Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. btw, pojawiło się ogłoszenie w tej gazecie?
  2. paros, dobrze, że zwróciłaś uwagę, bo mi jakoś umknął jeden rozliczeniowy post. teraz powinno się zgadzać.
  3. przystojniak z tego nowego! :)
  4. ponawiam pytanie o adopcję zagraniczną: jak się na to zapatrujecie? tutaj raczej chętnych nie znajdzie, nawet na wątku zainteresowanie znikome. nie mówiąc o zainteresowaniu potencjalnych nowych właścicieli...
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Marta_Ares'][url]http://img176.imageshack.us/img176/8913/mwita2007192ia7.jpg[/url] pieknie:loveu: :loveu:[/QUOTE] w końcu przymroziło i chyba jest teraz podobnie jak te 3 lata temu ;) [quote name='anetta']Ale piękna zima!:loveu: Kłaczki po prawej to rozumiem ze szczurka? [url]http://img13.imageshack.us/img13/6292/s111209020b.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] szczurka sudeckiego :P [quote name='eria'][url]http://img183.imageshack.us/img183/7061/mwita2007221gt3.jpg[/url] genialnie wyszło :) szkoda tylko zadka obciętego, ale bardzo się mi podobuje![/QUOTE] na takie warunki, jakie wtedy panowały (czyli solidny zmierzch;)) i tak się zdziwiłam, że zdjęcia w miarę wyraźne wyszły :D [quote name='diabelkowa']a u nas sniegu i snieegu ;)[/QUOTE] heh, nawet Wrocław zasypało i trzyma dość - takiej ilości śniegu tutaj jeszcze nie widziałam ;) mam nadzieję za to, że pociągi kursują normalnie - ostatnimi czasu niemożliwym było do mnie dojechać i spędzałam weekendy w mieście.. ;) [quote name='Dobcia'][url]http://img183.imageshack.us/img183/7061/mwita2007221gt3.jpg[/url] ale piękne zdjęcie!!! Takie baśniowe:loveu:[/QUOTE] bo i tereny baśniowe :) [url]http://www.naszesudety.pl/?p=artykulyShow&iArtykul=235[/url] ;)
  6. a adopcja zagraniczna?
  7. a były jakieś telefony z allegro?.. w czwartek powinno się pojawić ogłoszenie w tv... cholera:/
  8. Kreseczka taka bystrowata troszę :loveu: albo już mam zwidy z niedoboru psów.. :roll: :P
  9. zarąbiście! ukłony dla wszystkich zaangażowanych :) dzięki! :) widać, że psisko odżyło niezwykle, nabrał ciałka i włosa:) i jak potrafił zaczarować nowych właścicieli, skubany ;) oby im się razem długo i dobrze żyło!:)
  10. myślę, że warto spróbować udziału w tym programie. normalnie ogłoszenia nie budzą żadnego zainteresowania.
  11. Tania, dzięki za reklamę Fiony ;) jej sytuacja na prawdę jest nieciekawa... każdemu chętnemu do pomocy, głównie tym ogłaszającym i wieszającym plakaty, jesteśmy bardzo wdzięczne ;)
  12. no to podsumowano Fionę... :P jakie gazety są poczytne? myślicie, że nadanie ogłoszenia bez zdjęcia miałoby sens? coś w stylu "oddam młodą, zdrową wilczurkę w dobre ręce"?:P
  13. domyślam się, że sprawa adopcji Fiony nie posunęła się jeszcze do przodu... trzeba chyba wymyślić plan awaryjny: dziewczyny, kto prowadzi domowe tymczasy? i kto byłby skłonny zadeklarować coś niecoś na hotel? mogę zaproponować 30 zł miesięcznej deklaracji...
  14. przypominam jeszcze o plakatach [img]http://images39.fotosik.pl/208/51bea80d6f7fb180med.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/213/abec3c00278b4ed1med.jpg[/img]
  15. teksty podeślę jako propozycje i informacje, myślę, że __Lara coś chwytliwego skleci :) co do pomocy paros, w sumie czemu nie ;) ja co prawda prowadzę wątek, ale tylko jako porządkowy, więc nie mnie decydować ;) co Wy na to, dziewczyny? nescca, żyjesz?:P
  16. paros, dzięki za dobre chęci, ale skoro _Lara już się zgodziła, to ją wykorzystamy :evil_lol: __Lara, wysyłam Ci zdjęcia Fiony na maila z profilu ;)
  17. mam trochę, komu przesłać?
  18. z Twoich obecnych tylko jeden działa ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/129203-A-lAE-sk-TG-Fiona-ma-czas-do-koA-ca-stycznia/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1448/fionacopy.jpg[/IMG][/URL] ten działa, podmieńcie
  19. zmieniłam tytuł, na razie taki, może ktoś podsunie coś lepszego.
  20. dziwny pies, żeby miasto wolał od wsi.. ;)
  21. nie wiem, co to DP, ale jeżeli te ogłoszenia są skuteczne to jak najbardziej. tylko, że pewnie są płatne...
  22. proszę drukować! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/213/abec3c00278b4ed1med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Nescca, myśl, gdzie by ją jeszcze ogłaszać? Może ta straż dla zwierząt by pomogła? p. Magdo, Lu_Gosiak przygotowywała bazarek, lada moment podejrzewam będą z niego pieniądze. w tym tyg. Fiona powinna załapać się na program w TV (w zeszłym tyg się nie zmieściła), więc 3mamy kciuki ;) a może warto przerzucić się na suchą karmę?
×
×
  • Create New...