Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. suka wstala chciala wyjsc na dwor wiec poszłam,ale ona wyslizgla mi sie z obrozy i pobiegla do domu wlascicielki...zostawila dzieci. Wzielam ja...znowu to samo wyslizgla sie i uciekla znowu,zanioslam ja na rekach do domu. Masakra...ona chyba musi miec kojec :-( niewiem ciagnie do domu a tam jej nie chca ,jak mam z nia wychodzic,jak ucieknie co z maluchami? :placz:
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/7a912a1828397612med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/157/c2fe337d77e0d4aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/153/76b73ef6eedd547d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/157/9f1cf2ac7cf3031cmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='kako80']ludzie sa benadziejni.. moge pomoc finansowo po 14 lipca.[/quote] bardzo dziekuje kazda pomoc potrzebna. Sunia musi juz po 14 byc w DT :-(
  4. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  5. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  6. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  7. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  8. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  9. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  10. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  11. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  12. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  13. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  14. błagam zajrzyjcie na ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-mam-tylko-tydzien-141439/#post12570216[/URL]
  15. może jakas fundaja by sunie wzieła pod opieke...niewiem
  16. halbinko podrzuciłam ;) Niewiem co to bedzie mam nadzieje ze suka sie oswoi troche bo narazie to dramat :shake:
  17. błagam zajrzyjcie :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-141439/#post12570216[/URL]
  18. błagam zajrzyjcie :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-141439/#post12570216[/URL]
  19. błagam wejdźcie,pomóżcie :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-141439/#post12570216[/URL]
  20. proszę zajrzyjcie na ten watek :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/porzucona-suka-z-malymi-pilnie-tymczas-141439/#post12570216[/URL]
  21. [CENTER][B][COLOR=Red][SIZE=6]UWAGA!!!!![/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER] [B][COLOR=Red] 12.01.2010[/COLOR][/B] Mój syn wychodzi z Sabą na dwór,ta wyślizguje się ze smyczy i ucieka. Sukam jej,niema jej nigdzie Pod blokiem byłej właścicielki jestem co 10 minut,pukam do dzwi-niema nikogo w oknach ciemno. Rozwieszam ogłoszenia [COLOR=Red][B]13.01.2010[/B][/COLOR] Dostaje telefon od bylej włascicielki,Saby mam nie szukac,wywiozla ja!!! Zgłaszam sprawe na policje [COLOR=Red][B]Szczegółowy opis strona 30[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/244/b49880cc0a07347d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/136/05fe96c70b3d5b38.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Red]**********************************************************************************[/COLOR] Dziś na działkach znalazłam pożuconą sunie z sześcioma szczeniakami. Lezała tak od rana w tym upale.Ludzie tylko przechodzili i zaglądali. Zadzwoniłam na SM bo suka nie dała podejsc do kartonu z dziecmi,warczala i szczerzyla zeby.Zanim przyjechali juz ludzie obok grilujacy zdazyli ja przekupic kielbasa i stwierdzilam ze suke moge zabrac skoro niew jest taka zla jak myslalam.Szczeniaki juz otwarly oczy przynajmniej u 3 sa otwarte-reszty nie sprawdzilam.Muysialam zabrac jednego bo suka mimo ze zabralismy karton z malymi dalej siedziala w tym miejscu,pobiegla do auta do domu tez bez problemu weszla. W domu juz nie jest taka mila,nie daje do siebie podejsc ale to pewnie stres bo dzis dzien miala taki a nie inny.Niemam nawet jak z nia wyjsc na dwor,bo nieda do siebie dojsc zeby smycz jej zapiac. Wlascicielke znalazlam twierdzi ze to pies jej zmarłej mamy ze ona pracuje ,niemoze jej miec i ze jej nie pozucila tylko ona sama uciekla i oszczenila sie przy ulicy a ta kazala dzieciom wyniesj je na dzialki :angryy: dzwonilam ponownie na SM ze odnalazlam wlasciciela aby przyjechali ja ukarac ale poniewaz zmiana ktora byla pierwszym razem juz szla do domu mam zadzwonic jutro i podjada. Potrzebuje kazdej pomocy,nawet karmy-nie dam rady poprostu :( No i tymczasu tez potrzebujemy,mam tydzien potem wyjezdzam niewiem co bedzie :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/0fc0c006629e7374med.jpg[/IMG][/URL]
  22. jestem ;) to prawda furaginum jej pomoże,sama brałam jak byłam w ciąży wszystko przeszło od ręki nawet potworny ból nerek. Pilnie trzeba tymczas znalesc...niemoze trafic do schronu :shake:
  23. [quote name='halbina']Martynko, pomożesz ogłaszać moje stadko?... :roll:[/quote] jasne ;) chodzi o jaśminke z dziećmi??
  24. domku szukamy...juz tak długo :shake:
  25. [quote name='ketunia']Z tego co mi wiadomo to z Konina do Jaworzna.[/quote] czyli trzeba na transportowych poszukac,ale chyba ciezko bedzie bo on duzy jest. Ja dla małych szczeniaków szukałam na róznych na szczurzym,na świnkowym ale to wiadomo ze mały szczeniak nie robił nikomu różnicy
×
×
  • Create New...