Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    niestety, imageshacka przerasta możliwość obrócenia zdjęć do pionu:P
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    takie prymitywne komórkowce.. ;) pieski lubią śnieg :eviltong: [URL="http://img689.imageshack.us/i/dsc00481z.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9002/dsc00481z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/dsc00485k.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5796/dsc00485k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc00482yl.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6517/dsc00482yl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/dsc00483ti.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5543/dsc00483ti.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img638.imageshack.us/i/dsc00484c.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3983/dsc00484c.jpg[/IMG][/URL]
  3. :) ja też bym bardzo chciała, żeby ktoś podjął się, z sukcesem, opieki nad nią. ale najwyraźniej jeszcze taka osoba się nie trafiła... cóż, poczekamy.. ;) ma allegro?
  4. ano właśnie, ja sterylek aborcyjnych bardzo nie lubię, ale póki można - trzeba robić :( za dużo bezdomniaków wszędzie :( dziś zobaczyłam Maszkę pierwszy raz na żywo - zdjęcia nie oddają jej chudości :( po prostu wiór, na tym trochę kłaka, ale uwierzcie - to długowłosa benka, a dobrze odżywiony krótkowłosy ma 2x tego włosa więcej... bida z nyndzą, do tego kieł złamany z otwartym kanałem i oczka jakieś niewyraźne, brudna jak nieszczęście... dla ludzi słodka i przytulaśna, dała cała się obejrzeć, ani grymasu niezadowolenia. ale suczek innych to faktycznie jakoś tak nie lubi ;)
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Też nie lubie czewy :P Może spacerek kiedyś? :)[/QUOTE] może być, ale jeśli jesteś w stanie dojechać do l-ca, bo ja ostatnio auto nie na chodzie mam :) [quote name='Eriu']No tak, Lubliniec to samo serce Śląska ;p[/QUOTE] haha, uderz w stół :P serce nie, ale Śląsk jak się patrzy :):P i jakie tereny spacerowe pięknie :loveu: najpiękniejsze na całym świecie :P [quote name='Shel']Stolica :) :P Nie no ja jestem Lisów, Lisów the best :P[/QUOTE] nie jest zły, ale to nie to samo :P
  6. ano szkoda... ona mi przypomina Fionę - podobnie zwichrowana psychika :( ale nie poddajemy się, jak tylko ktoś pyta o coś w stylu flata - Amma jest pierwszym proponowanym przeze mnie psem ;) kiedyś się uda :P
  7. to diabelnie trudny pies z tego, co można wywnioskować z opisu - potencjalny dom stwierdził, że go opieka nad suką przerasta niestety
  8. biedaczyna:/ ja się martwię jeszcze tą jej ciążą - czy wytrzymałaby teraz zabieg (wątpie) i czy po odchowaniu jej nie będzie za późno na sterylkę...
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    będę pamiętać :) na szczęście dziś mam już przedobór czworonogów :loveu:
  10. no to trzymam kciuki, żeby się jak najlepiej potoczyło :)
  11. jak widzę Cię z tymi czipsami to rozumiem, czemu się ludzie dziwnie na mnie patrzą jak idę na spacer :evil_lol:
  12. przepraszam, że się wtrącę, ale [B]Natayah[/B], jeśli szukasz suni niekoniecznie kolaczki może będzie Ci odpowiadać Fionka albo Masza (linki u mnie w podpisie;))? :) i już siedzę cicho :P
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='diabelkowa']Kaja i Czarek ;) jak tam egzaminy ?:P[/QUOTE] ano :P w pon będą wyniki ;) [quote name='Shel']Tzn Częstochowa? :lol:[/QUOTE] ble, częstochowa to nie śląsk :P lubliniec, sin city :evil_lol: ale na codzień wrocław ;)
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179072-A-lAE-sk-BA-AE-kajAE-ca-siAE-wygA-odzona-bernardynka-z-cieczkAE-bA-aga-o-pomoc?p=14015085"][img]http://img268.imageshack.us/img268/6986/psmasza.jpg[/img][/URL] choć taki, na lepszy mnie obecnie nie stać :evil_lol:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='diabelkowa']Kaja i Czarek ;) jak tam egzaminy ?:P[/QUOTE] ano :P w pon będą wyniki ;) [quote name='Shel']Tzn Częstochowa? :lol:[/QUOTE] ble, częstochowa to nie śląsk :P lubliniec, sin city :evil_lol: ale na codzień wrocław ;)
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179072-A-lAE-sk-BA-AE-kajAE-ca-siAE-wygA-odzona-bernardynka-z-cieczkAE-bA-aga-o-pomoc?p=14015085"][img]http://img268.imageshack.us/img268/6986/psmasza.jpg[/img][/URL] choć taki, na lepszy mnie obecnie nie stać :evil_lol:
  17. trzymam kciuki :) mam nadzieję, że zainteresowana wybierze między Ammą a Kobrą - im najbardziej kibicuję ;)
  18. namiary na fundację Nero [B]Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO [/B][B]ul. Kochanowskiego 37/12[/B] [B]96-500 Sochaczew [/B][B]tel. 502-156-186[/B] [B]mail :[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B]
  19. 12 egzaminów?... :roflt: ja wracam, mam nadzieję, jutro ;) skoro Morcia jest taka towarzyska koniecznie musisz jej dobrać towarzysza.. :cool3: od psa lepsze są tylko 2 psy :evil_lol:
  20. Kilka dni temu została w Lublińcu odłowiona młoda bernardynka, wychudzona, wystraszona, z cieczką. Znajduje się obecnie w miejskiej przechowalni dla psów, ale pilnie szuka DT/DS. Sterylizacja także konieczna, niestety w lublinieckiej przechowalni zabiegów tych się nie wykonuje. Jak widać na zdjęciach - nie jest agresywna ;) Wręcz błaga o pomoc! [URL="http://img191.imageshack.us/i/benia4.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7744/benia4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img30.imageshack.us/i/benia3.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9100/benia3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/benia2.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5523/benia2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img191.imageshack.us/i/benia.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6929/benia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img10.imageshack.us/i/simg2048.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2441/simg2048.jpg[/IMG][/URL] w sprawie psa proszę kontaktować się z Lu_Gosiak nescca
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    psoniedobór miałam przez weekend na szczęście nieco załagodzony, takie 2 kropki przygarnęłam :evilbat: [URL=http://img694.imageshack.us/i/dsc00477lr.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6272/dsc00477lr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img535.imageshack.us/i/dsc00476.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9815/dsc00476.jpg[/IMG][/URL]
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Trzymam kciuki za pomyślne zdanie egzaminu ;) A skąd jesteście? Tzn z jakiej części Śląska?[/QUOTE] kciuki wskazane bardzo! :) z tej samej, co Ty :p [quote name='Dobcia']Powodzenia jutro! powiadasz sześc... no to dziewczyny ucieszą się z towarzystwa:evil_lol:[/QUOTE] nie dziękuję! :P najbardziej ruda by się ucieszyła :loveu::evilbat:
×
×
  • Create New...