heh, a kiedyś się dźwigało aparat i do tego ciężki plecak z aportami, piłkami, linkami, wkrętami, skórkami, skrzydłami, kagańcami, smakami, ło matko :P
ogonom zamówiłam właśnie nowe mieszkanko, bo stare rozniosły w drzazgi już :placz:
[url]http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/985/74/10/985741075[/url]
ich zdjęcia też muszę wkleić, wyrosły na zwierzątka słusznej wielkości ;)