-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
w lublinieckim DT znajduje się całe stadko szczeniąt, do wyboru, do koloru (same suczki - tylko jeden czarny to piesek) - wszystkie psiaki będą małe/średnie [URL=http://img63.imageshack.us/i/s05022010001.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7840/s05022010001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/s05022010005.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3528/s05022010005.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/s05022010006.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7199/s05022010006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/s05022010017.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9574/s05022010017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/s05022010021.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2525/s05022010021.jpg[/IMG][/URL]
-
wrzuciłam do pierwszego postu ;) ech Fiona, kiedy Ty się do domu wyniesiesz w końcu?.. ;)
-
ano dodatkowy koszt, ale nie widzę innego rozwiązania niestety. pewnie można coś zmontować domowymi sposobami, ale zawsze wydatek będzie... z takimi kosztami trzeba się liczyć biorąc pod opiekę psa przewlekle chorego/kalekiego... komfort jej życia nigdy nie będzie tak wysoki jak zdrowego psa, ale chyba warto dołożyć starań, by był jak największy :) poczytam wątek jeszcze.
-
FOZ "Ulga w cierpieniu" Pomóż psiakom skrzywdzonym przez ludzi! / FUNDACJA
wiq replied to Gluszka's topic in Już w nowym domu
podrzucam psiaki, całe stado do adopcji ;) -
kolejna trudna adopcja... biedna suńka... nie wiem, czy ktoś tu już wspominał o pieluchach dla psów [url]http://www.dog-diapers.com/disposable-diaper-premium.htm[/url] w jej przypadku to jakieś rozwiązanie...
-
a co to, zdziadziały, że na linkach znów? ;)
-
[Śląsk]Błąkająca się wygłodzona bernardynka z cieczką - już w NOWYM DOMU! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
może to i lepiej ;) -
[URL=http://img692.imageshack.us/i/simg5688.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9950/simg5688.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/simg5689.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9066/simg5689.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/simg5690.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2530/simg5690.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img136.imageshack.us/i/simg5691.jpg/][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1079/simg5691.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/i/simg5693.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/883/simg5693.jpg[/IMG][/URL]
-
mieć 1 psa to strasznie nudne ... :P [URL=http://img694.imageshack.us/i/simg5683.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1852/simg5683.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/simg5684.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/863/simg5684.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/simg5685.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3608/simg5685.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/simg5686.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/98/simg5686.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/simg5687.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6691/simg5687.jpg[/IMG][/URL]
-
dalej rude.. :) [URL=http://img63.imageshack.us/i/simg5667.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3090/simg5667.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/simg5668.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8160/simg5668.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/simg5669.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3826/simg5669.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/simg5670.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4746/simg5670.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/simg5680.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7901/simg5680.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Dobcia']świetna zimowa sesja rudziny:loveu: ona jest tak cudna, warcząca czy nie:lol:[/QUOTE] dzięki ;) no przeca Ciebie też nie obwarczała :P ona ma swoje typy tylko ;P [quote name='Od-Nowa']piękna dziewczyna :-) a z nami na spacer to kiedy?[/QUOTE] a jak się pojawię we Wrocławiu, kiedy to będzie to sama nie wiem;) [quote name='Shel']W weekend to mi najbardziej soboty pasują, ale w niedzielę też mogę coś wykombinować. Tylko już nie w tą :lol:.[/QUOTE] no dobra, to jak w pon się wyjaśni, czy zdałam, czy nie, to się umówimy już konkretniej :):P
-
[URL=http://img691.imageshack.us/i/simg5652.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2830/simg5652.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/simg5655.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3465/simg5655.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/simg5657.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7282/simg5657.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/simg5662.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6166/simg5662.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/simg5665.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7311/simg5665.jpg[/IMG][/URL]
-
oj tam, jak chcesz to możemy na niedzielę się umówić :P tylko jak mówię - nie jestem zmotoryzowana obecnie ;) c.d. zdjęć ;) [URL=http://img193.imageshack.us/i/simg5633.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3586/simg5633.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/simg5635.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3161/simg5635.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/simg5636.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8820/simg5636.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/simg5637.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2273/simg5637.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/simg5645.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4316/simg5645.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='olekg89']Do Bystrej lepiej w ogóle nie podchodzić:P[/QUOTE] nie dramatyzuj.. ani razu Cię nie obwarczała nawet ;) [quote name='diabelkowa']jakie ona ma bieluutkie zabki :)[/QUOTE] ano ma, wszystkie mają, kamienia 0 mimo braku czyszczenia ;) [quote name='Shel']To w moje ferie jesteś w domu? xd Cudne zdjęcia :D[/QUOTE] ano nie wiem jeszcze, w pon się okaże, jak będą wyniki egzaminu ;) dzięki :) [quote name='Pestka'][url]http://img707.imageshack.us/img707/6317/simg5624.jpg[/url] Jaki uśmiech do aparatu..:cool3:[/QUOTE] szczery :grin: [quote name='Marta_Ares']o te fotki duzo lepsze:evil_lol: [url]http://img33.imageshack.us/img33/5282/simg5612.jpg[/url] fajna fotka:loveu: :loveu: czemu tylko Bystra zalapala sie na sesje z lustra:cool3:[/QUOTE] no tak ciutkę lepsze ;) ale nie lubię zimą fotografować - obiektywy odmawiają posłuszeństwa, kolory na śniegu wariują, przerasta mnie to :P nie, flaty i astka będą później, tylko spacery osobne :cool3: astmanka i ruda wręcz za sobą przepadają :evilbat:
-
ano właśnie podejść z kijem to dopiero byłby błąd życia :evil_lol: powiedziałabym "bez piłki nie podchodź" :evil_lol: bo na żarcie też niezbyt przekupna jest ;)
-
pewnie, że warto ;) dajemy, dajemy :)
-
[URL=http://img33.imageshack.us/i/simg5618.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4656/simg5618.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/simg5617.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7690/simg5617.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/simg5624.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6317/simg5624.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/simg5627.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/665/simg5627.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/simg5630r.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2254/simg5630r.jpg[/IMG][/URL]
-
nooo... udało się :P najpierw spacer z rudą [URL=http://img64.imageshack.us/i/simg5716.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4163/simg5716.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/simg5607.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8329/simg5607.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img535.imageshack.us/i/simg5608.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4269/simg5608.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/simg5612.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5282/simg5612.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img199.imageshack.us/i/simg5615.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2250/simg5615.jpg[/IMG][/URL]
-
no mam, mam, ale do czym ją zczytać?.. ;)
-
kable mi wszystkie wcięło, do czytnika kart pamięć nie pasuje i przekopuję drugi dzień całe mieszkanie...:/ nigdy więcej nie dam nikomu mojego aparatu:P wiecznie coś gubią, dobrze, że obiektywu nikt nie odkręcał, bo też by przepadł :evil_lol: jutro się wybiorę po nowy kabel (4ty..]:->), o ile dostanę w tej pipidówie ;)
-
TOFIK - Księciunio na włościach - historia pewnego bulteriera
wiq replied to gruza's topic in Foto Blogi
po prostu nic dodać, nic ująć :) mam nadzieję, że będą się tu pojawiać tofikowe zdjęcia w duuuużych ilościach :) -
imageshack najlepszy, wiernam już mu 4ty rok ;) flaty też tak zakulkowywuje, bleh:/
-
no właśnie dziś mam z lustra i nie mogę zrzucić... wrrr... a mam jeszcze do pilnego wysłania niepsie zdjęcia, plus miałam dziś iść bezdomniaki obfocić do ogłoszeń i dupa... zła jestem jak diabli:/
-
a ferie masz kiedy? ;) no ja do parku najczęściej chodzę w samym L-cu ;) ze mną najlepiej bezpośrednio przed terminem proponowanym się umawiać, bo mnie planowanie na dalej niż 2 h zbytnio przeciąża :evil_lol: