[B]Shel[/B], dzięki za wizytę :) miło, że się bydlęta podobają :)
a ja muszę zostać na weekend we Wroc, bo egzamin we wtorek...
mam ciężki niedobór psa, w dodatku przez Naa mam ochotę przygarnąć jakąś bidę, bo mi ciągle coś podsuwa :evil_lol:
w samym wrocławskim schronisku już z jakieś 6 sobie wypatrzyłam :evil_lol: