Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. Masaj zdemaskowany :evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/424789/00000014.jpg[/url]
  2. [url]http://tofik.com.pl/forum/dogomania/domek2m.jpg[/url] obłędny jest :)
  3. anett, mogłabym, ale wiem tyle, co Ty ;) zrobiłam im zbiorcze allegro tylko [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=918197857[/url]
  4. [quote name='bumerang']Jezeli bylby DT w Poznaniu to czy sunia byłaby juz po sterylce? jak wygladałaby sprawa z transportem?[/QUOTE] Asia, dzięki śliczne za szybką reakcję, ale zgłosił się nasz niezastąpiony niepołomnicki hotelik :) jednak jeśli bylibyście zainteresowani cudną ONką lub 2 kundlami ... ;) :) jeszcze raz dziekuję - dobrze wiedzieć, że w razie czego jest do kogo uderzać o pomoc! :) [quote name='PaulinaB']Myśle Wika że taka opcja jest bardzo prawdopodobna:P[/QUOTE] udusisz mnie we Wrocławiu, najpierw musimy Wam Maszkę dowieźć :):)
  5. możesz te drugie zamówić i mi dać :D
  6. o bida, trzymam kciuki nadal :( ucz, ja moją geriatrię uczę, bo nóżki nie te, a móżdżki nadal sprawne :evil_lol:
  7. oby się pojawiło, bo pójdzie w pierwsze lepsze ręce :placz: [URL=http://img198.imageshack.us/i/s13022010253.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3792/s13022010253.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img138.imageshack.us/i/s13022010242.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1230/s13022010242.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img14.imageshack.us/i/s13022010246.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/720/s13022010246.jpg[/IMG][/URL]
  8. 3 cm, ale robią na zamówienie jaką się chce ;)
  9. Karilka, jak szukasz jakiejś porządnej szmacianej obroży to polecam te od los ferros. (podwójna taśma + ozdobna, mocne klamry - z przeznaczeniem dla bullowatych, więc solidnie :)) 2 moje śmigają w nich ostatnio non toper. [URL=http://img651.imageshack.us/i/simg5669.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3826/simg5669.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/simg5624.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6317/simg5624.jpg[/IMG][/URL]
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    no to luźno, poniedziałek, wtorek, środa? ;) myślę, że park grunwaldzki, ścieżynki przedeptane, można połazić :) btw, nie wiesz, czy ktoś nie chciałby bernardynki, choć na DT po sterylce?..
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    to go nosi :) ło matko, a ja w te ferie tak się opieprzam, że aż mi wstyd :oops: :evil_lol: ale wmawiam sobie, że mi się należy :evil_lol:
  12. wiem, bo jestem z flatowego:P tylko zaznaczam, że pies jest ciągle u jamora na DT i szuka dobrego domu!
  13. trzymamy :) u mnie też śnieg pada jak diabli...
  14. ano, tak w nawiązaniu do marki, ale na psiowo ;) myślę, że taka gra słów w ogłoszeniu przyciągnie wzrok :)
  15. pozwoliłam sobie ogłosić sunię na belgijskim forum, może stamtąd zjawi się pomoc ;) edit: nie doczytałam ostatnich postów! trzymam kciuki! :)
  16. na dogo wątek nie jest kontynuowany? ;)
  17. kuruj się ;) mnie na gg chyba niedługo poblokują, tylko podsyłam psy do tymczasowania]:->
  18. pojawiły się jakieś opcje tymczasu?..
  19. emerycie, coś masz mało szczęścia w życiu...
  20. Maks, może Cię ktoś wypatrzy w końcu? ;)
×
×
  • Create New...