Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. coś widzę, że Twoja smycza nie ma brania :evil_lol:
  2. dawno mnie nie było ;) Foksiasta nic się nie zmienia :) a i widzę, że ta Onko-malamutka nieźle wyrosła ;)
  3. jak ten pies wygląda... :( :evil_lol:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    naprawdę tak wygląda :evil_lol: jakimś cudem schudła, do tego wyliniała jej cała kryza, kita, portki, a siostra wycięła jej kłaki za uszami no i... kojot :evil_lol: chciałam nawet zdjęcia dziś zrobić, naładowałam baterię, a tu ciemno cały dzień:/ i odwilż przyszła, fuj. nie mam w zwyczaju narzekać na pogodę, ale takiej pluchy nie sposób nie skomentować... dobitnie :evil_lol:
  5. dobrze widzę, że rzeka zamarznięta?;) wydra popływać nie mogła :(
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    to nie siniaczki, to sznyty na 30 cm :evil_lol: a obok siniaczki :evil_lol: sama zdziwiona jestem, że jej się tak odblokowało, dosłownie z dnia na dzień ;)
  7. jak tam Niko znosi mrozy?
  8. niesamowity pech... jakieś fatum ciąży nad "naszymi" psiakami... oby nadchodzący rok obrodził w dobre domy...
  9. p. Magdo, w takim razie jak upora się Pani z wyciągami proszę podać wpłaty na Fionkę, przekleję do pierwszego postu dla jasności ;) a nasza bohaterka jednak nie załapała się na przedświąteczny program w krakowskiej tv... może to i lepiej, pojawi się po opadnięciu tego szaleństwa. oby wypatrzył ją domek najlepszy z najlepszych ;) nie ukrywam, że ogromne nadzieje wiążę z emisją jej ogłoszenia na telewizyjnej antenie... jeśli to nie zadziała, to co?..
  10. poprosiłam Naa o tekst, może nie odmówi mimo tego przedświątecznego szału ;)
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    chyba powinnam prząść z psiego włosa... :mdleje: północne ludy tak robią i sobie chwalą, ponoć wyroby z tej wełny są bardzo lekkie i ciepłe :evil_lol: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6292/s111209020b.jpg[/IMG] i taka jedna zaspana, zarośnięta Mona z siwą brodą :evil_lol: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3286/s111209047.jpg[/IMG]
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    o matko, ile postów bez odpowiedzi zostawiłam :oops: [quote name='Lu_Gosiak']wiq Maks Ci nie dziala a Bystra wyglada jak niewiniotko:):) na tym pierwszym zdjeciu....myślałby Kto[/QUOTE] przecież nie dała Wam popalić, przynajmniej ja sobie nie przypominam.. :P mogłabyś jakoś w tygodniu przedsylwestrowym przywlec swego blabladora na spacer do nas :P [quote name='gusia1972']wg mnie to wielce znacząca mina "czy mogłabyś mi rzucić" :D[/QUOTE] druga mina to raczej niezadowolenie z faktu, że kazałam siedzieć nieruchomo :evil_lol: kundel nie lubi ćwiczeń statycznych :) najchętniej wykonuje chodzenie przy nodze i aport, rzecz jasna ;) skoro już jestem przy szkoleniowych tematach to wspomnę frizbowo, że przyszykowałam sobie niezłe podłoże do voultów odplecowych i odklatkowych - kundel zatracił już resztki szacunku do mojej osobistej strefy i odbija się zupłnie przyzwoicie ;) za to ja wyglądam po tym jak po walce ulicznej :evil_lol: kto to mi mówił, że grube jeansy zabezbieczą nogi przed psiopochodnymi sznytami?.. :mad: [quote name='diabelkowa']ja ci dam jamnika tozto przeciez DON nie wiesz o tym :P[/QUOTE] jamnik długowłosy, jak w mordę strzelił. tylko za dużo danonków żarł i mu uszy stanęli :evil_lol: [quote name='Pestka'][url]http://img189.imageshack.us/img189/626/s111209041.jpg[/url] Jakie spojrzenie :loveu:[/QUOTE] bardzo miłe :) ale dla wtajemniczonych :evil_lol: [quote name='Dobcia'][url]http://img709.imageshack.us/img709/6734/s111209044.jpg[/url] no i gdzie z tym aparatem?:diabloti: co za wzrok:lol:[/QUOTE] bała się, że jej aparat zabawkę zabierze ;P ostatnio wcale się z piłką nie rozstaje i opanowała sztukę ujadania z nią w dziobie - głos to daje przekomiczny, jakby wydobywał się z piersi rotta, a nie 17 kg wyliniałego kojota :evil_lol: [quote name='Tina.Sara'][url]http://img189.imageshack.us/img189/626/s111209041.jpg[/url] zakochałam się po raz kolejny :loveu::placz:[/QUOTE] miłość jest ślepa, jak to mówią :P [quote name='WeronikaM']ale mina [url]http://img189.imageshack.us/i/s111209041.jpg/[/url] czuje, że ta baba jest wredna i bystra ;)[/QUOTE] to by się zgadzało ;)
  13. kurczę blade, nie chciałam krakać, ale coś miałam złe przeczucie... ;) ależ te bydlęta potrafią zaskoczyć... szkoda, że taki kawał na darmo musieliście jechać.. kochani jesteście ;) no nic, szukamy dalej
  14. o, wyderka to idealne określenie dla niej :P zmarzluch jak moja Mona na stare lata - dziś tak samo, przy -12 st. myk, myk, na 3 łapkach :evil_lol:
  15. szkoda, że tamta pani nie może zaadoptować Fiony.. ale jej zachowanie - zaskakujące! p. Magdo, mogę prosić o zestawienie wpłat na Fionę za listopad i grudzień? za listopad wyłowiłam z wątku takie: 02.11 - 17 zł 06.11 - 100 zł 12.11 - 10 zł
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    takie 2 rudzielce ;) [URL=http://img189.imageshack.us/i/s111209041.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/626/s111209041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/s111209044.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6734/s111209044.jpg[/IMG][/URL]
  17. ano zawsze mi się marzyła brązowa skórka i w końcu taką sprawiłam psu ;) łańcuszki raczej nie, bo nosiła całe lato sprengera i nie było takiego spustoszenia ;) z resztą ma ten o szerokich oczkach, a on sierści praktycznie nie tnie. Mona dostała burgund, a Ada czarną, jak ufocę to też wstawię (teraz spały w najlepsze :P)
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Dobcia']w góry? A gdzie? :) ehhh ale Ci dobrze... ja aż tak długie przerwy nie mam... a ferie zimowe tylko tydzień....[/QUOTE] no w sudety of kors ;) nie wiem, czy tak dobrze, miałam jechać z psami, a teraz mi komplikują ludzie :/ heh, ja nie dość, że mam długą przerwę to w sesji tylko 1 egzamin :loveu: w tym semestrze trochę oddechu można złapać ;) [quote name='diabelkowa']a ja przyszlam sie pochwalic moim pierwszym samodzielnie zrobionym filmikiem ;P [video=youtube;8q3Bxy7AqdU]http://www.youtube.com/watch?v=8q3Bxy7AqdU[/video][/QUOTE] Ty uważaj na tego psa, bo połamiesz jamnika :P hmm.. może namówię kogoś na spacer to też coś wrzucę :P [quote name='WeronikaM']ale fajne lata :) ;)[/QUOTE] e tam, Bystra lepiej śmiga :P [quote name='gusia1972']reklama bazarka przyszła :) cudne notesiki ręczna robota :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/175114-Uratujmy-Biszkopta-do-18-XII-adresownik-notesiki-rAE-cznie-robione-OTWARTE-ZAPRASZAM[/url][/QUOTE] cudne, ale wydatki teraz mi psio-zdrowotne wyskoczyły :(
  19. woza bystrowa ;) [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/9291/s111209039.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3991/s111209046.jpg[/IMG] podoba mi się taka cienka dla odmiany, bo szeroka jednak zniszczyła kryzę, co jest widoczne na zdjęciach :(
  20. BBeta, ależ Mutantowi ładnie :) miałam zamawiać identyczną dla rudej, tylko w kolorze cognac ;) ale jednak względy finansowe przemówiły za innym modelem :evil_lol:
  21. [URL=http://img694.imageshack.us/i/img2640b.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4359/img2640b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img132.imageshack.us/i/img2612e.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6550/img2612e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/img2614p.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2924/img2614p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img46.imageshack.us/i/img2619r.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/6247/img2619r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/img2624l.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1205/img2624l.jpg[/IMG][/URL]
  22. Gośka prosiła mnie o wstawienie zdjęć ;) [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/sara/IMG_2538.jpg[/IMG][/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/sara/IMG_2550.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/sara/IMG_2554.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/sara/IMG_2570.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR][URL="http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/sara/IMG_2570.jpg"][/URL]
  23. Niko ponoć nieźle dokazuje u wiosny:) pogodny psiak ;)
  24. cisza na wątku...
  25. dzięki niezastąpionej Paulinie Fionka powinna pojawić się na antenie krakowskiej telewizji - może tam znajdzie szczęście?
×
×
  • Create New...