ano wiem, jak to jest, ja napierw nie miałam mieć wcale żadnych psów, na bank nie myśliwskich, na pewno nie retrievery, a już na bank nic owczarkowatego, bo to to upośledzone jest... :/
słowem, nie warto planować :evil_lol:
chodzi mi od dawna po głowie nowy pies, ale 4ty, litości.. :P muszę iść na odwyk :evil_lol:
moje też leją jak psy, po sterylkach im odbiło :P