Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13563938[/url] podrzucać :P
  2. ano właśnie, do tego inne psy na głowie :shake:
  3. bardzo dobitnie żebrze :evil_lol:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    wytrzeszcz :evil_lol: ja rozkminiam to nowe forum ciągle .. :evilbat:
  5. udany weekend widzę! fruwający bearded faktycznie zjawiskowy jest :) Figa niezła jest, zwłaszcza jak na kota :evil_lol:
  6. Maksiu, hopaj!
  7. ufff... już mi serce stanęło :roll:
  8. a nam doszły zaciski od losferros :) rewelacja, rogz niech się chowa :P zamówiłam 3 cm z miękkiej taśmy, wykonanie bardzo estetyczne i solidne. coś czuję, że to będą takie evergreeny jak woza u nas ;)
  9. po prostu Niepołomnice specjalizują się w psich metamorfozach :evil_lol: Paulina, ta wersja forum jest nie na moje nerwy :evil_lol: ale skoro już działa, to zrobię obiecany bazarek ;)
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Od-Nowa']ja mam 2 ale takie cieniuteńkie to się jednym zębem przegryza ;-) mamy ołowiane hehe jak postępy z frisbee??????[/QUOTE] dla moich też za cienkie :/ jak z frisbee? póki co nie chcę przedobrzyć i ciągle buduję łup, ale nie ma zmian wstecznych, co mnie cieszy :evil_lol: [quote name='Pestka'][url]http://img211.imageshack.us/img211/5848/s141009064.jpg[/url] Ale pędzi - super ujęcie :loveu:[/QUOTE] jeszcze siły ma ;) [quote name='Tina.Sara']śliczne foty :loveu: [url]http://img410.imageshack.us/img410/5634/s141009043.jpg[/url] ah te oczyska :loveu::loveu::loveu: dobry wieczór po dłuuuuuuuuuugiej nieobecności :loveu:[/QUOTE] hej! myślałam, że już się nie udzielasz, a tu proszę :) kuter, nie narzekam zazwyczaj na stronę techniczną forum, ale ten nowy wygląd jest koszmarny :shake: i jakoś odzwyczaiłam się przez te kilka dni prac od forum i dobrze mi z tym :evil_lol:
  11. ano dziwna ja całkiem przestałam zaglądać, jak tylko wyjaśnią się sprawy ostatnich psów adopcyjnych to się z tym forum żegnam ;)
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img264.imageshack.us/i/s141009080.jpg/][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3477/s141009080.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/s141009082.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7548/s141009082.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img211.imageshack.us/i/s141009092.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8908/s141009092.jpg[/IMG][/URL]
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img211.imageshack.us/i/s141009064.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5848/s141009064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/s141009065.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9764/s141009065.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/s141009070.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3899/s141009070.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/s141009072.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/563/s141009072.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/s141009074.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9348/s141009074.jpg[/IMG][/URL]
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img402.imageshack.us/i/s141009052.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7646/s141009052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/s141009053.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2388/s141009053.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img211.imageshack.us/i/s141009054.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2471/s141009054.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/s141009058.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1755/s141009058.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/s141009061.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8818/s141009061.jpg[/IMG][/URL]
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    zdjęć parę ;) [URL=http://img97.imageshack.us/i/s141009041.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6727/s141009041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img410.imageshack.us/i/s141009043.jpg/][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5634/s141009043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/s141009049.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5339/s141009049.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s141009050.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9364/s141009050.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/s141009051.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1894/s141009051.jpg[/IMG][/URL]
  16. dał się wyczesać w końcu? ;) a jak z opieką wet.? może warto by mu zafundować przegląd? badania krwi? jak myślicie?
  17. Kumpel wygląda na bardzo szczęśliwego :)
  18. Niko, o tobie już nikt nie pamięta :shake:
  19. grzywki są przezabawne :mdrmed: a Lirę na WKKW zapisz lepiej, nie na frisbee :evil_lol:
  20. co to za cisza na wątku? zapomnieli znów o Fionie? :roll:
  21. kłótliwy?.. ale jaja, w schronisku nawet nie spoglądał w stronę psów... usunęłam podpis i zmieniłam tytuł ;):P
  22. no nie powiedziałaś o której idziesz :P
  23. :roflt: słynne zdjęcie.. :P edit: no i we wdzianku! elegancko :) ech, na takim żarciu odżyje w mig ;)
  24. dzięki, że tak opiekujesz się Tobim :) relacja optymistyczna, czekamy na zdjęcia ;)
  25. Tobiś już w Krakowie :) dzięki wszystkim zaangażowanym! :) a teraz przygotowuję bazarek na kastrację, mam nadzieję, że na nim się zgłosicie :evil_lol:
×
×
  • Create New...