Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. podrzucę kudłacza, oby znalazł dobry dom :)
  2. ano można [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1001639342[/url] niestety nie ma wyróżnienia, tylko inne opcje, gdyż mój budżet biedowy został znacznie przekroczony w tym miesiącu:P ale jeżeli ktoś chce to wyróżnienie zafundować to można skontaktować się z __Larą ;)
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Gratki :) :][/QUOTE] dzięki ;D [quote name='SabaNera']Gratuluję :p Jak tu rzadko są fotki :placz:[/QUOTE] no co ja poradzę, tak to jest ;) może w sob coś niecoś pofotografuję ;)
  4. Chojraaak, idź do domu, bo Tolek czeka na deklarację... :P Czekamy na nowe zdjęcia, tak? ;)
  5. o to chodzi :D jako Niko-emeryt już się chyba ludziom opatrzył:(
  6. piękne bydlątko :) ma jeszcze drugie piękne allegro od __Lary, od przybytku głowa nie boli ;):P
  7. no dobra, zmieniony... Nikuś, doczekasz się domu?.. :(
  8. Ja zrozumiałam, że w Obornikach Śl. ;)
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    jeee, 5teczka wpadła :evil_lol: ale to chyba głównie dzięki mojemu współprelegentowi, który oczarował prof. nadprogramowym przemówieniem nt. kofeiny :evil_lol: my robilliśmy tylko 'zupę z pszczoły' w kier. badań parazytologicznych, sekcji nie :( ha, jutro do suczy jadę, w końcu! :multi:
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182437-Wywiozą-je-lub-zabiją-PILNIE-POTRZEBNE-PIENIĄDZE-NA-DT-dla-dwóch-suniek!"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5355/ldbanner.jpg[/IMG][/URL]
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    Jak byś miała retrievery to byś się musiała nadźwigać :P Hm.. czyżby dogo naprawiona?.. :) kurde, trzymać za mnie kciuki, mam dziś prezentację ;(;( a ja tego tak nienawidzę ;(;( poję się melisą od 3 dni :evil_lol:
  12. nie Ty jedna... ech.... mam nadzieję tylko, że to zmiany na lepsze w końcu:P
  13. ech, próbuję wkleić banner, ale coś nie idzie :roll:
  14. Tekla64, co jak co, ale konia przełażącego pod ogrodzeniem jeszcze nie widziałam :evil_lol:
  15. koniecznie!! :)
  16. no widzę, że dałaś radę :P kurcze, ten czarny kosmaty jakiś znajomy mi się wydaje... może weci będą go kojarzyć?
  17. no nie wiem, jak to urządzą, bo przecież od IV roku mamy zaczynać już bloki, czyli choroby poszczególnych gatunków. z tego co zrozumiałam, przez następny semestr? rok? ma być tylko bydło ;) parchy to parazyty ;) my mamy teraz i pszczółki, i futerka :) plus ochrona zdrowia publicznego :);D
  18. może zmieńcie tytuł na bardziej dramatyczny i rozsyłajcie wątek...
  19. heh, ja jutro farma, diagnostyka, w czw wyglaszam referat z ochrony radiologicznej pasz (oczywiscie jeszcze nietknięty:P), w piątek parchy i apy, hurra;D i można przez weekend uczyć się na koło z futerek i kolejne odpytki :) moi mają też jakoś niedługo półmetek ;) tzn jak skrócenie? że na VI roku tylko praktyka? tak chyba wszyscy mają
  20. w weekend prześlę :) obecnie poza domem jestem ;)
  21. ano, jak ktoś zdecyduje się robić dla nich bazarek - proszę dać znać ;) to prześlę rzeczy bądź same zdjęcia z opisami i wysyłka będzie ode mnie.
  22. no właśnie dlatego chętnie przeczytałabym książkę ;) z programu po prostu wywioskowałam, że to taka stara szkoła z nową filozofią. mnie te metody nie przerażają jakoś specjalnie, czasem ich nie rozumiem po prostu. już dużo dziwnych psów widziałam i wiem jedno: trzeba dopasować metodę do psa (i właściciela;)).
  23. a jaki tytuł proponujesz? ;) był dramatyczny, teraz jest zachęcający, i odwiedzin jak nie było tak nie ma ;);)
  24. a ponoć te czarne i z czarnym podbiebieniem to takie groźne :evil_lol:
  25. otóż to - wspólny domek byłby jeszcze trudniejszy do znalezienia...
×
×
  • Create New...