Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    no tak, lacze sie z wieloma dgmaniakami w bólu:evil_lol: tylko mój szał nie skończy się po zakończeniu semestru, tylko w maju...:shake::evil_lol:
  2. do piatku to znow bede miala zaleglosci jak stad do moskwy:evil_lol:
  3. wiq

    Precel&Bazyl

    ha, warto czasem zobic przerwe od dogo, bo po powrocie czeka mnostwo pieknych fotek:loveu: fantastycznie wyglada wegier na takim polu:loveu:
  4. dokopalam sie:multi: najbadziej przypadly mi do gusty fuciakowe usmiechy:lol::lol:
  5. bry:p dotarlam do Was w koncu!:multi: moje tez maja teraz takie minki:evil_lol:
  6. najlepszego! zdrowie! :BIG::BIG::BIG::tort::tort::tort::BIG::BIG::BIG::BIG::cunao::cunao::cunao::drinka::drinka::drinka::cunao::cunao::cunao::laola::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::drink1::drink1::laola:
  7. musze przyznac, ze ciekawie czytalo sie Wasze wywody:p mnie tez zawsze ciekawi, dlaczego ktos wybral taka, a nie inna rase. co to wymowy - chyba jednak 'szuszu'..
  8. zaroiło się od fotek:loveu:
  9. f koncu! pelno fotek:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  10. witam:) mialam nieco do nadrobienia, ale mi sie nie dluzylo - mnostwo slicznych wyzelkow:loveu:
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    witajcie:) zrobilam sobie przerwe w nauce i buszuje po dogo;) c-r spia i nie podoba im sie taki tryb zycia..;) co do weekendu -ja go nie mam:placz:
  12. przekopalam sie:multi: kora jest niesamowita:loveu::loveu:
  13. widac brzuszek szczurzej mamy bez 2ch zdan:cool3: szaron rulez:evil_lol:
  14. hej, nadrobilam! szkola jest do d...:angryy:
  15. piekne zabawy foto:loveu: i pyszczacy sie kreos:evil_lol:
  16. hej! biedaku, tak sie rozwalic:shake: fotki slodkie:loveu:
  17. nadrobilam:multi: piekne fotki, widze, ze negro czyni postepy w nauce, skoro juz golutki biega:evil_lol:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    hej:) milo dziewczyny, ze o mnie pamietacie:) heh, tydzien mam tak zalatany, ze na nic czasu:/ ani na dogo, ani na wlasne psy:/ [B]Jadzia[/B], stara sie Mona, ale kret w jej wersji nie ma oczu:evil_lol: [B]Madzia[/B], kwestia gustu:eviltong: Wszystkie sa pikne:p [B]Aga[/B], ucze sie:placz::placz::placz: Twoja pomoc w wyciaganiu moze byc potrzebna:P Jutro jednak postaram sie dac jakies fotencje [B]Jola[/B], mily wieczo spedzony z cz-r:cool3: dzieki:p
  19. dzieki za Chouchou:loveu: ech, nie moglam sie pochwalic, ze go rozpoznalam, bo wjasnilas:eviltong:
  20. ciotka Cie podniesie, a co:)
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='bigos']Jejka, jakie piekności:loveu:[/quote] dzieki:p czżby Mona zdobyła pierwszą fankę?..:cool3:;) [quote name='olekg18']łee jak na nienawidze szkoły:/dostałem kape z rachunkowości ;([/quote] podzielam to zdanie.. dzis tez mialam pecha:evil_lol: [quote name='eria']a Wiq zaś wcięło :evil_lol:[/quote] bo ja musze sie uczyyyyyc:shake::shake: a o wiele chetniej na zmiane zajmowalambym sie psami i siedziala na dogo..:placz: [quote name='madzia18sosnowiec']czarne zalezy, ale np. briardy czarne mi sie nie podobają, nie mają tyle uroku co płowe :loveu:[/quote] rasistka:evil_lol::evil_lol: mnie sie czarne briady podobaja:loveu: o.k., tymczasem spadam zaleglosci ponadrabiam chyba dopiero w srode:placz: wiec nie gadac mi za duzo u siebie:eviltong:
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Cerber'] cudowna fotka, taka jakby z pocztówki...:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dzieki:) tak, gdzie lazimy sa wlasnie takie pocztowkowe krajobrazy;) [quote name='Ola&Kora']Hehehe Ada wcina lizaczka :eviltong: [/quote] Ola jak zwykle ciekawie kojarzy:lol: [quote name='_ChiQuiTa_']Witaj :) jakie boskie fotki....:):):)[/quote] dzieki:) moze tym razem zagoscisz na dluzej?;) [quote name='KaRa_TC'] Na tej ziemi same ciekawe rzeczy pewnie leza:evil_lol: :lol: [/quote] podpowiem- to co zawsze:evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cód, miód foteczki :loveu:[/quote] dzieki:p [quote name='Agushka']Hej Wiq:) Aleście nagadały...no ale wybaczam bo fotki śliczne. [/quote] no przeciez moja galeria nie galopuje tak, jak np. cerberkowa;) ulzylo mi, ze wybaczasz:eviltong: [quote name='madzia18sosnowiec'] jak ja kocham rudaski :loveu:[/quote] a czarnych nie?...:crazyeye: dyc czarne briardy tyz som:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. slodzaki:loveu::loveu: mnie w oko wpadl szczegolnie jeden szczeniaczek - Chouchou:loveu:
×
×
  • Create New...