-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
trzymamy, trzymamy, będzie dobrze :)
-
pięknie :) zulugula, tak, Kojot już dawno dupsko w pościelach grzeje :evil_lol: :)
-
to coś sklecę, dziś hurtem chyba poleci :evil_lol:
-
[Śląsk]Błąkająca się wygłodzona bernardynka z cieczką - już w NOWYM DOMU! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
najpierw martwmy się tym przechowaniem po sterylce, bo to najpilniejsze... ja molestuję ludzi na gg, ale jakoś tłumu chętnych nie widzę... :roll: ;) -
ano zapraszam :) tylko konkretną datę i godzinę proszę, bo jak nie zarejestruję w świadomości to będzie źle :evil_lol:
-
[Śląsk]Błąkająca się wygłodzona bernardynka z cieczką - już w NOWYM DOMU! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Wig....zalozeniem watku gdzies tam na bieniutkach. Nie wiem czy znajdziemy jakies dt. Ona nie lubi innych suk a naszych Państwa K. sa az dwie.Ale bede probowala. A co do rozpiski szczeniakowej to....o co chodzi? Szczylek Twój szalony i rozrabia....jak zwykle.[/QUOTE] na bernardynim forum jakimś? ;) no o szczeniaki z DT, kufa, żebym im allegro zrobiła ;) mój jutro będzie miał sesję foto i intensywnie poszukamy dobrego domu :) [quote name='zuzlikowa']aaaaaaaa...się wyrychliłam! Pozdrowionka ...i mizianka dla Maszeńki![/QUOTE] żeby się jakiś dobry DS chciał tak wyrychlić.. :evil_lol: -
[Śląsk]Błąkająca się wygłodzona bernardynka z cieczką - już w NOWYM DOMU! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Masza tak, Paulina pisała o kieleckiej bence ;) :) -
[Śląsk]Błąkająca się wygłodzona bernardynka z cieczką - już w NOWYM DOMU! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
poszukiwaniami DT? ;) chyba musimy połączyć siły ;) :P a na miejscu nikt by jej nie przechował? a gdzie moja szczeniakowa rozpiska, co?.. ;) -
Milan to pies o wielu twarzach, raz DONek, raz molos :evil_lol: to jeszcze ten mój MM jest? :shock:
-
[Śląsk]Błąkająca się wygłodzona bernardynka z cieczką - już w NOWYM DOMU! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
na chwilę obecną nie mamy nawet DT :evil_lol: sensowny domek z Łodzi dzwonił, ale chyba milczy, bo dziewczyny nic nie piszą :( ale będziemy pamiętać ;) -
jaka rudość piękna, jakbym mogła z miejsca bym brała ;) pewnie jakiś bazarek na sterylkę i podobne mile widziany?.. ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/140889-Zasil-sterylkowAE-swinkAE?p=14066421#post14066421[/url] - a może na ten wątek ją zgłosić? na AFNie jeszcze trochę kasy jest, powinno na jej sterylkę spokojnie starczyć. do Soemy zgłosić by się trzeba było.
-
zdany! :multi: 2 tyg. wolnego :D
-
[URL=http://img686.imageshack.us/i/simg5731.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/4904/simg5731.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/simg5732.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4479/simg5732.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/simg5733.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9870/simg5733.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/simg5738.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9520/simg5738.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img686.imageshack.us/i/simg5739.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3537/simg5739.jpg[/IMG][/URL]
-
czarne na bank wezmę, a ruda pod znakiem zapytania ;)) [URL=http://img69.imageshack.us/i/simg5760.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9686/simg5760.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/simg5724.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4643/simg5724.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/simg5725.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7527/simg5725.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/simg5729.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5792/simg5729.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/simg5730.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7649/simg5730.jpg[/IMG][/URL]
-
to Chojraczka raz raz do domu i Nikosia dostaniesz:P żeby się nie nudzić ;D
-
uch, spróbowałam coś z tym rozliczeniem zrobić, Gośka, dam Ci wątek, księguj sobie ;) ogłoszenie koniecznie trzeba, tam go jeszcze nie było ;) z tego, o tu wymęczyłam widzę, że na dziś Niko ma 140 zł u Ciebie (120 zł z lutowych deklaracji i 20 zł z zeszłego miesiąca od agnieszka2) i 149 zł u nescci, zgadza się?
-
też mi się zdaje, że on tak dziamga o uwagę ;) nie jest jakoś specjalnie trudnym psem, potrzebuje tylko właściciela z głową na karku, który nauczyłby go kiedy jest czas na szczekanie i wydurnianie się, a kiedy na ciszę i odpoczynek. trzymam kciuki za kastrację!
-
a tam niemożliwa, plenerkowe portreciki pięknie by wyglądały :cool3:
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
wiq replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Piechcia, zareklamuj bazarki na tym wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/148725-ObroA-e-szelki-smycze-vol-2[/url] tam akcesoriomaniaków na pęczki ;) -
[URL=http://img7.imageshack.us/i/simg5707.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7674/simg5707.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/simg5708.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5585/simg5708.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img14.imageshack.us/i/simg5710.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7344/simg5710.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/simg5714.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2122/simg5714.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/simg5715.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/124/simg5715.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img704.imageshack.us/i/simg5694.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/4435/simg5694.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/simg5695.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5633/simg5695.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/simg5698.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7334/simg5698.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/simg5702.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8098/simg5702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/simg5705.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4314/simg5705.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Marta_Ares']ale piekne to Twoje rude:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] jej się sterylka przysłużyła chociaż, przynajmniej nie jest taka szczurza jak kiedyś ;) [quote name='Shel']Okej :P Trzymam kciuki za egzamin :P Ty tylko z jedną wychodzisz(w sensie, że osobno :P), czy tamte są we Wrocku?[/QUOTE] trzymaj dalej :P różnie, najczęściej z 3ma, jak totalny debil :roll: :evilbat:
-
czarny pies na śniegu - mój ulubiony temat fotograficzny :evilbat: ;)
-
[URL=http://img85.imageshack.us/i/s05022010023.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7900/s05022010023.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/s05022010031.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3540/s05022010031.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/s05022010032.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/303/s05022010032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/s05022010042.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1340/s05022010042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/s05022010043.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4838/s05022010043.jpg[/IMG][/URL]