-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
podnosimy.....zdrowiejemy ;) -
pojedzie na DT do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73217.html"][COLOR=#000000]lunarmermaid[/COLOR][/URL] ale musi miec bude bo jet tam jeszcze spayki
-
SZNAUCER MINIATURKA wychudzony zaniedbany skołtuniony-MA DOM
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga'][URL="http://img189.imageshack.us/i/898i.png/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1672/898i.png[/IMG][/URL][/quote] śliczny,trzymamy kciuki :) -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Halbinko pan był odrazu jak wrocili do Krakowa.Kicia ma sie dobrze wszystko jest ok byliśmy u Formicy-kociaki wydaje sie ze lepiej. Wczoraj podałam im smecte,później pobuszowały po kuchni. Dziś rano bardzo duzo zjadły-bardzo w sensie w porownaniu ile dotad zjadaly. Apetyt widac maja juz wiekszy,dostaja antybiotyk.Czekamy na koopy zebyu byly jak nalezy. Dostały po ksiazeczce i teraz odsypiaja stres zwiazany z podroza [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']paskudni ludzie :roll: może wcale innego psa nie mają, tylko im się odwidziało :angryy:[/quote] czasami ludzie słyszac o wizycie przed,zgadzaja sie a pozniej przemysla i stwierdzaja ze niechca zeby ktos im do domu przylazil (oczywiscie niektorzy) Ja zawsze pytam po kilka razy czy ktos bedzie czekal az sie wolontariusz na wizyte znajdzie i ew. transport ale tez juz chyba ze cztery razy mnie tak wystawili :shake: Niewarto sobie glowy zawracac-trzeba szukac dlaej domku dla Verterka ;) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dokładna moja rozmowa brzmiała tak: -zapytałam czy nie mogłybyśmy sie spotkac w piatek na ta wizyte -pani powiedziala "to mama załatwiała,ale my mamy juz psa" koniec -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
wiesci nie sa dobre.Maluch dostał leki ale po dwóch godzinach odszedl wtulony w termoforek na moich kolanach :placz: przepraszam mały....:-( reszta tez nie wyglada dobrze :shake: -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga'] Czy masz może telefon do Teresy?[/quote] ja mam ,chcesz??? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
nieomieszkałabym pani powiedziec kilka "miłych" słów ale...ona powiedziala my mamy juz psa i sie rozłączyla :angryy: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
chciałam na wizyte pojechać dzisiaj bo pomyslałam ze jakby dzis sie udało to w sobote mógłby juz wyjsc ze schronu. Zadzwonilam aby zapytac czy moze by pani dała rade dzis ale Pani powiedziała mi ze to juz nie aktualne ze maja juz psa,nierozumiem tego bo chyba od dzis go maja :crazyeye: Przykro mi Verterku nie tym razem :-( -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Justyna, masz jakieś wieści ze schroniska odnośnie zachowania Majki? Martyna czeka na tekst do ogłoszeń, może komuś spodoba się taka owczareczka w łaty ;).[/quote] tekstu niema,wieści o psiaku tez nie Justyna wiesz cos co tam u niej ? -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
MartynaP replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
co z psiakami??? -
Zabrane od alkoholika...psia rodzinka POTRZEBUJE POMOCY!!! Katowice
MartynaP replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-Hoop-Hoop-9641.gif[/img][/url] -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
MartynaP replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-Hoop-Hoop-9641.gif[/img][/url] -
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-Hoop-Hoop-9641.gif[/img][/url]
-
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-Hoop-Hoop-9641.gif[/img][/url]
-
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-Hoop-Hoop-9641.gif[/img][/url]
-
Zestresowana pobytem w schronie, wyciągnijmy ją stamtąd! MA DOM
MartynaP replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[URL="http://glitery.pl/"][IMG]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-Hoop-Hoop-9641.gif[/IMG][/URL] -
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-Hoop-Hoop-9641.gif[/img][/url]
-
Przygaszony i wystraszony w katowickim schronisku MA DOM!!!
MartynaP replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-HoooooooooooooP-5620.gif[/img][/url] -
Bardzo wystraszona psia bida w Katowicach, POMÓŻ :(
MartynaP replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp1.glitery.pl/text/162/26/1-HoooooooooooooP-5620.gif[/img][/url]