-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[URL=http://img528.imageshack.us/i/simg5740.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6781/simg5740.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/simg5744.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3999/simg5744.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/simg5749.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3297/simg5749.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/simg5752.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/30/simg5752.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img528.imageshack.us/i/simg5755.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7185/simg5755.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Shel']Jak pogadam z rodzinką to ci podam :P Szkoda ,że w tym tyg nie mam ferii, bo brat cały tydz w domu a nie we Wrocku, a w przyszłym już pewnie wróci do pracy. Grrr A tym dupiatym autobusem nie dojadę, bo piesów nie wpuszczają. Najpóźniej w weekend dam Ci znać :)[/QUOTE] o, brata też masz we Wroc? ;) popularne miasto wśród wynoszących się z Lca :P czekam w takim razie ;) [quote name='Marta_Ares'][url]http://img97.imageshack.us/img97/124/simg5715.jpg[/url] swietne:evil_lol: :loveu: :loveu: widze, ze w koncu czarne sie zalapaly na zdjecia:loveu: [url]http://img686.imageshack.us/img686/4904/simg5731.jpg[/url] piekna:loveu: :loveu: ale ja nie potrafie ich rozróżniać ....:oops:[/QUOTE] Ada, Ada:P [quote name='Dobcia'][url]http://img191.imageshack.us/img191/2122/simg5714.jpg[/url] ale extra ujęcie!!:lol: moja Bystrunia jak zawsze najpiękniejsza:loveu: [SIZE=1] Marta, nie przejmuj się - ja na większości zdjęć też ich nie rozróżniam, ale ciiii.... nie mów Wiq:razz::evil_lol:[/SIZE][/QUOTE] Bystra postrzelona jak zawsze :> jak ich można nie rozróżniać, one są jak z innych ras :evil_lol:
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175644-PiAE-kny-Amber-ZnalazA-sobie-sam-hotel-WRA-CIA-Z-ADOPCJI-DALEJ-SZUKA-DOMKU[/url] zobaczcie, Rotko-Kojotowi miłośnicy
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
wiq replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
jedna moja suka po sterylce tak wylizywała namiętnie. miała kubrak, kaganiec i i tak zamoczyła całą ranę, później się trochę ślimaczyło :/ efekt taki był, że nie spałam przez 3 noce i pilnowałam :evil_lol: niektórzy polecają jeszcze kołnierz, a inni dodają, żeby brzeg okleić grubo taśmą klejącą czy czymś podobny, żeby nim sobie skóry nie poharatał... -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
powinnaś zdecydowanie częściej wklejać jej zdjęcia, bardzo poprawia humor ta jej morda :):) a i Hasek pięknie utrzymany, trzyma się chłopak świetnie :) eria, właśnie też na dzwońca stawiam :P -
aż zacznę! trzymam kciuki mega, mega mocno!
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
wiq replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za zabieg :) -
co za bida ;) ale będzie dobrze :) do kogo w końcu trafiliście?
-
bez telefonów z metra się obyło?..
-
no niestety, mnóstwo na dogomanii takich zapomnianych psów... na samym forum, a co dopiero w schroniskach... mam nadzieję, że kolejny DT albo DS będzie miał z górki, bo Fiona przez te kilka miesięcy pobytu w TG zmieniła trochę zdanie o człowieku... ;) chyba się cieszę, że nie wiem, co jej się działo w przeszłości... co trzeba zrobić psu, żeby go tak psychicznie zniszczyć?..
-
dzięki, rozsyłanie wątku bardzo się przyda :) wiem, że nie tylko Fiona, ale ona jest akurat jednym z cięższych przypadków ;)
-
Szarotka, w takim razie pomóż rozreklamować wątek :) Fiona na dogo jest od roku...
-
czyli co, oznacza to, że Fionę trzeba zabierać na cito? nie tak dawno została określona jako nieadopcyjna. uważam, że potrzeba drugiej opinii dobrego behawiorysty, który nakreśliłby plan terapii. bo inaczej tego nie widzę, allegro jest, ogłoszenia są, plakaty wywieszane były, chętnych brak. trzeba tego psa "unormalnić" albo?.. albo co? eutanazja? cholera, nie po to tyle osób o nią walczyło... dożywotni DT? gdzieś? gdzie? przecież to młody pies, 3-4 letni, utrzymanie go przez najbliższe 10 lat z dogomaniackich deklaracji będzie co najmniej trudne... :(
-
dobrze to czytać :) faktycznie silna bestia!
-
[quote name='Mudik'] [B]wiq[/B] Uszatka przeeeecudna, powinna szybko znalesc super domek![/QUOTE] niestety, już trochę na dom czeka :(
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
wiq replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
jednorazowo mogę coś przesłać... ;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
wiq replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
hej :) przybywam z zaproszenia ;);) mogę dorzucić 10 zł na kastrację, niewiele, ale zawsze ;) -
trzymam kciuki, telefonów będzie multum o taką mordę :) byle w nich ten jeden :)
-
nie wiem, czy twórcy rasy przewidzieli opcję corgi jako psa pociągowego :evil_lol: a zobacz, jaką uszatkę mają u mnie na wydaniu, nawet taka niskopienna :P [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4838/s05022010043.jpg[/IMG]
-
z Gutka niezły paker jest ;) a co z Sonią? dawno nie było wieści, może przegapiłam...
-
o matko, to chyba najdłuższy staż obrożowy w Twojej kolekcji :evil_lol: nie no, Milan jest bomba, jak widzę takie oczyska jasne z ciemną obwódką to wymiękam :) (ciekawe czemu?.. :evil_lol:)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
to Birma kielecka chyba ;):P -
kurcze, musi ktoś zadzwonić w końcu...