systemow filozoficznych 2. [I]szt.[/I] sklonnosc do laczenia w calosc piewiastkow wywodzacych sie z roznych epok i stylow, niemajaca charakteru syntezy artystycznej; wybiorczosc, kompilatorstwo" no, nacechowanie nieco negatywnie, ale mi to tito - taka jestem - mix:evil_lol:
-
akita;) p.s. chba juz Ci to mowilam, ale powtorze - sliczna jest:loveu:
-
czyli ze nie bylo?:evil_lol: popatrzcie na bystra:evil_lol: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/1594/dscf9843ge9.jpg[/IMG] ada [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1338/dscf9937yk1.jpg[/IMG] ada [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5958/dscf9890pr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/688/dscf9884dl5.jpg[/IMG]
-
ja jestem eklektyczka;)