Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. prześlę w przyszłym tyg., bo czekam na kasę :P
  2. flaty są 2 tak? jeden jedzie do DS a drugi szuka DT? czy jak? i serio są takie agresywne? (tzn ten 'duży') nie chce mi się wierzyć, w końcu bez niczyjej kontroli żyły i się nie pozagryzały...
  3. jutro ide, bo dziś pada, a jutro ma być słońce :P
  4. ja jeszcze zalegam z listopadową wpłatą :oops:
  5. Sorata, obroże tropowe mają tak z 3,5 cm i starczy gończemu, 5 cm to przegięcie :P Darianna, zdecydowanie źle ;) Kennelówki podobają mi się na bullach i molosach, a całą resztę ubrałabym w roztomaite łańcuchy :evil_lol: najładniejsze są :loveu: kolie, krowie dławiki, żmijki :loveu:
  6. stary Niko i strachliwa Fiona - no ciężko :evil_lol: ale inne jakoś poszły, i to do fajnych domów, więc nie marmol :P zdjęcia będą jutro, bo ma być ładniejsza pogoda ;) dziś nawet nie próbuję w tej szarówce i mżawce :shake:
  7. może udałoby się wykombinować coś na następną sobotę.. ale jeszcze nie obiecuję, muszę dogadać szczegóły..
  8. już dawno nic mi się nie rzuciło w oczy, wszędzie pit man ;)
  9. trzymamy bardzo mocno kciuki! :) a kiedy sterylka? też mogę wpłacić jakąś symboliczną sumę :oops: ale w przyszłym tyg dopiero :evil_lol:
  10. w Czechach :evil_lol:
  11. no właśnie Gośka ma go 'zaklepanego' w schronie, żeby skontrolować jego wydanie... cholera, jakby udało się wyadoptować któregoś z 'naszych' psów, to można by go dać w zamian za nie na DT, a tak dupa :(
  12. cholera.. już nawet próbowałam naciągnąć kogoś na wycieczkę do Krakowa, ale coś się nie chcą skusić :evil_lol:
  13. puszka dla takiego psiaka to mało, na dawkowaniu są jakieś kosmiczne ilości tego :evil_lol: zima, stres, schroniskowe żarcie - to nie tyje... ale jakby trafił na DT to przydałoby się krew zbadać, czy aby na pewno wszystko gra
  14. Frędzel wypiękniał i nadal bezdomny?.. :( tak z opisów charakteru to mi moją Rudą strasznie przypomina :evil_lol:
  15. cholera, a moja sis była w zeszłym tyg. w Krakowie.. :placz: [B]SZUKAMY TRANSPORTU![/B]
  16. trzymam kciuki bardzo mocno! na takie wiadomości czekałam! :) a jak już trafi do super domku to będzie.. :drinking: :evil_lol:
  17. świetny plan :evil_lol:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    no ba, pewnie, że mnie kocha :loveu: a jaką mam kurtkę upier... dzięki tej miłości :evil_lol: jak szłam dziś na zajęcia tuż po spacerze to jakoś się na mnie ludzie dziwnie patrzyli.. :evil_lol: ale spoko, umówimy się na porządny szkoleniowy spacer, nie takie fiu-bździu jak dziś, i przywiozę dummiki :P
  19. [B]anawa[/B], ruszasz w sobotę na plakatowanie okolic kościołów i supermarketów? :evil_lol: po drodze do Kojota ;)
  20. cieszę się z Fionkowych postępów ;) aż dziw, że pięknej Julci nikt odpowiedni nie chce :/ heh, nie robię sobie jeszcze nadziei z tego telefonu, ale oby się udało ;)
  21. Paulina, świetne wieści po męczącym dniu! :evil_lol: szukamy transportu w takim razie! zakładam wątek na transportowym i zaczynam męczyć ludzi... może w związku z poznańską wystawą ktoś będzie pokonywał trasę L-c -> Krk
  22. najlepszego na wariatki :P dużo dysków :evil_lol:
×
×
  • Create New...