Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Czyli żul :] :evil_lol: Kiedy wracasz na stolycę? Mam nadzieję, że po świętach będziesz na jakiś weekend :diabloti:[/QUOTE] będę chyba ;) teraz jestem, ale takim totalnym przelotem:/ [quote name='despera']Flat po sterylce powiadasz... Szkoda że Nes po kastracji prążków nie dostał:diabloti: A ja owszem, nadal na wecie, trzeci rok podobno najgorszy, póki co się z tym zgadzam:roll: Patofizjologia i profesor Szalony dzięki niemu przez chwilę(czytaj-pierwszy semestr) zastanawiałam się czy nie rzucić wszystkiego w cholerę:angryy: a co tam u Ciebie? Dobrze mi się zdaje że egzaminy pozdawane w pierwszych terminach?:cool3: Już poprawiłam, wpadnij nas odwiedzić:lol:[/QUOTE] aa.. prążkowany to mix asta, nasza najlepsza koleżanka :P jak dla mnie 3 rok jest póki co najlepszy ;) ano udało się w pierwszym ;) [quote name='eria'][url]http://img704.imageshack.us/img704/8459/s10022010046.jpg[/url] ależ ona jest cudna!!!![/QUOTE] no nie :loveu:?
  2. to trzymam kciuki za pomyślny rozwój sprawy ;)
  3. jest opcja, żeby psiakowi zafundować wyraźniejsze zdjęcia? te są o.k., ale sporo zakratowanych, a widzę, że niektórzy łowiczanie pod Waszą opieką mają na prawdę bombowe zdjęcia ;) chciałabym mu załatwić takie full wypas allegro. ale jeśli nie bardzo macie jak te zdjęcia zrobić, to wykorzystam te wklejone na wątku. a co do gazet - nawet jakaś lokalna ulotka daje IMO lepszy odzew niż internet ;)
  4. są jakieś dobre wieści?... :)
  5. cały czas trzymam kciuki za telefony ;) jak nie zadziałąją (tfu, tfu, tfu), to zasponsoruję w maju ogłoszenie w DZ ;)
  6. witam czarno-burych :) widzę, że wiosna w końcu? :multi:
  7. dawaj więcej testów :) na pewno robisz teraz milion zdjęć ;)
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Żuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul[/QUOTE] student :P [quote name='despera']Cześć:) Dawno mnie tu nie było i jestem strasznie do tyłu... Co to za czarne psisko nie będące flatem? Nie bardzo wierzę w to żeby udało mi się wszystko nadrobić...:evil_lol: Bystra jak zwykle piękna:loveu:[/QUOTE] o matko, Ty żyjesz! :P co u Ciebie? dalej weta i sggw? ;) toż to flat :P po sterylce :diabloti: koniecznie popraw link w podpisie, bo nie mogę do Ciebie trafić, a wyszukiwarka forumowa tradycyjnie nie działa :)
  9. hej! wrzuciłam chłopaka na flatowe forum. próbowałyście ogłaszać go w jakiejś gazecie?
  10. dobermaniacy, pomocy!!! do lublinieckiej przechowalni (śląskie) trafiło takie oto nieszczęcie. Lu_gosiak: "a to kolejna bieda starszy dobek, dlugo sie blakal, wygłodzony na maxa, rany na nogach, jajka odmrozone do krwi, ledwo chodzi [IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_2190.jpg[/IMG] [IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_2194.jpg[/IMG] [IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_2193.jpg[/IMG] [IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_2192.jpg[/IMG]"
  11. właśnie miałam iść jutro do empiku zobaczyć, czy już jest.. :P
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='diabelkowa']serio chyba zmienilas flata na niufka glupia tyle chorowac... ;p[/QUOTE] przynajmniej nie muszę inwestować w kubraki zimą :evil_lol: sama jesteś głupia, o! :P [quote name='Shel']I jak zdrufko? :PPP A wyjazdu w góry zazdroscimy ;)[/QUOTE] noo.. w końcu odzyskuję siły :) dziś ostatni dzień antybiotyków :multi: -> piwo, piwo, piwo :evil_lol: [quote name='Od-Nowa']chorutku daj jakieś zdjęcie flacikowe :-)[/QUOTE] postaram się wrócić na weekend, zwierzakom zafundować kąpiel i koszmarne strzyżenie ;) i może jakieś zdjęcia się trafią :) mam nadzieję, że rowerować się już da...
  13. na prośbę Lu_Gosiak zmieniam tytuł.
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    kolejny tydzień zalegam, mam nadzieję, że ostatni :P kilka zdjęć zaległych z gór.. [URL=http://img704.imageshack.us/i/s10022010046.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8459/s10022010046.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/s10022010047.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9599/s10022010047.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/s10022010048.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7646/s10022010048.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/s10022010049.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4352/s10022010049.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/s10022010084.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1940/s10022010084.jpg[/IMG][/URL]
  15. lubienie zimy to jedno, a ciemności egipskie i tnący się na mrozie af to drugie :P
  16. ja mam coś dobre przeczucia :) kiedy ma się ukazać ogłoszenie w MP?
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Agathee']co do tego spaceru z psem i koniem na raz, to u mnie nie wyglądało to tak wesoło, bo o dziwo to koń strasznie zazdrosny był i chciał kopać psa przodem :lol: :evil_lol: oj nie zadowoliła go konkurencja ;) A tak w ogóle to witam po raz pierwszy chyba :)[/QUOTE] witam, witam :) zdarza mi się do Was zajrzeć ;) u nas koń nie lubi Ady, bo obie są diabelnie łakome i wykradają sobie chleb :evil_lol: konkurencja ;) [quote name='Dobcia']Fantastycznie, dwie dobre wiadomości :) :)[/QUOTE] ano, udało się, nie sposób zaprzeczyć :) [quote name='Od-Nowa']Wiqarynko, kiedy jakiś spacer??[/QUOTE] [quote name='Shel']Dobre pytanie. Ile można chorować :PPP[/QUOTE] myślę, że moje psy dołączą się do tego zapytania ;) ale sama nie wiem, teraz na tydzień wypadłam z obiegu, przytaszczyłam się w końcu do wrocławia, ale nie wiem, czy się nie odtaszczę przypadkiem :evil_lol: zwolnienie mam na 2 tyg, jestem po tygodniu brania zastrzyków, przede mną jeszcze 2 tyg. leczenia, ech... :P poległam po całości, jeszcze mi się zapalenie żył przyplątało :)
  18. tylko siąść i płakać... ja proszę nesccę o przejęcie z powrotem wątku.
  19. ale fantastyczny kundel! mój typ! :)
  20. czyżby coś się ruszyło? :)
  21. oby i Fionie coś przysłało... ale chyba u góry mają ją w poważaniu :)
  22. Nie ma szans, żeby się nauczyła?.. Super, że Kastorowi się udało :)
  23. trzymam kciuki za Kastora:) Fafik na pewno też znajdzie dom :) a o Fionę ktoś dzwonił?
  24. wiq

    czarno-ruda galeria

    tak to wygląda mniej więcej:evil_lol: [SIZE=1]ano suczyna znalazła w końcu dom niedaleko Lublińca :) bielski zrezygnował ;) wezmą chyba coś z okolicy :)[/SIZE]
×
×
  • Create New...