Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. ale wkleiłam na flacie i podsunęłam ludziom szukającym GR
  2. martka, raczej do goldenów ją przeklej ;)
  3. ani mi nie mów :P linki stare nie działają, wyszukiwarka ledwo ledwo, własnych wątków nie mogę znaleźć, muli jak sto diabłów... ;) sama radość
  4. podrzucę wątek, cisza okropna...
  5. no chyba jak okaże się niefajny to nikt mu Fiony nie wyda... ;)
  6. no to ja już się przestałam cieszyć z lekka :(
  7. to są te ogłoszenia na ostatnich stronach? można spróbować, tylko jakiś bazarek trzeba by sklecić... ;) jak wrócę do domu to poszukam jakiś fantów
  8. dawaj, dawaj, humor mi poprawiają :P
  9. [quote name='eria']obawiam się że jak dostanie na rękę na początek polskich 8 tysięcy (potem 11) plus opłacane przez firmę mieszkanie i samochód służbowy, to jednak eldorado...[/QUOTE] yy.. przepraszam.. gdzie on się zgłaszał, żeby taką fuchę dostać?.. :evil_lol:
  10. no to trzymam kciuki strasznie, strasznie mocno!!! Toszek to akurat miejsce dla Fiony :evil_lol:
  11. wpadam sobie na nowe zdjęcia,a tu takie dylematy ;) do rajchu Cię gna?.. ;) może nie będzie tak źle tam, bo w sumie związek na odległość to średnie rozwiązanie..
  12. wiq

    Ares...

    złoty medal za cierpliwość dla tego zwierzaka ;) :) udany jest, ni to smooth, ni rough :)
  13. a nie zgubi się w tym śniegu na tych krótkich łapach?:P
  14. widzę, że się dziewczyna rozgościła na dobre :) żyjesz jeszcze? nie padłaś od tych mrozów i nadmiaru nauki? ;)
  15. hej! dawno nie zaglądałam do Was :) on ma te uszy obłędne po prostu :):)
  16. Maks, hopaj na pierwszą! Gośka, on ma allegro?
  17. a co myślicie o konsultacji z behawiorystą?
  18. tak, to by było w jego stylu :P rozliczenie zaraz zrobię.. [B]Anett[/B], dobry pomysł z tą gazetą, orientujesz się w kosztach i organizacji?
  19. Milan wyrobi obrożową normę za wszystkie psy w Waszym schronisku :evil_lol:
  20. nie mogę z tych min na pierwszym zdjęciu :P zszargana godność psia ;)
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Shel[/B], dzięki za wizytę :) miło, że się bydlęta podobają :) a ja muszę zostać na weekend we Wroc, bo egzamin we wtorek... mam ciężki niedobór psa, w dodatku przez Naa mam ochotę przygarnąć jakąś bidę, bo mi ciągle coś podsuwa :evil_lol: w samym wrocławskim schronisku już z jakieś 6 sobie wypatrzyłam :evil_lol:
  22. ano gadatliwy jest, trzeba mu to przyznać ;)
  23. jak dziadek znosi zimę?
×
×
  • Create New...