Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. biedny staruszek :( niestety deklaracji dorzucić nie mogę, chyba, że któryś z "moich" (Fiona, Niko) znajdzie dom... :(
  2. hehe, __Lara już się zgodziła, bo ją wczoraj o allegro prosiłam, także spokojnie ;);)
  3. Allegro robi __Lara, zaraz prześlę jej ten nowy tekst ;)
  4. to super, że się cieszysz :evil_lol: teraz możemy wspólnie potęsknić za zwierzakami i popłakać nad farmą :evil_lol:
  5. co za nieszczęście :(
  6. u tej wiosny jest psom zdecydowanie za dobrze :/ nie chcą do nowych domów iść :evil_lol:
  7. podrzucam biedaki. Gosiak obiecała na jutro zdjęcia reszty, zobaczymy, czy się wywiąże :evil_lol:
  8. czemu mi Twój wątek wywaliło z subskrypcji? :shake: ale już jestem :multi: cieszysz się? :loveu:
  9. chyba pierwszy raz powiedziałaś o mnie coś miłego :evil_lol:
  10. w takim razie czekam i trzymam kciuki :)
  11. Eria, współczuję... ale mówią, że człowiek wszystko wytrzyma .. ;)
  12. to podeślij no ciotko PW z kontem.. ;)
  13. no, Chojraku, czas najwyższy do domu się wynosić :)
  14. hmmm.. a może przenieść jego wątek na ogólne pwp? więcej ludzi tam zagląda?
  15. to trzymam kciuki za pozytywny rozwój sprawy! a PW ktoś rozsyła i popularyzuje wątek? pewnie nie, więc może, Beato droga, wklej tu choć wzór swej odezwy do narodu, a ja trochę porozsyłam...
  16. zjawiam się i ja.. Boskie suczki... mogłabym przekazać jakieś fanty na bazarek, tylko nie mam obecnie czasu na jego prowadzenie...
  17. zapisuję się na wątek i postaram się coś jednorazowo pomóc :oops:
  18. czytałam wcześniej o nim i jego kontrowersyjnych metodach. poszukam książki, bom ciekawa, ale wydaje mi się, że to stare metody w nowym opakowaniu ;)
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    heh, a kiedyś się dźwigało aparat i do tego ciężki plecak z aportami, piłkami, linkami, wkrętami, skórkami, skrzydłami, kagańcami, smakami, ło matko :P ogonom zamówiłam właśnie nowe mieszkanko, bo stare rozniosły w drzazgi już :placz: [url]http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/985/74/10/985741075[/url] ich zdjęcia też muszę wkleić, wyrosły na zwierzątka słusznej wielkości ;)
  20. świetne wieści :) w takim razie tytuł do zmiany ;)
  21. też mnie to dziwi, tym bardziej, że docelowo szuka ogródka z budą, a takich domów jest najwięcej.. i nic :(
  22. kwietniowym, w ogłoszeniach na końcu. no nic, jak to nie podziała to spróbujemy z ogłoszeniem na woj. śląskie w Dzienniku Zachodnim..
×
×
  • Create New...