-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
mam nadzieje ze jutro rano beda dobre wiesci ;)
-
[quote name='halbina']o 5.00 (rano) napisałam na Miau: mamy przełom! Jasminka obudziła mnie miauczeniem o 4.30. zaniosłam ją do miski z wodą i jedzeniem, zaczełam glaskać... a ona mruczeć, patrzyła jak maluchy jedzą i mruczała potem napiła się wody... nie zjadła, ale fakt, że potrzebowała kontaktu to dowód, że ma się lepiej! teraz leży na moich kolanach i mruczy cichutko... _________________ teraz dopisałam: Jaśminka pije, trochę jej pomagam strzykawką... dostała kolejną kroplówkę, zrobiła kupę, brzydką, ale wreszcie jelita chyba działają... Bratek biega i je, niestety z godzinę temu zwymiotował... jest maleńki... boję się... _________________[/quote] widze nowe posty...wchodze na watek ze strachem :shake: ale cos sie dzieje w dobra strone mam nadzieje bedzie dobrze...musi byc,juz za duzo ich odeszło :-(
-
[quote name='halbina']Bratek ma już wilczy apetyt i jest bardzo aktywny, włazi na mnie co chwilę, łobuzuje z Liptonem... Jasminka w zasadzie leżakuje na parapecie i wygrzewa się, nie je i co parę godzin zdarza się jej wymiotować, w kuwecie tylko siu... jest wychudzona i słaba... dostaje leki i dokarmiam ją strzykawką, ale dziś rano zwróciła... Formica z TZ pobrali jej krew i zabrali na kroplówkę... Kciuki potrzebne[/quote] kciuki trzymam cały czas :kciuki::kciuki::kciuki: zdrowieć kociaki
-
uda sie napewno,jest juz pewnie głodny i to nim teraz kieruje zeby cos zjesc. Trzymam kciuki,mam nadzieje ze dzis juz bedzie w swojej budzie ;)
-
zaznaczam ogłoszenia zrobie wieczorem ;)
-
musze z sunia do weta jechac. Ma bardzo duzo mleka,mam mieszane uczucia z jednej strony chcialabym aby maluchy jeszcze karmila bo one jej tez potrzebuja z drugiej jedza juz karme,ona od prawie 2 tygodni sie nimi nie zajmuje. Jak ja teraz do nich dam bedzie je karmic to co pozniej?? beda za nia piszczec teraz juz wiedza ze mama sie nimi nie zajmuje. Pojade zobacze co mi powie najwyzej dostanie znow leki na zatrzymanie. Znow bede prosic o fakture...jak nie urok to wiadomo co :shake:
-
[quote name='halbina'][IMG]http://lh3.ggpht.com/_7WippezDP6A/SlZwhgdyj6I/AAAAAAAABBY/Ng0gsHohW1I/s400/P7080070.JPG[/IMG] Nie udało się i Sasance. Śpij maleńka! [*] Bardzo mi przykro. to najprawdopodobniej jakaś bakteria, będą badania...[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: no co sie dzieje do cholery...strasznie mi przykro :-(
-
[quote name='SZPiLKA23']Znalazłam jedna osobe [COLOR=#0000ff][FONT=Arial, sans-serif][B]JAWORZNO[/B][/FONT][/COLOR] [LEFT][COLOR=#008000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]Apple[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]GG 1178043[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [LEFT][B][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=black][email protected][/COLOR][/FONT][/SIZE][/EMAIL][/B][/LEFT] [/quote] wczoraj do niej pisalam PW i na gg teraz,nie widziala go.Jak cos da znac. tylko w jakiej dzielnicy on uciekl
-
[quote name='lunarmermaid']Moi sąsiedzi z ulicy tak.Jutro porozwieszam plakaty w najbliższej okolicy. Do schroniska w Mysłowicach można wejść,ale nie można robić zdjęć.[/quote] chodzio mi o osoby z dogo ;)
-
czy osoby z najblizszych okolic sa powiadomoine???
-
[quote name='Ninka']Wejdz na watek z mojego podpisu prosze. wszystko jest tam wyjasnione. I nie przejmuj prosze aktualnie prowadzona wymiana zdan-sama jej do konca nie rozumiem...:evil_lol: Dobry pomysl z kartonem mialas-przynajmniej nie pelzaja po caly domku-jeszcze...[/quote] o tak,tego sie balam najbardziej jakby mi pełzały po domu i wszedzie za przeproszeniem srały :diabloti: a tak dwa kartony pochrypkach z biedronki,skeiłam i mam karton tylko ze juz zasikany cały :angryy:
-
[quote name='Ninka']Generalnie to tak, tylko zeby akurat miejsce bylo. Szczeniory chcialam ulokowac w sypialni, bo zrozumialam, ze tak male, ze jeszcze same nie jedza, ale skoro sa juz adopcyjne, to super!!!:loveu:[/quote] tak szczeniaki ju zsame jedza,sa gotowe do adopcji.Mysle ze niema na co czekac skoro mama i tak sie nimi nie zajmuje. Oczywiscie bardzo dziekuje za oferowany tymczas.Szczeniaki sa w kartonie -wiadomo jedzonko,kupy pozbierac i pomiziac...tyle z nimi roboty :lol: ale jesl moglabys wziasc sunie na tymczas bede bardzo wdzieczna,chociazby z tego powodu ze w sierpniu wyjezdzam na dwa tygodnie,narazie nie mozna jej sterylizowac bo musza jej zejsc cycuchy. sunia jest naprawde kochana wiem ze szybko znajdzie dom,choc pewnie dla wielu nie jest zbyt urodziwa. Kocha dzieci,inne psy i koty ignoruje.Oczywiscie zalatwia sie na dworze.Je karme i szczerze powiem od ryzu z mieskiem woli jedzenie domowe np.uwielbia zupe jarzynowa :) Powiedz prosze jaka cena jest u ciebie albo odezwij sie na gg 8558482
-
[quote name='Ninka']Wlasnie szukam transportu dla mojego tymczasowicza do Bedzina/katowic. W drodze powrotnej mogly by do mnie pojechac 2 szczeniory. najchetniej sunia z dluzszym wlosem i jeszcze jedna puchata klucha-uwielbiam takie. Zobaczcie warunki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/dt-u-ninki-poznan-138180/#post12654768[/URL] Jako, ze szczeniory to mega male psy, choc masa z nimi roboty... Cena do negocjacji.[/quote] o szczeniaki mam duzo maili i telefonow,wiec mysle ze szybko znajda domy. Czy ich mama mogłaby do ciebie pojechac na tymczas?
-
czy sa jakies wiesci??
-
boze :-( biedne te kociaki Czytalam na miau chyba kociaki od Jaggi tak miały ze po szczepieniu sie pochorowały,tez kocie mialo sekcje i okazalo sie ze to PP Zreszta sama wiesz moje tez chorowały teraz jest ok ale szczerze powiem boje sie je szczepic zastanawiam sie czy nie poczekac jeszcze np. ze 2 miesiace :shake: Trzymam kciuki za maluchy.
-
mamusia tez szuka domu :roll: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/161/54355419f47de8camed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/162/1b6139b0f1ec7549med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/161/5b15b114d8bc305fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
biedny pewnie sie przestraszył,najpier schron teraz mysli sobie ze go wywiezli niewiadomo gdzie i sie boi,niewie ze to dla niego lepsze zycie :shake: Mam nadzieje ze sie znajdzie