-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
suka wstala chciala wyjsc na dwor wiec poszłam,ale ona wyslizgla mi sie z obrozy i pobiegla do domu wlascicielki...zostawila dzieci. Wzielam ja...znowu to samo wyslizgla sie i uciekla znowu,zanioslam ja na rekach do domu. Masakra...ona chyba musi miec kojec :-( niewiem ciagnie do domu a tam jej nie chca ,jak mam z nia wychodzic,jak ucieknie co z maluchami? :placz:
-
Chrzanów. Nowa nadzieja! Sunia już w nowym domku:-)
MartynaP replied to Iwona77's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/7a912a1828397612med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/157/c2fe337d77e0d4aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/153/76b73ef6eedd547d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/157/9f1cf2ac7cf3031cmed.jpg[/IMG][/URL]- 67 replies
-
- do oddania
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
MartynaP replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL] -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
MartynaP replied to Dea's topic in Już w nowym domu
błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL] -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
MartynaP replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL] -
błagam zajrzyjcie :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-141439/#post12570216[/URL]
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
proszę zajrzyjcie na ten watek :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-141439/#post12570216[/URL] -
[CENTER][B][COLOR=Red][SIZE=6]UWAGA!!!!![/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER] [B][COLOR=Red] 12.01.2010[/COLOR][/B] Mój syn wychodzi z Sabą na dwór,ta wyślizguje się ze smyczy i ucieka. Sukam jej,niema jej nigdzie Pod blokiem byłej właścicielki jestem co 10 minut,pukam do dzwi-niema nikogo w oknach ciemno. Rozwieszam ogłoszenia [COLOR=Red][B]13.01.2010[/B][/COLOR] Dostaje telefon od bylej włascicielki,Saby mam nie szukac,wywiozla ja!!! Zgłaszam sprawe na policje [COLOR=Red][B]Szczegółowy opis strona 30[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/244/b49880cc0a07347d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/136/05fe96c70b3d5b38.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Red]**********************************************************************************[/COLOR] Dziś na działkach znalazłam pożuconą sunie z sześcioma szczeniakami. Lezała tak od rana w tym upale.Ludzie tylko przechodzili i zaglądali. Zadzwoniłam na SM bo suka nie dała podejsc do kartonu z dziecmi,warczala i szczerzyla zeby.Zanim przyjechali juz ludzie obok grilujacy zdazyli ja przekupic kielbasa i stwierdzilam ze suke moge zabrac skoro niew jest taka zla jak myslalam.Szczeniaki juz otwarly oczy przynajmniej u 3 sa otwarte-reszty nie sprawdzilam.Muysialam zabrac jednego bo suka mimo ze zabralismy karton z malymi dalej siedziala w tym miejscu,pobiegla do auta do domu tez bez problemu weszla. W domu juz nie jest taka mila,nie daje do siebie podejsc ale to pewnie stres bo dzis dzien miala taki a nie inny.Niemam nawet jak z nia wyjsc na dwor,bo nieda do siebie dojsc zeby smycz jej zapiac. Wlascicielke znalazlam twierdzi ze to pies jej zmarłej mamy ze ona pracuje ,niemoze jej miec i ze jej nie pozucila tylko ona sama uciekla i oszczenila sie przy ulicy a ta kazala dzieciom wyniesj je na dzialki :angryy: dzwonilam ponownie na SM ze odnalazlam wlasciciela aby przyjechali ja ukarac ale poniewaz zmiana ktora byla pierwszym razem juz szla do domu mam zadzwonic jutro i podjada. Potrzebuje kazdej pomocy,nawet karmy-nie dam rady poprostu :( No i tymczasu tez potrzebujemy,mam tydzien potem wyjezdzam niewiem co bedzie :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/0fc0c006629e7374med.jpg[/IMG][/URL]
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
jestem ;) to prawda furaginum jej pomoże,sama brałam jak byłam w ciąży wszystko przeszło od ręki nawet potworny ból nerek. Pilnie trzeba tymczas znalesc...niemoze trafic do schronu :shake: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Martynko, pomożesz ogłaszać moje stadko?... :roll:[/quote] jasne ;) chodzi o jaśminke z dziećmi?? -
domku szukamy...juz tak długo :shake:
-
[quote name='ketunia']Z tego co mi wiadomo to z Konina do Jaworzna.[/quote] czyli trzeba na transportowych poszukac,ale chyba ciezko bedzie bo on duzy jest. Ja dla małych szczeniaków szukałam na róznych na szczurzym,na świnkowym ale to wiadomo ze mały szczeniak nie robił nikomu różnicy