Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. Naa napisze tekscik :loveu: super, kombinujcie! my tu też knujemy, ale mało skutecznie :P bo my już nie damy rady kolejnych na tymczasy płatne powsadzać, a na miejscu adopcje idą średnio - większość psów idzie do kojców, bez względu na wielkość.
  2. namiary na gośkę w pierwszym poście, a tekst zaraz się jakiś skołuje (uderzę do Naa) Paulina, dzięki za zaangażowanie!
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Od-Nowa']bardzo żałuję,że pogoda taka.. bo co jak co ale flaty w obiektyw łapać uwielbiam :loveu: spacer baaardzo udany! dobrze,że namówiłyście mnie :lol: mam nadzieję,że następnym razem to mi coś pokażesz dla Tajdzi!! szkoda,że dwóch nie mogę zabrać... byłoby i frisbee i tropo-aporty :lol: no i chciałam powiedzieć,że Ada to najbardziej niedoceniony pies świata!! kolejną pozycję zajmuje Aisza!! pełen podliz wyszedł... ale szczery :cool3:[/QUOTE] o kurde, przeczytam jej zaraz:evil_lol: toż to ulubiony pieseczek mojej rodziny:eviltong: na frisbee to ja i kiedyś rudą zabiorę, pomęczymy overy i voulty;) zobaczymy jak z przyszłym tygodniem, bo kroi mi się niemal cały wolny tydzień...:evil_lol: [quote name='diabelkowa']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] nie śmiej się, Ajsza ma duuuuży potencjał, tylko Iza musi nad sobą popracować trochę:eviltong:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziś się odbył uroczy spacer w składzie: 1. Tania z Tajgą 2. Iza z Ajszą 3. wiq z Adą 4. deszcz z deszczem ale miło było ;) i trochę szkoleniowo nawet :)
  5. ano ma :/ nasza przechowalnia psów nie kastruje, bo nie ma nawet statusu schroniska :(
  6. [url]http://img188.imageshack.us/img188/1930/img0140kn.jpg[/url] Lira - profesjonalny maślak :evil_lol: ech, taką mam fazę na kota, nawet mi znajoma chce wcisnąć rudą kociczkę uratowaną, ale jak z tymi debilami? :P
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    a co jej? dobra, wsadzę dupę w 9 i ona mnie dowiezie tak czy siak :evil_lol:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    otóż to :evil_lol: a do tego jesteśmy zaopatrzone we flaty - na pewno znajdziemy cukiernię :laugh2_2: dzis Ada sępiła chleb od ludzi karmiących kaczki :mdleje:
  9. myślę, że dorobię kilka zdjęć i w weekend wystawię ;)
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    no to do jutra kobitki :cool3: Adzie się coś, o dziwo, podoba ;) łazi zadowolona, patyczki w parku aportuje, z pieskami się bawi - miejski zwierz :evil_lol: a ja Wam powiem, że w szoku jestem - coraz mniej kup w parkach i na ulicach, coraz więcej ludzi sprząta. a wydawało się, że nigdy nie nastąpią takie zmiany :evil_lol:
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    mówisz o tej środzie, 14-15? ;) ja zajęcia o 13 kończę chyba, więc jestem dyspozycyjna dość ;) Ada ma ostatnio fory - jest najbardziej zaniedbana, bo to taka dupa - nie walczy o swoje i ginie w tłumie :evil_lol:
  12. anett pewnie i coś z tych Twoich zmota :P a ja mam w końcu aparat, jeśli wpadnę w ten weekend to coś mu mogę porobić do CV ;)
  13. jassssssne :evil_lol:
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    długie mordy mają, zwłaszcza to widoczne u tych naszych wypłoszy łysych :P posok zaprzyjaźniony, niańczony przez weekend ;) grzeczny bardzo był :loveu: spodziewałam się wycia, drapania, przepychanek z moimi - a to takie układne zwierzątko się okazało ;)
  15. to trzymamy kciuki! skład zwierzęcy się u Pani tak zmienia, tylko ta Fiona tkwi :(
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Od-Nowa']oj, jak bosko! to przemyślę termin i dam znać ;) pewnie chcecie w szczytnickim?[/QUOTE] ja szczytnicki chętnie, gdyż jeszcze nie udało mi się tam dotrzeć:evil_lol::evil_lol: [quote name='Marta_Ares']mialo byc wiLczek, literowka sie wkradła :diabloti:[/QUOTE] ta, jasne:evil_lol:
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Paulina.']wiq, a jesteś pewna, że nie przyprowadziłaś z tych gór wilka? :diabloti: bardzo uroczy nowy piesek :loveu:[/QUOTE] nie, to piesek:evil_lol: [SIZE=1]aparat jeździł beze mnie i takie coś ufocił w zoo:loveu:[/SIZE] [quote name='Marta_Ares']ale uroczy ten wiczek:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] wiczek, owszem:evil_lol: [quote name='diabelkowa'][URL]http://img5.imageshack.us/img5/3064/s311009501.jpg[/URL] jakie slicznosci :loveu:[/QUOTE] no ba:loveu: [quote name='Od-Nowa']która gadzina z Tobą przyjeżdża?? ja bym znalazła czas na spacer. Lire mam nie na chodzie ale Tajdziora niezgułę chętnie wyszumię :p[/QUOTE] Twoja ulubiona:loveu: Adzinka:loveu: proponuję środę, 14-15 najlepiej, póki jasno :eviltong:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    wrocławianki - macie w tym tyg czas na spacer? gadzina ze mną przjeżdża :cool3:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img255.imageshack.us/i/s311009473.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/81/s311009473.jpg[/IMG][/URL] a to mój nowy piesek - znów znalazłam w górach :roll: :evil_lol: [URL=http://img233.imageshack.us/i/s311009025.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3006/s311009025.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s311009024.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/431/s311009024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/s311009023.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1218/s311009023.jpg[/IMG][/URL]
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img156.imageshack.us/i/s311009499.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2698/s311009499.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/s311009494.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5158/s311009494.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/s311009484.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7484/s311009484.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img267.imageshack.us/i/s311009481.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1964/s311009481.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s311009476.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9937/s311009476.jpg[/IMG][/URL]
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    tadam [URL=http://img515.imageshack.us/i/s311009527.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7485/s311009527.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/s311009526.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3494/s311009526.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/s311009520.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4835/s311009520.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img255.imageshack.us/i/s311009507.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2194/s311009507.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/s311009501.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3064/s311009501.jpg[/IMG][/URL]
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie chcę offować :evil_lol: mam co nieco, może wrzucę później
×
×
  • Create New...