heh, ja jutro farma, diagnostyka, w czw wyglaszam referat z ochrony radiologicznej pasz (oczywiscie jeszcze nietknięty:P), w piątek parchy i apy, hurra;D i można przez weekend uczyć się na koło z futerek i kolejne odpytki :)
moi mają też jakoś niedługo półmetek ;)
tzn jak skrócenie? że na VI roku tylko praktyka? tak chyba wszyscy mają