-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
biedaczyna tyle emocji ma :evil_lol: to dobrze, że dobrze :) jeszcze 2 h i Paulina przejmie pałeczkę ;) -
Gośka, idziemy go dziś odwiedzić? ;) że Ty idziesz to wiem na bank, ale ja też bym się przeszła :P
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
przerażać nie przeraża, ale stresuje :evil_lol: Tobik już od godziny jedzie prawie, ciekawe, jak się sprawuje ;) -
Zabrze wyżeł czeski fousek Bochun znalazł dom! Happy end :)
wiq replied to bluerat's topic in Już w nowym domu
jestem pod wrażeniem, jak dbasz o tego psiaka ;) miał szczęście, że na Ciebie trafił ;) a jak z domkami? -
Zabrze wyżeł czeski fousek Bochun znalazł dom! Happy end :)
wiq replied to bluerat's topic in Już w nowym domu
podrzucę biedaczysko... -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
o, i jest nasza dobra dusza :) zjaw się, nie pożałujesz :loveu: -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
jedzie z nim współlokatorka mojej znajomej, polecona jako odpowiedzialna osoba ;) ja siedzę i się stresuję, żeby się wszystko udało ... -
FOZ "Ulga w cierpieniu" Pomóż psiakom skrzywdzonym przez ludzi! / FUNDACJA
wiq replied to Gluszka's topic in Już w nowym domu
założyć wątek na transportowym forum, wrzucić prośbę w podpis, w opisy na komunikatorach, pytać ludzi z rzeszowa, z tarnobrzegu i się modlić :evil_lol: -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
szaleństwo w pełni :evil_lol: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
wiq replied to red's topic in Już w nowym domu
super po prostu :) -
mam nadzieję, że tym razem trafiła na prawdziwy dom, gdzie zostanie do końca swoich dni ;) jeszcze matka bezdomna, kiedy się to zmieni:/
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
my kombinujemy, ale idzie jak krew z nosa :/ -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
no właśnie jutro będzie więcej wiadomo, jak pisałam... na chwilę obecną bardziej jednak podoba mi się wersja DT u Pauliny.. zobaczymy.. dobrze, że ja tu tylko zdjęcia robię i decydować nie muszę :evil_lol: -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
wydaje się, że ludzie mają serdeczne podejście do zwierząt, wyrazili zgodę na kastrację i wizytę poadopcyjną. zobaczymy jeszcze, jak się sprawy potoczą - jutro będą oglądać szczeniaki szukające domów. a wiadomo, szczeniaki chętniej są zabierane ;) -
zgram Ci jego zdjęcia na płytę i dam na zajęciach wtorkowych, bo na pon nie zdążę pewnie :P teraz dałam tylko kilka ;)
-
[URL=http://img526.imageshack.us/i/s081109044.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9224/s081109044.jpg[/IMG][/URL]
-
trochę zdjęć [URL=http://img405.imageshack.us/i/s081109002.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8475/s081109002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/s081109029.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4686/s081109029.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/s081109032.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9108/s081109032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/s081109039.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9032/s081109039.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img407.imageshack.us/i/s081109041.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5161/s081109041.jpg[/IMG][/URL]
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
takie Tobiki 2 dzisiejsze [URL=http://img260.imageshack.us/i/s081109070.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7296/s081109070.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/s081109068.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7481/s081109068.jpg[/IMG][/URL] Gośka nic nie pisze, ale na miejscu pojawiła się chyba sensowna oferta domku dla mikrusa... ;) jutro będzie wiadomo więcej ;) -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
1 osoba - 1 pies. ale psy w kontenerkach można niby wozić w dowolnej ilości, jako bagaż. kontener nawet mamy, taki koci, może i by się zmieścił?.. w piątek - nie mam pojęcia.. nawet ja nie wiem, gdzie będę w piątek ;) boże, te psy zmuszą mnie do zrobienia prawka :shake::evil_lol: -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
z tego co widzę, to na piątek.. kurde, może udałoby się dograć oba transporty?.. -
ha, a ja mam w końcu przełom szkoleniowy z Bystrą! :multi: głównym problemem z nią przy sportach było to, że nakręcała się na jeden łup i koniec - inne nie istnieją - nie będzie łapać rękawa ani szmaty, bo ma piłkę, nie będzie łapać kolejnych frisbee, bo ma TEN jeden dysk. a teraz zauważyłam, że w końcu przechodzi jej zainteresowanie płynnie z jednego obiektu na drugi! :multi: tak dziś i wczoraj jechałyśmy - szarpak, piłka, rękaw, 10 dysków - i nie było problemów :P przeskakiwała z jednego na drugi (trochę ciężej traci zainteresowanie piłą jednak), dyski puszczała na komendę (uderzenie dwóch talerzy o siebie) :) oby się to utrzymało - będziemy mogły popracować nad zygzakami, dookoła świata i innemi takiemi :P nie mówiąc o IPO :evil_lol: