-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
rogi pokazuje... ;) widzę, że allegro dla Fionki wisi, a telefonów brak?.. :(
-
[quote name='gops']jakas taka ;D mala sie wydaje jak dojda to koneicznie pokaz na psach :)[/QUOTE] no mała, w sensie cienka - 1,8 i 2,2 cm. ale specjalnie takie zamawiałam, dla odmiany po 3 cm ;)
-
[B]gops[/B], tak wyglądają ;) [url]http://woza.pl/shop/pusty.php?name=big_braided_dachshund.jpg&mag_range=Obro%BFa%20Pleciona%20Jamnik[/url] będą mi pasować do zaplatanej smyczy :P
-
hle, hle, a ja zamówiłam plecionki z wozy :P mega prosty wzór, ale jakoś mi się spodobał. i tanie, 16-21 zł
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
gratulacje! :) na pewno pomoże Ci uporać się ze stratą... no i kolejny psiak uratowany :) wybór dość.. oryginalny, nie powiem ;) powodzenia :) (i czekam na dużo zdjęć!:P) aaa... jaki kolejny kierunek wybrałaś? :cool3: -
nic nie rozdaję :P już prawie zdrowa jestem :D ha, a w tym roku się udała przerwa świąteczna - ponad 2 tyg :) prawie 3 ;) jedziemy w góry najpewniej :)
-
moja kolekcja tak skurczona, że nawet nie wklejam :evil_lol: ale zasadzam się na wozy - jakie polecilbyście dla moich psów? (flaty i kojotowaty rudy kundel...)
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
to dobrze, że trochę czasu mam, bo bazar coś przystopował :P -
Od-Nowa, ale ja nie na grypę chora :P Weronika, dzięki za odwiedziny :) kurde, przez tą pogodę psom się porąbało i zrzucają kudły zimowe na potęgę ...
-
Chyba już tylko Wiosna :evil_lol:
-
nescca, i co, ogłoszenia już wiszą? :) muszę znów jakiś bazarek sklecić...
-
i jak Maks? zadomowiony już? tylko żeby za bardzo się nie przyzwyczajał.. ;)
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
wiedzą, wiedzą ;) kciuki trzymają :) a jak psiak? jego skóra? i na kiedy planowana jest kastracja? lada chwila już chyba, więc chyba trzeba ją będzie na krechę zrobić, bo bazar w trakcie ... da się? -
pokażę w końcu nowe nabytki od losferos ;) (mokre i brudne po spacerze :P) [URL=http://img694.imageshack.us/i/s281109004.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8738/s281109004.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/s281109003.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2485/s281109003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s281109008.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/165/s281109008.jpg[/IMG][/URL]
-
ach, no i zachęcam znów do drukowania i rozwieszania plakatów (są umieszczone w 1. poście wątku)
-
a na jakich portalach te ogłoszenia? ma aktywne na darmobranie.pl wstawiaj.pl ale.gratka.pl cafe.animal najpewniej.pl grosik.pl tarnowskiegory.olx.pl reszta wygasła najwyraźniej.. i fajne allegro by się przydało...
-
chyba krowy :evil_lol: na zajęcia normalnie łażę ;)
-
już działa, chyba... moje dni na tym forum dobiegają końca :evilbat: żeby nie było offa - obroże od losferros sprawują się super :) plus taki, że są naprawdę oryginalne w swej prostocie :)
-
czy już mówiłam, jak nienawidzę nowej dogomanii? :evilbat:
-
to dobrze, że jest dobrze ;) czekam na wieści od wetki :) ps. przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego![/URL]
-
przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego! [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
-
a co u Fionki? p.s. przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
-
przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
-
przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego! m. in. szelki z MM :cool3:[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]