Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. najlepszego :) żeby wszytskie bezdomniaki tak trafiały :)
  2. no ciekawam, co Ci powiedzą ;)
  3. co Ci mam mówić, jak mam tysiąc pomysłów dziennie ... :evil_lol: mogę się mylić, ale wydaje mi się, że zdrowiej psiej macicy na usg nie ujrzysz, więc chyba pozostaje czekać na cieczkę ;)
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    oj, to sobie poczekasz :evil_lol: odzwyczaiłam się totalnie od zabierania aparatu na spacery i dopiero w trasie mi się przypomina :evil_lol: ale przed zdjęciami sukom chyba strzyżę zafunduję, bo niufy to przy nich łyse są :evil_lol:
  5. ano wiem, jak to jest, ja napierw nie miałam mieć wcale żadnych psów, na bank nie myśliwskich, na pewno nie retrievery, a już na bank nic owczarkowatego, bo to to upośledzone jest... :/ słowem, nie warto planować :evil_lol: chodzi mi od dawna po głowie nowy pies, ale 4ty, litości.. :P muszę iść na odwyk :evil_lol: moje też leją jak psy, po sterylkach im odbiło :P
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Ale możesz wrzucić jakieś zdjęcia nowe:razz:[/QUOTE] nie mam :( może w przyszły weekend ;) [quote name='evl']Ale coś konkretnego? ;) Ja se zaadoptowałam, szczegół po kliknięciu w ZU w sygnaturce :evil_lol:[/QUOTE] szczegół se już obczaiłam :P kilka konkretów, po prostu mi na łeb padło :/
  7. wszyscy jeszcze w szoku przez tę katastrofę...
  8. Olena, super, że działasz :) rozczarowana jestem tym milczeniem z MP... tak liczyłam na odzew...
  9. Czemu o to bydlątko nikt nie dzwoni? :(
  10. evl, kurde, co to się porobiło? :D jakieś dziwne te czeweczki ostatnimi laty hodują :evil_lol:
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    żyję, suki żyją, reszta stada też ;) mój pomysł adopcji żyje również, nie mogę mu łba ukręcić :placz:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    witam nową osobę :) kurde, tak za mną chodzi jakaś adopcja... ale nie, nie, nie mogę :evil_lol:
  13. Szarotko, nie Ty jedna :P ale widzę, że idzie w dobrą stronę, tfu tfu tfu ;)
  14. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/448897/00000025.jpg[/url] boskie :) a to to białe, to chyba takie pułapki na owadzie szkodniki ;)
  15. [quote name='Marta_Ares'] mowisz? bo obecnie każda podróż kończy sie haftowaniem:shake: probowaliśmy na głodnego, to slina wymiotował :shake: [/QUOTE] no ja bym go wzięła na przetrzymanie :P 2 km to przecież nie jest daleko, idealnie na początkowe przyzwyczajanie ;) Bystra rzygała dalej niż widziała, ale u nas nie ma opcji, żeby pies nie jeździł autem, więc musiała się przystosować ;)
  16. bardzo fajny serwis :) heh, niby tak znane okolice, a ciągle coś nowego się człowiek dowiaduje ;)
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    ja tu i tam się podziewam, jak zwykle ;) tylko w neta średnio zaglądam ;)
  18. podnoszę... jakaś masakra z tym psem :/
  19. co do choroby - trzeba wozić na upartego, w końcu się oduczy, bo zapamięta, że jazda = spacer :) pozdrowienia od bystrej, dawniej chorowała, teraz pierwszy podróżnik ;)
  20. super :) a film z voulta od twarzy też masz? :evil_lol:
  21. zatrzęsienie tych flatopodobnych..
  22. co to za śmiszny ochłap na sznurku? :evil_lol: Foxiasta poprawia kondycję na wiosnę ;)
  23. widzę, że seminarkowa drużyna trenuje nadal dzielnie :)
  24. jak dobrze czytać takie posty :):)
×
×
  • Create New...