-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']prosiłas Pokahontas o fotki?[/quote] nie,pisalam do natussi zaraz napisze do Pokahontas -
Lipton - na długie jesienne i zimowe wieczory! SzP Zabrze
MartynaP replied to halbina's topic in Kotki już w nowych domach
[URL]http://www.sprzedasz.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjakota.pl/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.adin.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://www.ojoj.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.koty.pl/[/URL] -
[quote name='becia66']a co to ci kochana córeczka takie porządki w garnkach robi ? :eviltong: Do świąt jeszcze daleko....:evil_lol: A Spajkuś extra.....!!![/quote] z tymi garami mam to samo,moja córa wszystkie potrafi wywalic,tylko sprzatac ich nie chce :diabloti: Spajuś śliczny,już widze zaufał :loveu:
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bounty pisałam do ciebie Pw odnośnie pralki tu jest do oddania: [URL="http://gratyzchaty.pl/viewtopic.php?t=79170"]Gratyzchaty.pl - Oddam za darmo : oddam pralkę[/URL] mysle ze warto napisac PW do osoby ktora to wystawiła,moze sie uda -
śpiochy musza byc zeby maluchy nie ssały suczki bo ona dostaje antybiotyk. Jest dobrze maluchy karmię sama,sa pojedzone,po jedzeniu śpią,załatwiają sie same. Jest wszystko ok. Wygląda na to ze niestety teraz nie wyjade-bede musiala sobie darowac wakacje.Niechce suni przewozic z miejsca na miejsce. W sierpniu juz bede musiala wyjechac-nieda sie tergo odwolac i zreszta sama niechce. Wiec jak narazie nie szukam tymczasu na te najblizsze 1,5 tygodnia ale szukam pomocy finansowej. Moze Fundacja mogłaby mi pomóc?? Niewiem sama teraz sunia jest leczona antybiotykami ale w kazdej chwili moze byc konieczna operacja. Za dzisiejsza wizyte juz jest cos kolo 70 zł. jutro biore maluchy,musza byc odpchlone,kolejne zastrzyki. Niewiem ile wyniesie całe leczenie
-
bylismy u weta narazie sie macica oczyszcza,jesli szyjka jej sie zamknie bedzie konieczna operacja.Bede jezdzic codziennie na zastrzyki bo dostaje antybiotyk.Ubrałam ja w śpiochy od mojej córci-pozniej wstawie fotke :evil_lol: Rachunek musze uregulowac na koniec leczenia. Dziekuje Emiś za wszystko :loveu:
-
BIANKO one jedza z butelki,daje im NAN bo wet powiedzial ze moge im ten dac. Mam dwie te buteleczki jeszcze po suni amstafce ktora odkarmiałam. Oczywiscie suke tez ssaja chociaz nic nie leci-mają smoczki. Nie dra sie wcale jakby byly pojedzone ale to moze nie to [B]Czy nic im sie nie stanie jak to mleko im do nosa poleci???bo jednemu troszke polecialo tak jakby,zrobil bańke z mleka nosem i szukal cyca dalej.[/B] [B]Co ile mam je karmic??zeby bylo jak w zegarku??[/B] [B]Ile jednorazowo musza dostac mleka??[/B] [B]Ile po karmieniu masowac?? rozumiem ze dopoki nie zrobia kupy ale jak nie zrobia nawet po masarzu to co wtedy??[/B] [B]Czy trzeba tak jak z dziecmi klepac je zeby im sie odbiło??[/B] Mam mnóstwo pytań przeplatanych obawą ze zrobie cos nie tak Dam rade...[SIZE=1]chyba[/SIZE]
-
suka nie wymiotuje,niechce jesc,duzo pije. Wet uwaza ze to ropomacicze bo dodatkowo ma wycieki. Wszystkie objawy na to wskazuja. Dzis nie mogl jej obejrzec. Jestem umowiona na jutro na 16 prawdopodobnie najpierw tydzien kuracji antybiotykami a jak nie pomoze to operacja.:placz: Maluchy musze karmic sama bo suka niema mleka,niewiem jak to robic troszke im dalam,jest ok ale boje sie ze cos zrobie nie tak bo to takie kruszynki.:shake: Zaprosilam na watek BIANKE specjalistke od maluchow.
-
Chrzanów. Nowa nadzieja! Sunia już w nowym domku:-)
MartynaP replied to Iwona77's topic in Już w nowym domu
super :lol: zmień moze tytuł bo ten dalej straszy :roll:- 67 replies
-
- do oddania
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[B]Halbino[/B] własnie wiem ze Formicy nie ma bo wczoraj do niej dzwoniłam. [B]Alojzyna [/B]maluchy nie wymiotują,kupy ich to nie taka typowa biegunka,nie sama woda.Ale twarde tez nie sa.Jak była u mnie Nela z trzema takimi maluchami tez takie kupy miały. Jak suka do nich wchodzi to one zaraz do niej podpełzaja i zaczynaja ssac,nawet to słychac.Zawsze zprawdzam czy kazde ma cyca,przestawiam je o obracam zeby kazde sobie possało. Jesli chodzi o jedzenie to ona nie chce nic jesc.Wody duzo pije ale póżniej ulewa jej sie jak małemu dziecku. [B]CoolCaty[/B] u mnie co jeden to mądrzejszy,kazdy co innego gada,miałam przykład jak jeździłam z kociakami jak mi się pochorowały.[B]:shake:[/B] Jest Formica która zawsze pomagała,zawsze wiedziała co jest grane i leki zawsze pomagały no ale jest na L4
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
MartynaP replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
straszne to co człowiek zrobił temu psu :shake: własnie myslałam o tym, i miałam pytac ale dobrze ze znalazłam. Mam nadzieje ze kara bedzie surowa-do takiestanu nie doprowadził by psa w tydzień,ten pies cierpiał tam pewnie miesiącami :-( -
jutro postaram sie kupic mleko...niewiem ile kosztuje. Dzis juz nie dalam rady bo sunia zwymiotowala w drodze do domu,maluchy juz chcialy do mamy i tak jak psałam całe sie obsrały. Z drugiej strony jesli miałaby az tak mało mleka to one przeciez by sie darły w niebogłosy bo głodne by byly,a one w nocy spią,w dzien tez-pojedza i śpią.Czy u psów to nie jest tak jak u ludzi ze mleko napływa w trakcie ssania??Im wiecej ssaja tym wiecej mleka?? Chociaz ona nie jest duża a to jednak 6 szczeniaków wiec sama juz niewiem. Martwie sie o nia bo nic nie chce jesc,napije sie wody to jej sie odbija ta woda i zawsze troszeczke zwróci-nie duzo ale jednak :shake:
-
Byłam. Wet stwierdzil ze to niestrawnosc spowodowana tym ze suka wylizuje wszystko to co zrobia małe. Dostała leki bo stwierdzil ze sie odwapnia musi miec witaminy bo ciaza i laktacja wlasnie spowodowala to odwapnienie-wiadomo brak dobrego jedzenia,witamin. Dodatkowo suka juz prawie niema mleka,mam maluchy dokarmiac np.mixolem. Wazy 11 kg. ma ok.3/4 lat. Maluchy zostaly tez odrobaczone. Zwarzylam tylko dwa najwiekszy ma 0,85 najmniejszy 0,70 wiec nie jest tak zle.Maja ok 2 tygodni moze troszke wiecej ale napewno nie wiecej niz 3. Dodatkowo suka ma jesc duzo sera bialego i dobra karme. Wiec teraz nieweim juz sama co jej dawac do jedzenia jak ona prawie nic nie chce. no i jesli wymioty sa spowodowane "sprzataniem" po maluchach to beda ciagle bo przeciez nie da sie tego uniknac Teraz rachunek: Za sama wizyte,leki i odrobaczenie małych zapłaciłam 120 zł.-ksiazzeczke dostałam gratis :razz: Fakture za ta wizyte mam . Dodatkowo kazal kupic witaminy "Wita-Vet" ale poniewaz ich nie miał kupiłam u innego weta za które zapłaciłam 28 zł. ale faktury juz nie brałam bo maluchy sie juz darły,całe sie obsrały i chcialam jak najszybciej do domu jechac
-
[quote name='kaja555']a może chodzi jej o to, żeby ją z ręki karmić :razz: Jak miałąm psa chorego to tylko z ręki była w stanie coś zjeść, mam nadzieję, że mamusi nic nie dolega.[/quote] tez miałam nadzieje ale niestety cos jej jest :-( zwymiotowala mi przed chwila a na dworze bylam -ma biegunke. Wymioty wodą lub żółcią,nieprzyjemnie pachnące jakby z malusieńką plamką krwi ale nie daje głowy bo to bylo cos czerwonego nic nie jadla takiego wiec stawiam na krew.:-( Jade do weta