Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. ona ma świąteczny nastrój po prostu :D
  2. w życiu bym nie powiedziała :P
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    Tania, koniecznie musisz sobie takiego flaciego kundla sprawić ;) ano psiaczki zmieniają się strasznie, tu Lir jeszcze taki szczylowy ;) fotograficznie to ja się uwsteczniam niestety:evil_lol: ha, znalazłam prawdziwą zimę sudecką ;) w tym roku śnieg leży tylko tam, gdzie pracują armatki :( [URL="http://img183.imageshack.us/i/mwita2007221gt3.jpg/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7061/mwita2007221gt3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img246.imageshack.us/i/mwita2007210ch4.jpg/"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4411/mwita2007210ch4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img179.imageshack.us/i/mwita2007193jy9.jpg/"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2378/mwita2007193jy9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img176.imageshack.us/i/mwita2007192ia7.jpg/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8913/mwita2007192ia7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img168.imageshack.us/i/mwita2007191ip9.jpg/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6091/mwita2007191ip9.jpg[/IMG][/URL]
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    kiedy nie ma słoneczka, a nawet jak jest, to się foci w mroku, bo w lesie :P z tego obiektywu (dla przypomnienia sigma 18-200, f.3,5) najwięcej wyciągnęłam w bardzo słoneczny dzień na otwartej przestrzeni - od tego czasu nie byłam chyba na spacerze w podobnych warunkach :evil_lol: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4818/s110409090.jpg[/IMG] chociaż tu było światło rozproszone przez chmury i też niezłe powychodziły [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2474/s204.jpg[/IMG] a tu ciemno było dość.. [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5548/saresispacer070209042ed3.jpg[/IMG] ;) [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/6080/s041008098fm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9254/s041008089zk2.jpg[/IMG] takie wspominki :P
  5. fajne zdjęcie z tymi cieniami ;)
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img17.imageshack.us/i/s281209031.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1204/s281209031.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/s281209032.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8819/s281209032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img510.imageshack.us/i/s281209035.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7966/s281209035.jpg[/IMG][/URL]
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img191.imageshack.us/i/s281209021.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3685/s281209021.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/s281209022.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5530/s281209022.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/s281209026.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5477/s281209026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/s281209028.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9089/s281209028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/s281209029.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/68/s281209029.jpg[/IMG][/URL]
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    tak kiepskich zdjęć tu chyba jeszcze nie było :evil_lol: aż przy kawie oglądam sobie obiektywy.. wpadł mi w oko tamron 28-75, f/2,8, ale muszę się jeszcze dobrze zastanowić, czego tak właściwie szukam. wiem jedno - ma być jak najjaśniejszy :evil_lol: [URL=http://img13.imageshack.us/i/s281209003.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7875/s281209003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img525.imageshack.us/i/s281209007.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8264/s281209007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img260.imageshack.us/i/s281209008.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/632/s281209008.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/s281209016.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7986/s281209016.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/s281209019.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4139/s281209019.jpg[/IMG][/URL]
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    zazdroszczę własnemu psu.. oł men :D diabeł, Ty chyba z motocykla na łeb upadałaś za często :P
  10. a i owszem, zauważyłam objawy nieposłuszeństwa dość silne u tej rudej małpy :mad: ada jak zawsze grzeczna, mona jak zawsze rozpuszczona :loveu:
  11. bo boi się chodzenia na smyczy, nowych sytuacji - jest koszmarnie skrzywdzona psychicznie i wycofana - na zdjęciach tego nie widać, bo p. Magda odwaliła kawał dobrej pracy i sucz odzyskała równowagę. nowy opiekun musiałby być gotowy na podobną pracę. cierpliwe oswajanie. to jest Lira 2, tylko jeszcze gorzej pokrzywiona ;)
  12. znajdują się, gorsze przypadki na dogo się zdarzały;) chociaż nie ukrywam, że byłoby najlepiej, gdyby zdecydowała się pani zostawić ją na DS:evil_lol: ale paradoksalnie największym pechem Fiony jets to, że nie była okaleczona fizycznie - takie psy przyciągają uwagę i nieraz błyskawicznie znajdują domy... [URL="http://img94.imageshack.us/i/sdscf8339.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1659/sdscf8339.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img63.imageshack.us/i/sdscf8087.jpg/"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1562/sdscf8087.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img37.imageshack.us/i/sdscf8321.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5875/sdscf8321.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img691.imageshack.us/i/sdscf8323.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6697/sdscf8323.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img682.imageshack.us/i/sdscf8338.jpg/"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5168/sdscf8338.jpg[/IMG][/URL]
  13. w końcu rozróżniam koty! Lir, biedny ćwoczek :(
  14. echo............
  15. ktoś tu jeszcze zagląda? ;)
  16. dorwałam się do kompa w końcu po dłuższej przerwie ;) ściągam zdjęcia, zmniejszę i wstawię ;) oby po świętach ktoś wypatrzył tę psinę w końcu!
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    raczej nigdy :evil_lol: zawsze jest zła pora na psa w mieście :evil_lol:
  18. oo.. nieźle :D mnie się właśnie takie światło marzy... i ostatnio mam grzeszne myśli, żeby się na nikona przerzucić.. :roll: czekam na spacerowe! ale jak we wroc jest taka pogoda jak u mnie, to sobie jeszcze poczekam... ;)
  19. doszyj metke z rogza i pójdzie za 15 min :evil_lol:
  20. ano właśnie! to samo miałam pisać :P
  21. zdecydowanie lepiej ;) jakby tak erbnęła pracoholizm (nadaktywność :evil_lol) po onie i niezależność po mamucie, to by było wesoło :D
  22. przypadkiem mnie tu przywiało, ale nie żałuję, że zajrzałam! :)
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    ano :P ani sis, ani ja nie powinnyśmy mieć z groomingiem nic wspólnego. niestety, jest inaczej :evil_lol:
×
×
  • Create New...