[quote name='bumerang']Jezeli bylby DT w Poznaniu to czy sunia byłaby juz po sterylce?
jak wygladałaby sprawa z transportem?[/QUOTE]
Asia, dzięki śliczne za szybką reakcję, ale zgłosił się nasz niezastąpiony niepołomnicki hotelik :)
jednak jeśli bylibyście zainteresowani cudną ONką lub 2 kundlami ... ;) :)
jeszcze raz dziekuję - dobrze wiedzieć, że w razie czego jest do kogo uderzać o pomoc! :)
[quote name='PaulinaB']Myśle Wika że taka opcja jest bardzo prawdopodobna:P[/QUOTE]
udusisz mnie we Wrocławiu, najpierw musimy Wam Maszkę dowieźć :):)
oby się pojawiło, bo pójdzie w pierwsze lepsze ręce :placz:
[URL=http://img198.imageshack.us/i/s13022010253.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3792/s13022010253.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img138.imageshack.us/i/s13022010242.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1230/s13022010242.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img14.imageshack.us/i/s13022010246.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/720/s13022010246.jpg[/IMG][/URL]
Karilka, jak szukasz jakiejś porządnej szmacianej obroży to polecam te od los ferros. (podwójna taśma + ozdobna, mocne klamry - z przeznaczeniem dla bullowatych, więc solidnie :))
2 moje śmigają w nich ostatnio non toper.
[URL=http://img651.imageshack.us/i/simg5669.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3826/simg5669.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img707.imageshack.us/i/simg5624.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6317/simg5624.jpg[/IMG][/URL]
no to luźno, poniedziałek, wtorek, środa? ;)
myślę, że park grunwaldzki, ścieżynki przedeptane, można połazić :)
btw, nie wiesz, czy ktoś nie chciałby bernardynki, choć na DT po sterylce?..